Szkoła Podstawowa - wyposażenie dla szkoły

W szkołach podstawowych korzysta się z różnego rodzaju pomocy naukowych, które pozwalają kształtować umiejętności dzieci na wiele sposobów. W asortymencie sklepu oferujemy kompleksowe wyposażenie dla szkoły podstawowej. Sprawdzi się ono zarówno w klasach początkowych, jak i wśród nastolatków kończących pierwszy etap edukacji.
W skład naszej oferty wchodzą takie produkty, jak akcesoria sportowe, materiały na zajęcia plastyczne, pomoce do edukacji wczesnoszkolnej, wyposażenie laboratoriów, elementy placów zabaw, akcesoria na imprezy i wydarzenia szkolne.

... Czytaj więcej
W szkołach podstawowych korzysta się z różnego rodzaju pomocy naukowych, które pozwalają kształtować umiejętności dzieci na wiele sposobów. W asortymencie sklepu oferujemy kompleksowe wyposażenie... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Szkoła Podstawowa - wyposażenie dla szkoły
Zamknij filtr
od do
od do
1 od 227
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Wykładzina Tretford bez obszycia
Wykładzina Tretford bez obszycia
Szerokość 2m, cena za 1 cm. Naturalne wykładziny dywanowe Tretford najwyższej jakości - idealne do przedszkola, żłobka, klubu malucha. Dlaczego wykładziny Tretford? • 80% włosia koziego, 20% wełny, jutowe podłoże • Niezwykle trwałe • Odporne na przecięcia • Brak strzępiących i zawijających się krawędzi • Antystatyczne • Trudnopalne według klasy Cfl-s (B1) • Nadają się na...
5,99 zł
Wymienne ściereczki do wycieraczek do tablic suchościeralnych
Wymienne ściereczki do wycieraczek do tablic...
Wymienne ściereczki do wycieraczek do tablic suchościeralnych
14,49 zł
Listwa zaciskowa "Filio"
Listwa zaciskowa "Filio"
Listwa zaciskowa "Filio" to wszechstronny system wąskich szyn z Klemmboys. Idealnie sprawdzi się do montażu na ścianach, długich tablicach ściennych i tablicach korkowych. Specyfikacja produktu: Zawartość: Szyna ścienna, Klemmboys (4 sztuki/metr), materiał montażowy Wąski system szynowy Maksymalna długość szyny 250 cm, minimalna długość zamówienia: 100 cm Kształt: prostokąt...
18,99 zł
Nożyczki do papieru
Nożyczki do papieru
Nożyczki do papieru marki DAHLE to wysoka jakość produktu - wykonane ze specjalnej stali do nożyczek, z miękkimi uchwytami, odpornymi na złamania.
23,49 zł
Listwa zaciskowa "Kombi"
Listwa zaciskowa "Kombi"
Listwa zaciskowa "Kombi" przyda się za trzymanie zdjęć, notatek, zapisków za pomocą magnesów lub 4 zintegrowanych zacisków. Specyfikacja produtku: idealny do zdjęć, plakatów, notatek itp. magnes wykonany z aluminium i stali emaliowanej maksymalna długość szyny 200 cm główny kolor: srebrny grubość/głębokość: 2 cm długość: 100 cm materiał: aluminium.
23,49 zł
Środek do czyszczenia tablic
Środek do czyszczenia tablic
Środek do czyszczenia tablic nadaje się do wszystkich powierzchni wykonanych z białej stali emaliowanej. Specyfikacja techniczna: Idealny do dozowania opryskiwaczem z pompką Główny kolor: biały Waga produktu: 0,268 kg Materiał: tworzywo sztuczne;
23,49 zł
Wycieraczka do tablicy
Wycieraczka do tablicy
Wycieraczka do tablicy, magnetyczna, z wymienną filcową szmatką. Wymienne ściereczki filcowe , nr art. 052264, należy zamawiać osobno. Specyfikacja produktu: Długość: 14,5 cm Szerokość: 4,5 cm Materiał: polietylen Główny kolor: biały Waga produktu: 0,118 kg
23,49 zł
Papier cytrynowy 130 g/m2, 50 x 70 cm, 25 arkuszy
Papier cytrynowy 130 g/m2, 50 x 70 cm, 25 arkuszy
100 % z recyklingu, bezkwasowy.
28,49 zł
Papier pomarańczowy 130 g/m2, 50 x 70 cm, 25 arkuszy
Papier pomarańczowy 130 g/m2, 50 x 70 cm, 25...
100 % z recyklingu, bezkwasowy.
28,49 zł
Papier kolor skóry 130 g/m2, 50 x 70 cm, 25 arkuszy
Papier kolor skóry 130 g/m2, 50 x 70 cm, 25...
100 % z recyklingu, bezkwasowy.
28,49 zł
 Papier szarość kamienia 130 g/m2, 50 x 70 cm, 25 arkuszy
Papier szarość kamienia 130 g/m2, 50 x 70 cm,...
Papier szarość kamienia 130 g/m2, 50 x 70 cm, 25 arkuszy pochodzi w 100% z recyklingu i jest bezkwasowy.
28,49 zł
Papierowe maski, 10 sztuk
Papierowe maski, 10 sztuk
Materiał: karton ze sznurkiem. Wymiary: 23 x 9 cm.
28,49 zł
1 od 227

