Wewnętrzne place i kąciki zabaw w przedszkolu

Wewnętrzne place zabaw w przedszkolu zachęcają dzieci zarówno do samodzielnej aktywności, jak i budowania pierwszych, koleżeńskich relacji z rówieśnikami.

Odpowiednio zaprojektowana sala zabaw w przedszkolu może pozytywnie wpłynąć na rozwój ich wyobraźni i kreatywności. Jednak aby było to możliwe, należy zainwestować w solidne, w pełni bezpieczne wyposażenie w postaci domków, namiotów oraz stosownych mebli, które zostaną wzbogacone zabawkami oraz ulubionymi bajkami podopiecznych. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wewnętrzne place zabaw dla dzieci, które w mgnieniu oka przeniosą maluchy do świata rozrywki przepełnionego radością.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą.

 domki_growupp2   Domki do zabawy grow.upp:
 • Koncepcja kolorystyczna inspirowana naturą
 • Najwyższy poziom bezpieczeństwa
 • Znak jakości GS i cerfyfikat DIN EN 1176/1177.
 • 100% drewna najwyższej jakości
 • Wyprodukowane w Niemczech
 • 10 lat GWARANCJI

ZOBACZ WIĘCEJ>>>

 
 domki_gemino2   Domki do zabawy Gemino+:
 • Dedykowane do przedszkoli i sal zabaw
 • Najwyższy poziom bezpieczeństwa
 • Znak jakości GS i cerfyfikat DIN EN 1176/1177.
 • Wyprodukowane w Niemczech
 • 10 lat GWARANCJI

ZOBACZ WIĘCEJ>>>

 
 kaciki_zabaw2   Meble do kącików zabaw w przedszkolu:
 • Domki do zabawy
 • Przytulne jaskinie
 • Duże zabawki do zabawy
 • Pojazdy, teatrzyki i mini-kuchnie
 • Najwyższa jakość
 • Certyfikat bezpieczeństwa

ZOBACZ WIĘCEJ>>>

 

... Czytaj więcej
Wewnętrzne place zabaw w przedszkolu zachęcają dzieci zarówno do samodzielnej aktywności, jak i budowania pierwszych, koleżeńskich relacji z rówieśnikami. Odpowiednio zaprojektowana sala... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Wewnętrzne place i kąciki zabaw w przedszkolu
Zamknij filtr
od do
1 od 14
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Chusta_do_zabawy_niebieska
Chusta do zabawy niebieska
Chusta do zabawy niebieska
149,00 zł
Chusta_do_zabawy_zielona
Chusta do zabawy zielona
Chusta do zabawy zielona
149,00 zł
Kufer lekarski
Kufer lekarski
Kufer lekarski
199,00 zł
Daszek do mebli
Daszek do mebli
Lubiana przez dzieci dekoracja wprowadza interesujący kształt zarówno w zestawach meblowych jak i pojedynczych szafkach. Wymiary podstawy daszka: 78,2 cm. Dostępne kolory: pomarańczowy, żółty, zielony, jasnoniebieski, ciemnoniebieski, czerwony, szary Daszek można łączyć z szafkami i regałami serii form.it o szerokości 78 cm. Przykładowe zestawy mebli z wykorzystaniem daszka:
209,00 zł
Dywan do skakania
Dywan do skakania
Kolorowe pola na dywanie oznaczają pozycje, w jakich należy ustawić ręce i nogi - zgodnie z kolorem wyrzuconym kostką. Kolejne warianty gry: ze skakaniem, bieganiem i czołganiem się. Wymiary dywanu: 100 x 200 cm, 2 kostki, długość krawędzi 11 cm. 093886 Dywan do skakania
279,00 zł
Wozek_na_zakupy_dla_dzeci
Wózek na zakupy dla dzeci
Wózek na zakupy dla dzeci
289,00 zł
Drewniana_deska_do_prasowania_z_zelazkiem
Drewniana deska do prasowania z żelazkiem
Drewniana deska do prasowania z żelazkiem, którą można dopasować do wzrostu dziecka - możliwość dostosowania wysokości produktu. Żelazko idealnie pasuje w przewidzianą dla niego przestrzeń. Deska jest składana, aby zaoszczędzić miejsce. Specyfikacja produktu: Główny kolor: nieokreślony Wysokość: 62 cm Szerokość: 22 cm Waga produktu: 4,2 kg Długość: 80 cm Wiek: 3 lata...
289,00 zł
Namiot na stół "Domek"
Namiot na stół "Domek"
Idealny do zabaw w odgrywanie ról, jako kryjówka lub jaskinia. W prosty sposób uzyskamy dodatkowe miejsce do zabawy w sali. Przez okna z siatki można zaglądać z wewnątrz lub zewnątrz. Materiał: poliester, można prać w temperaturze 30° C. Wymiary: dł. 120 x szer. 80 cm. Pasuje do stołu o wys. 59 cm.
299,00 zł
Przejście - tunel
Przejście - tunel
Tunel do kącików zabaw - nie tylko sprawi najmłodszym wiele frajdy, ale i zapewni efektywny trening zdolności motorycznych. Wyfrezowane krawędzie wejścia oklejone są gumową okleiną, co zwiększa poziom bezpieczeństwa. Całość wykonana została z najwyższej jakości materiałów i dedykowana jest do przedszkoli, żłobków, kącików zabaw. Tunel z powodzeniem sprawdzi się jako element...
319,00 zł
Zestaw giętkich lalek XXL
Zestaw giętkich lalek XXL
Zestaw giętkich lalek XXL to zestaw składającysię z trzech rodzin. Każda rodzina to 4 lalki różnej płci, różnej narodowości i w różnym wieku. Zabawa ćwiczy komunikację, wyobraźnię oraz umiejętności społeczno-emocjonalne. Zestaw jest idealny do odgrywania ról w domku dla lalek Specyfikacja produktu: Główny kolor: kolorowy Wiek: 3 lata Materiał: metal, drewno, tekstylia...
339,00 zł
Dywan do nauki i zabawy „Ogród”
Dywan do nauki i zabawy „Ogród”
Do nauki i zabawy Antypoślizgowy Nadaje się na ogrzewanie podłogowe Z dużymi liczbami na szarym tle ten skoczny dywan zaprasza najmłodszych nie tylko do zabawy, ale i nauki na niezwykle przyjemnym podłożu. Materiał: poliamid, spód 100 % naturalny lateks. Wymiary: 100 x 200 cm.
349,00 zł
Biofino zestaw XXL
Biofino zestaw XXL
Biofino zestaw XXL
349,00 zł
1 od 14

