Gry HABA - do żłobka, przedszkola, szkoły

Podstawową formą wspierania aktywności poznawczej dzieci w wieku przedszkolnym są zabawy tematyczne oraz gry i zabawy poznawcze. Gry dla dzieci wymagają od najmłodszych pewnego wysiłku intelektualnego. Mogą one opierać się na dokonywaniu różnych porównań, rozpoznawaniu, rozumowaniu, kojarzeniu w oparciu o dźwięk, wyobraźni twórczej lub domysłach i pomysłowości. Celem gier planszowych dla najmłodszych jest zdobywanie przez maluchy zamierzonych umiejętności. W ten sposób postępuje rozwój procesów poznawczych.

... Czytaj więcej
Podstawową formą wspierania aktywności poznawczej dzieci w wieku przedszkolnym są zabawy tematyczne oraz gry i zabawy poznawcze. Gry dla dzieci wymagają od najmłodszych pewnego wysiłku... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Gry HABA - do żłobka, przedszkola, szkoły
Zamknij filtr
od do
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Zamienne figurki piłkarskie WeyKick, 2 sztuki
Zamienne figurki piłkarskie WeyKick, 2 sztuki
Zamienne figurki piłkarskie WeyKick, 2 sztuki to zamienniki figurek do gry „ Stół do piłkarzyków WeyKick, naturalny ” - to 2 piłkarz: 1 x czerwony, 1 x niebieski. Postacie są magnesami prowadzącymi, ułatwiającymi zabawę w tę grę. Specyfikacja techniczna: Długość: 4cm Szerokość: 5cm Wysokość: 10cm Waga produktu: 0,258 kg Materiał: drewno
119,00 zł
Gra dla małych wędkarzy
Gra dla małych wędkarzy
Cel gry jest jasny: wyłowić jak najwięcej rybek z jeziora za pomocą magnetycznej wędki i zostać najlepszym wędkarzem. Właściwie całkiem łatwe... Lecz, gdy nagle okazuje się, że na haczyku zamiast rybki jest but - z połowów nici - wszystkie rybki wpuszczamy z powrotem do jeziora. Wędka i ryby wykonane są z drewna, pudełko - jezioro - z bardzo trwałego kartonu. Zawartość:...
129,00 zł
Pacnij Muchę! - Gra matematyczna Nauka Mnożenia do 100 Refleks Zabawa Logiczne myślenie
Pacnij Muchę! - Gra matematyczna Nauka Mnożenia...
Najpierw rzut kostką rozstrzyga o zadaniu do wykonania. Następnie gracze próbują błyskawicznie pacnąć łapką muchę z właściwym wynikiem – i ćwiczą przy tym tabliczkę mnożenia! Kto będzie najszybciej rachować i złapie łapką najwięcej much? Rodzaj: gra matematyczna. Rozwija: umiejętność mnożenia w zakresie od 1 do 100, dokładne patrzenie, koncentrację. Liczba graczy: 2-6. Wiek:...
169,00 zł
Szachy magnetyczne Goki
Szachy magnetyczne Goki
Szachy magnetyczne Goki to piękne figurki wykonane z bejcowanego drewna i dla łatwości gry pokrytego filcem od spodu. Gra jest łatwa i wygodna w rozłożeniu i złożeniu. Pudełko do przechowywania ma metalowe zapięcie i jest wyłożone filcem, aby chronić figurki. Gra Szachy magnetyczne Goki to pięknie wykończony klasyk gier - dodatkowo nic się na niej nie ślizga, a to wszystko...
179,00 zł
Moje pierwsze gry - wielka kolekcja gier HABA
Moje pierwsze gry - wielka kolekcja gier HABA
Ten zestaw gier niesie ze sobą wiele zabawy! Kto jest najlepszym pomocnikiem farmera Berta? Kto wie, gdzie ukryły się psotne zwierzaki? 10 krótkich gier z prostymi zasadami wprowadzi nas w świat gier planszowych. 10 edukacyjnych gier z 34 drewnianymi elementami. Liczba graczy: 2-6. Wiek: 3-12 lat.
189,00 zł
Gra planszowa Halma
Gra planszowa Halma
Gra planszowa Halma to klasyk gier, gdzie wyzwaniem, szczególnie gdy trzech graczy, jest przejście przez całą planszę. Dlaczego? Bo każdy ruch grającego musi być dobrze przemyślany, aby nie zostać w tyle. Gra Halma to popularna klasyka w dużym formacie i wysokiej jakości, która będzie doskonałą rozrywką na najmłodszych - wspiera motorykę małą, koncentrację i myślenie...
269,00 zł
Zestaw gier w warcaby i młyn
Zestaw gier w warcaby i młyn
Zestaw gier w warcaby i młyn powinnien znaleźć się w każdym pokoju malucha. Warcaby i młyn: 2 popularne klasyki w dużym formacie to solidne, wysokiej jakości zabawki, które promują umiejętności motoryczne, koncentrację i myślenie strategiczne Obie gry mają proste zasady i jedno jest pewne: praktyka czyni mistrza. Ponieważ wszystko tutaj jest w formacie XL, łatwiej jest także...
269,00 zł
Stół do piłkarzyków WeyKick, naturalny
Stół do piłkarzyków WeyKick, naturalny
Stół do piłkarzyków WeyKick, naturalny to prosta rozgrywka i zasady, które rozumie każde dziecko, a to czyni tę zabawę tak atrakcyjną. Elementy do gry prowadzone są za pomocą magnesów znajdujących się pod powierzchnią do gry. Stół do gry w piłkarzyki można ustawić w dowolnie wybranym miejscu - na podłodze lub też na stole. Specyfikacja techniczna: waga produktu: 5,5 kg...
869,00 zł
Stół do gry w piłkarzyki Garlando
Stół do gry w piłkarzyki Garlando
Stół do gry w piłkarzyki Garlando to wysokiej jakości, elegancki wizualnie stół do gry w tę gręi. Idealny do pokojów młodzieżowych, szkół lub klubów i świetlic Produkt ma korpus z płyty MDF o grubości 25 mm. Pokryty czarną melaminą i jest wyjątkowo wytrzymały. Wszystko po to, aby wytrzymać nawet najcięższe obciążenia. Krawędzie stołu zostały dodatkowo pokryte odpornym na...
5 169,00 zł

