Plac zabaw dla dzieci w żłobku

Plac zabaw w żłobku musi spełniać wymogi zawarte w normie europejskiej EN 1176, która określa wszystkie aspekty bezpieczeństwa tego miejsca, dotyczące konstrukcji sprzętów, ich wielkości oraz materiałów, z których zostały wykonane. Aby miejsce to spełniało wszystkie normy, warto zainwestować w atestowane elementy wyposażenia. W ofercie naszego sklepu można znaleźć sprawdzone produkty zapewniające bezpieczną zabawę maluszków na świeżym powietrzu. Różnego rodzaju domki, odpowiednie dla określonych grup wiekowych, są idealnym miejscem do zabawy i poznawania świata. Plac zabaw do żłobka ze zjeżdżalnią i ściankami funkcyjnym nie wymaga fundamentów i jest szybki oraz łatwy w montażu. To idealne miejsce do wspólnych zabaw najmłodszych.

Plac zabaw dla dzieci w przedszkolu

Place zabaw z atestem to trwałe konstrukcje, które stanowią wsparcie dla rozwoju dzieci. Dostarczamy sprawdzone rozwiązania edukacyjne i terapeutyczne służące do pracy z przedszkolakami. Odpowiednio dobrane wyposażenie placu zabaw umożliwia kreatywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu oraz wspomaga psychiczny i fizyczny rozwój najmłodszych.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo elementy placu zabaw, dopasowane do każdej grupy wiekowej. Są to innowacyjne zjeżdżalnie, huśtawki, piaskownice, zamki oraz ścianki funkcyjne. Kolorowe konstrukcje idealnie wpisują się w przestrzeń oraz wspierają dzieci w prawidłowym rozwoju zmysłów przez zabawę. Do Państwa dyspozycji pozostaje nasz zespół wykwalifikowanych pracowników, który pomoże w wyborze odpowiednich urządzeń. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają wymagane certyfikaty i atesty, ponieważ troska o bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejsza. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów i zastosowanie przemyślanych rozwiązań sprawia, że nasze propozycje urządzenia placu zabaw są bezpieczne i estetyczne. Oferujemy konstrukcje w różnych kolorach, które rozbudzają zmysły dzieci. Polecamy elementy pozwalające wspinać się najmłodszym, czołgać lub wykonywać różne ćwiczenia gimnastyczne.

Świetna zabawa w ogrodzie

Place zabaw dla dzieci do ogrodu przy domu powinny być miejscem, gdzie maluch spędza swój czas bezpiecznie. To przestrzeń dostarczająca rozrywki oraz możliwości aktywnego i pełnego wrażeń pobytu na świeżym powietrzu. Dobrze dobrane zabawki mają wpływ na fizyczny i psychiczny rozwój dziecka. Pozwalają maluchom nabrać pewności siebie oraz zwiększają ich odwagę podczas pokonywania różnego rodzaju przeszkód. Ogromną rolę w tym procesie odgrywają ogrodowe place zabaw. Prawidłowo dopasowane do wieku dziecka wyposażenie jest bardzo ważnym aspektem. Jeżeli szukają Państwo funkcjonalnych zestawów oraz akcesoriów do placu zabaw, zapraszamy do naszego sklepu.

Szeroki wybór atestowanych zabawek oraz urządzeń i specjalnie przygotowanych zestawów oferujemy na podstawie zdobytej przez nas wiedzy i wieloeltniego doświadczenia w branży. Dzięki wykorzystaniu stabilnych i trwałych oraz kolorowych materiałów wszystkie obiekty posłużą przez wiele lat w Państwa ogrodzie. Są to urządzenia i akcesoria odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Na dzieci czeka w naszym sklepie wiele urządzeń, które przez zabawę pomagają ćwiczyć spostrzegawczość oraz małą motorykę. Dzięki takiej przestrzeni w ogrodzie umożliwiamy dzieciom naukę na świeżym powietrzu.

Place zabaw - bezpieczeństwo przede wszystkim

Oferujemy solidne i bezpieczne place zabaw dla żłobków i przedszkoli oraz do prywatnych ogrodów. Wszystkie elementy placu zabaw zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, które posłużą przez długie lata oraz zapewnią najmłodszym bezpieczeństwo podczas zabaw. Oferowane przez nas piaskownice, huśtawki, drabinki wspinaczkowe, zjeżdżalnie, zestawy domków oraz różne akcesoria wspomagają naukę koordynacji ruchowej, planowania ruchów ciała, równowagi oraz wspierają umiejętności emocjonalne i społeczne dzieci.