Oferta sklepu dla żłobków

W naszym sklepie znajdą Państwo kompleksowe wyposażenie żłobków. Z chęcią pomożemy w aranżacji pomieszczeń, które powinny dawać maluchom poczucie bezpieczeństwa i zachęcać do nowych zabaw. Odpowiednia stymulacja dziecięcych zmysłów wpływa na rozwój maluszków, a ciepły, przypominający dom klimat umożliwia szybszą adaptację w nowym miejscu.

Oferujemy szeroki wybór mebli i akcesoriów do żłobka. Obok atestowanych mebli, gwarantujących bezpieczne użytkowanie, dostępne są:

 • zabawki i gry,
 • maty,
 • materace,
 • wózki żłobkowe,
 • artykuły plastyczne,
 • akcesoria wspomagające motorykę.

Spełniające obowiązujące standardy jakości produkty oferowane w naszym sklepie mają odpowiednie atesty lub certyfikaty, poświadczające możliwość ich użycia w żłobkach. Są to meble i akcesoria łatwe do utrzymania w czystości, co pozwala zapewnić najwyższy poziom higieny.

Służymy pomocą w odpowiednim wyposażeniu każdej placówki dydaktycznej. Zapewniamy praktyczne, funkcjonalne, bezpieczne i estetyczne meble oraz inne artykuły do żłobków.

Wszystko dla żłobków: artykuły z wymaganymi atestami

Obok kompleksowego wyposażenia sal oferujemy pomoc w urządzeniu placu zabaw. Produkty dla najmłodszych przeznaczone do zabawy muszą zapewniać bezpieczeństwo pod wieloma względami. Norma EN 1176:2017-12 określa wszystkie wymogi zabawek i akcesoriów dla dzieci do trzeciego roku życia. Urządzenie placu zabaw dla najmłodszych powinno być przemyślane i dostosowane do wieku najmłodszych.
W naszym asortymencie dostępne są również ochrony przeciwsłoneczne UV, które chronią maluszki przebywające na zewnątrz. Są to różnego rodzaju parasole i żagle z wysoką ochroną przed promieniowaniem ultrafioletowym. Wytrzymałe tworzywo, imitujące tkaninę, nie ulega blaknięciu i można je myć wodą. W zależności od rodzaju i wielkości wybranego zadaszenia, można zacienić każdą niemal powierzchnię.

Doświadczenia dla maluszków - kompleksowe wyposażenie żłobków

Nasz sklep oferuje nie tylko meble i akcesoria dla najmłodszych. Oferujemy też wyposażenie sali doświadczalnej, wraz z darmową wyceną oraz wizualizacją 3D i możliwość zastosowania różnego rodzaju terapii dla dzieci poznających świat. To np.:

 • aromaterapia,
 • terapia światłem,
 • terapia dźwiękami,
 • kolumny wodne,
 • łózka wodne i wibracje,
 • meble modułowe deLana,
 • wózki sensoryczne,
 • kąciki i kryjówki Snoezelen.

Snoezelen to wszechstronna metoda terapii. Skierowana jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Jej celem jest pobudzanie zmysłów i dostarczanie bodźców, które wpływają na koncentrację i pamięć. Urządzamy sale doświadczalne w bieli, aby uzyskać odpowiednie efekty świetlne. Używamy w tym celu różnego rodzaju światłowodów, projektorów, kul lustrzanych, wodospadów, pasm świetlnych oraz kolumn wodnych.

Naszą ofertę kierujemy do jednostek edukacyjnych, przedsiębiorców i instytucji kierujących różnego rodzaju ośrodkami dydaktycznymi. Jesteśmy przekonani, że w naszym sklepie dla żłobków odnajdą Państwo właściwe rozwiązania dla danej placówki oświatowej.

Zdrowie i higiena w żłobku - sklep dla żłobków

Zdrowie i bezpieczeństwo dzieci są priorytetem, dlatego podczas pracy z maluszkami należy przestrzegać rygorystycznie zasad higieny. W tym celu warto sięgać po różnego rodzaju akcesoria dostępne w ofercie naszego sklepu. To produkty przydatne w utrzymaniu czystości dzieci oraz w pomieszczeniu. W żłobkach używane są butelki i smoczki, które powinny być dezynfekowane po każdym użyciu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty bezpiecznych i sprawdzonych artykułów przeznaczonych do wyposażenia żłobków..