Wszystko dla szkół podstawowych na każdym etapie edukacji

Szkoła podstawowa to miejsce, w którym spotykają się dzieci na różnych etapach rozwoju. Mają one zupełnie inne potrzeby, dlatego tak ważne jest skompletowanie pełnego wyposażenia, które ułatwi im proces uczenia.
Oferujemy produkty dostosowane do pracy z młodzieżą w wieku 13-15 lat, a także małymi dziećmi, które dopiero ukończyły etap przedszkolny.

W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno meble, jak i pomoce naukowe, materiały plastyczne, zabawki, akcesoria do tablic, produkty niezbędne do przeprowadzania terapii dzieci ze specjalnymi potrzebami, wyposażenie sal gimnastycznych, a nawet wyroby wykorzystywane do przygotowania sal lekcyjnych czy świetlic. Mowa tu m.in. o wykładzinach, na których dzieci mogą siedzieć w trakcie zajęć grupowych czy przerw. W sklepie HABA Pro kupią Państwo wszystkie akcesoria do dopiero powstających placówek oraz tych już istniejących.h.

Zabawki do szkół podstawowych

W szkołach podstawowych często korzysta się z zabawek, które umilają czas podczas przerw. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza na pierwszych etapach edukacji, w kilku początkowych klasach. W naszym asortymencie przygotowaliśmy kompleksowe wyposażenie szkoły podstawowej w postaci plastikowych imitacji jedzenia, gier planszowych, samochodzików, pluszaków, a nawet kredy. Oferujemy też produkty niezbędne do przeprowadzenia zajęć plastycznych. To balony, kolorowe papiery do wycinania, kleje, klamerki czy ciekawe ozdoby. U nas mogą Państwo zaopatrzyć się we wszystkie materiały, które pozwolą stworzyć okazjonalne dekoracje.

Jeśli chodzi o zabawki dla starszych dzieci, są to zwłaszcza gry planszowe. Oferujemy warianty dwuosobowe, a także te wymagające zgromadzenia większej liczby uczestników. Sprawdzą się one zarówno w salach lekcyjnych pierwszych klas, jak i w trakcie zajęć w świetlicy.

Wszystko dla szkół podstawowych - akcesoria do tablic

Tablica stanowi jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdej sali lekcyjnej. Aby możliwe było korzystanie z niej w komfortowy sposób, konieczne jest zakupienie konkretnych akcesoriów. Oferujemy m.in. magnetyczne listwy profilowane, ścierki pozwalające na wytarcie pisaków lub kredy, wycieraczki, magnesy czy kolorowe pisaki. Sprzedajemy też środki do czyszczenia, które sprawdzą się zwłaszcza w przypadku białych tablic. Sprzedajemy również same tablice - do pisania i modele korkowe.

Artykuły dla szkół podstawowych specjalnych

W szkołach dla dzieci ze specjalnymi potrzebami konieczne jest zainwestowanie w nieco inne akcesoria niż w standardowych placówkach. Nasza oferta obejmuje wyposażenie sal lekcyjnych oraz świetlic dla osób, które korzystają np. z wózków inwalidzkich. Oferujemy także gry pozwalające na zacieśnianie więzów pomiędzy dziećmi oraz materiały plastyczne, które kształtują ich kreatywność. Wszystkie nasze produkty są zgodne z wymaganiami wynikającymi z aktualnych przepisów.

Nasze produkty przeszły odpowiednie testy, dzięki czemu mogą być bezpieczne wykorzystywanie w placówkach edukacyjnych. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących dostępnych wyrobów zapraszamy do kontaktu. Udzielimy niezbędnych informacji.