Plac zabaw wewnętrzny w przedszkolu wyprodukowany w Niemczech

Firma HABA od ponad 80 lat dostarcza sprawdzone rozwiązania edukacyjne i terapeutyczne do placówek edukacyjnych, znajdujących się nie tylko na terenie Polski, ale także w Europie i poza nią. Mając na uwadze, że korzystają z nich przede wszystkim najmłodsi, dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas konstrukcje oraz wyposażenie cechowały się solidnością, trwałością i dbałością wykonania. Z tego też względu znajdą u nas Państwo wewnętrzne place zabaw dla dzieci - grow.upp oraz Gemino+ - wyprodukowane w Niemczech. Obie serie posiadają stosowne certyfikaty i są objęte 10-letnią gwarancją producenta.

Wykonane z wysokogatunkowego drewna, wyróżniają się przepięknymi kolorami inspirowanymi otaczającą naturą. Skutecznie zachęcą Państwa podopiecznych do aktywnej zabawy oraz wspólnej integracji.

Wewnętrzne place zabaw w przedszkolu, które przeniosą podopiecznych w bajkowy świat

Przedszkole, jako placówka, odpowiada za prawidłowy rozwój dziecka w pierwszych latach jego edukacji.

Wychowawcy i opiekunowie powinni zarówno zachęcić podopiecznych do nieustannego zgłębiania wiedzy o świecie, jak i zaszczepić w nich zamiłowanie do wszelakiej aktywności fizycznej. Wbrew pozorom jest to łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać. Wystarczy stworzyć przestrzeń, w której dzieci będą mogły dać upust swojej kreatywności oraz nagromadzonej energii. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest wewnętrzny plac zabaw w przedszkolu, który za sprawą prostej, aczkolwiek pobudzającej dziecięcą wyobraźnię konstrukcji, przeniesie maluchów w bajkowy świat.

Firma HABA oferuje tematyczne domki z podestami, zjeżdżalniami, mostkami, drabinkami do wspinania i kryjówkami, dzięki czemu z łatwością znajdą u nas Państwo wyposażenie dostosowane do wieku podopiecznych.

Wyposażenie sali zabaw w przedszkolu, czyli jak podnieść funkcjonalność pomieszczenia?

Sala zabaw w przedszkolu to drugie spośród najczęściej użytkowanych pomieszczeń zaraz po sali dydaktycznej. To właśnie tam dzieci mają możliwość skorzystania ze zgromadzonych zabawek oraz książek, wspólnie bawiąc się i integrując. Przestrzeń powinna nie tylko sprzyjać ich aktywności fizycznej, ale przede wszystkim wyróżniać się wysoką funkcjonalnością. Za sprawą odpowiednio dopasowanego wyposażenia sali zabaw w przedszkolu dzieci mogą sięgnąć po ulubione akcesoria w każdym momencie, a opiekunowie utrzymać porządek w pomieszczeniu.

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo różnorodne meble, wyróżniające się niebanalnymi kształtami oraz kolorami, które z pewnością znajdą zastosowanie w każdej sali zabaw. Doskonałym tego przykładem są regały i półki stworzone na wzór królewskiego zamku lub ryneczku.