Wszystko dla szkół podstawowych na każdym etapie edukacji

Szkoła podstawowa to miejsce, w którym spotykają się dzieci na różnych etapach rozwoju. Mają one zupełnie inne potrzeby, dlatego tak ważne jest skompletowanie pełnego wyposażenia, które ułatwi im proces uczenia.
Oferujemy produkty dostosowane do pracy z młodzieżą w wieku 13-15 lat, a także małymi dziećmi, które dopiero ukończyły etap przedszkolny.

W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno meble, jak i pomoce naukowe, materiały plastyczne, zabawki, akcesoria do tablic, produkty niezbędne do przeprowadzania terapii dzieci ze specjalnymi potrzebami, wyposażenie sal gimnastycznych, a nawet wyroby wykorzystywane do przygotowania sal lekcyjnych czy świetlic. Mowa tu m.in. o wykładzinach, na których dzieci mogą siedzieć w trakcie zajęć grupowych czy przerw. W sklepie HABA Pro kupią Państwo wszystkie akcesoria do dopiero powstających placówek oraz tych już istniejących.h.

Zabawki do szkół podstawowych

W szkołach podstawowych często korzysta się z zabawek, które umilają czas podczas przerw. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza na pierwszych etapach edukacji, w kilku początkowych klasach. W naszym asortymencie przygotowaliśmy kompleksowe wyposażenie szkoły podstawowej w postaci plastikowych imitacji jedzenia, gier planszowych, samochodzików, pluszaków, a nawet kredy. Oferujemy też produkty niezbędne do przeprowadzenia zajęć plastycznych. To balony, kolorowe papiery do wycinania, kleje, klamerki czy ciekawe ozdoby. U nas mogą Państwo zaopatrzyć się we wszystkie materiały, które pozwolą stworzyć okazjonalne dekoracje.

Jeśli chodzi o zabawki dla starszych dzieci, są to zwłaszcza gry planszowe. Oferujemy warianty dwuosobowe, a także te wymagające zgromadzenia większej liczby uczestników. Sprawdzą się one zarówno w salach lekcyjnych pierwszych klas, jak i w trakcie zajęć w świetlicy.

Wszystko dla szkół podstawowych - akcesoria do tablic

Tablica stanowi jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdej sali lekcyjnej. Aby możliwe było korzystanie z niej w komfortowy sposób, konieczne jest zakupienie konkretnych akcesoriów. Oferujemy m.in. magnetyczne listwy profilowane, ścierki pozwalające na wytarcie pisaków lub kredy, wycieraczki, magnesy czy kolorowe pisaki. Sprzedajemy też środki do czyszczenia, które sprawdzą się zwłaszcza w przypadku białych tablic. Sprzedajemy również same tablice - do pisania i modele korkowe.

Artykuły dla szkół podstawowych specjalnych

W szkołach dla dzieci ze specjalnymi potrzebami konieczne jest zainwestowanie w nieco inne akcesoria niż w standardowych placówkach. Nasza oferta obejmuje wyposażenie sal lekcyjnych oraz świetlic dla osób, które korzystają np. z wózków inwalidzkich. Oferujemy także gry pozwalające na zacieśnianie więzów pomiędzy dziećmi oraz materiały plastyczne, które kształtują ich kreatywność. Wszystkie nasze produkty są zgodne z wymaganiami wynikającymi z aktualnych przepisów.

Nasze produkty przeszły odpowiednie testy, dzięki czemu mogą być bezpieczne wykorzystywanie w placówkach edukacyjnych. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących dostępnych wyrobów zapraszamy do kontaktu. Udzielimy niezbędnych informacji.