Gry edukacyjne dla przedszkolaka

Gry edukacyjne dla przedszkolaka realizują funkcje kształcenia w celowo zaaranżowanej sytuacji, w której dzieci uczą się i współzawodniczą ze sobą zgodnie z określonymi regułami. Każda gra dla najmłodszych jest zabawą. Dziecko w wieku przedszkolnym traktuje te formy rozrywki jak coś naturalnego w codziennym życiu w przedszkolu.

W naszym sklepie oferujemy Państwu szeroki wybór gier planszowych dla najmłodszych. Wspólne granie z dziećmi przyspiesza i wspomaga rozwój zdolności porozumiewania się z otoczeniem oraz nawiązywania relacji z rówieśnikami. Gry zręcznościowe planszowe ćwiczą funkcje umysłowe, fizyczne i sensoryczno-motoryczne. Odwołują się do wyobraźni dziecka, umiejętnie ją kształtując. Planszówki dla dzieci uczą przede wszystkim współdziałania i współpracy z rówieśnikami oraz funkcjonowania w grupie.

Czego uczą gry planszowe?

Gry planszowe dla najmłodszych pomagają poznawać świat, uczą podejmowania decyzji i ponoszenia ich konsekwencji. Pozwalają również rozwijać logiczne myślenie oraz są okazją do nauki czytania ze zrozumieniem. W większości celem gier planszowych dla dzieci jest wyłonienie zwycięzcy. W trakcie wspólnej gry z pociechami pojawia się możliwość nauczenie ich zdrowych zasad rywalizacji. To również okazja do pokazania im, jak należy radzić sobie z przegraną.

W grach zespołowych liczy się wynik całego zespołu. Jest to więc czas na ćwiczenie umiejętności komunikacji, negocjacji i współpracy z grupą. Wszystkie dzieci wspólnie podejmują decyzję o tym, jaką obrać strategię i jak ją potem realizować.

Dostępne w naszym sklepie gry edukacyjne dla młodzieży wspomagają naukę matematyki, biologii, historii, ekonomii oraz języków obcych. Tego typu akcesoria edukacyjne dla młodszych ułatwiają opanowanie zasad czytania, liczenia i ortografii. Gry planszowe ułatwiają też tworzenie nowych przyjaźni. Jest to łatwy sposób na zmobilizowanie dzieci i starszych do wspólnej zabawy oraz spędzenia miłych chwil. W trakcie gry dziecko łatwiej wchodzi w interakcje międzyludzkie, nawiązuje przyjaźnie, uczy się zdrowej rywalizacji, zwycięstw i porażek. To wszystko ma duży wpływ na dalsze życie młodego człowieka.

Zapomniane gry planszowe w nowej odsłonie

Gry planszowe, wcześniej zapomniane, wracają teraz w zupełnie nowej odsłonie. Są doskonałą alternatywą dla komputera i smartfona. To jedna z form spędzania wolnego czasu, w gronie rodziny i przyjaciół. Podczas wspólnej zabawy panuje miła atmosfera, a rówieśnicy integrują się ze sobą.

Rozwój nowych technologii, kultura social media otworzyły w Polsce nowe perspektywy gier planszowych. Ludzie coraz częściej inwestują w zakup dobrych planszówek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Współczesne gry dla najmłodszych potrafią ożywić dziecięcą wyobraźnię oraz rozwijają samodzielność. Rozwijają logiczne myślenie, uczą, jak odczytywać fakty oraz zmuszają do główkowania i poszukiwania najlepszych rozwiązań.

Szeroki wybór gier planszowych dla najmłodszych

Gry planszowe w nowej odsłonie to niesamowita różnorodność. Pozwalają wcielić się w rolę budowniczych starożytnych cywilizacji, zdobyć wartościową wiedzę i wykonywać różne zadania. W połączeniu z korzyściami społecznymi, płynącymi z grania z innymi, gry planszowe mogą być wspaniałym sposobem na miłe spędzenie czasu i relaks.

Zakup gier planszowych w naszym sklepie to wspaniała inwestycja w edukację oraz rozwój dzieci i młodzieży, która zwróci się podwójnie. Z każdą rozgrywką może zdarzyć się coś innego, magicznego, co rozbudza fantazję graczy. Oferujemy różnego rodzaju gry planszowe dla dzieci w każdym wieku. Zapewniają one dobrą zabawę, umożliwiają odreagowanie stresu i pozwalają wczuwać się w nieznane dotąd role. Rozwijają wyobraźnię oraz uczą przewidywania, podejmowania decyzji i ponoszenia odpowiedzialności.
Gwarantujemy szeroki wybór gier planszowych, które rozwijają umiejętności społeczne i interpersonalne. Tego typu rozrywka to propozycja dla dzieci i młodzieży w różnym wieku, z różnymi typami osobowości, zainteresowaniami i umiejętnościami.