Wszystko dla liceum i technikum

Oferujemy kompleksowe wyposażenie dla liceum i technikum. Sprzedajemy m.in. meble, tablice i sprzęty, które są niezbędne do komfortowego przeprowadzania lekcji. Ponadto w asortymencie zapewniamy wybór akcesoriów wykorzystywanych podczas zajęć. Pozwalają one np. na przeprowadzanie eksperymentów, które umożliwiają znacznie łatwiejsze zapamiętanie informacji. Oferujemy też drobne akcesoria do sal komputerowych oraz produkty niezbędne w trakcie zajęć wychowania fizycznego. Wiele z naszych wyrobów znajduje zastosowanie na każdym etapie edukacji, nie tylko w szkole średniej.

W naszym sklepie znajdą Państwo produkty pozwalające zarówno na kompleksowe wyposażenie dopiero powstających placówek edukacyjnych, jak i podniesienie standardu tych już istniejących.. Zapewniamy stały dostęp do takich produktów, co pozwala na efektywne prowadzenie lekcji. Wszystkie nasze wyroby są zgodne z wymaganiami Ministerstwa Oświaty i zatwierdzonym planem nauczania dla szkół średnich.

Kompleksowe wyposażenie sal w technikum i liceum

Sprzedajemy wszystkie akcesoria, które pozwalają na stworzenie komfortowych warunków do nauki. W naszym asortymencie znaleźć można m.in. meble - krzesła, ławki, biurka oraz sprzęty ułatwiające przechowywanie książek czy drobnych akcesoriów. Oferujemy też szeroki wybór tablic. Są to popularne już od kilkunastu lat modele białe, używane w połączeniu z kolorowymi pisakami i specjalnymi ściereczkami, a także tablice magnetyczne i korkowe, umożliwiające przyczepienie ważnych ogłoszeń czy notatek. Nasz asortyment obejmuje ponadto kable i przedłużacze, niezbędne do zamontowania sprzętu multimedialnego w salach lekcyjnych.

W niektórych szkołach średnich konieczne jest wyposażenie sal w specjalistyczny sprzęt, co pozwoli na efektywne prowadzenie zajęć kierunkowych. Z tego powodu w skład naszej oferty wchodzi m.in. oświetlenie, wykorzystywane w technikach fotograficznych. Sprzedajemy też aparaturę stosowaną w laboratoriach szkolnych, wraz z drobnymi przyrządami. Wyposażamy również pracownie w liceach plastycznych, dostarczając m.in. materiały wykorzystywane na zajęciach.

Wyposażenie korytarzy oraz szatni w technikach i liceach

Kompleksowe wyposażenie technikum i liceum to także wszelkie produkty, które pozwalają na bezpieczne i komfortowe spędzanie czasu na przerwach. Oferujemy ławki, pozwalające na odpoczynek w trakcie tzw. okienek. Wszystko dla liceum i technikum to również haczyki pozwalające na powieszenie kurtek, niskie ławki do zmieniania obuwia oraz szafki, w których uczniowie mogą pozostawić ciężkie książki na czas, gdy nie są one potrzebne. Umożliwiamy zamówienie tego rodzaju produktów w różnych wariantach, co pozwala na ich idealne dopasowanie do specyfiki danej placówki oświatowej. Doradzimy Państwu w wyborze, aby wspólnie zadbać o spójne i funkcjonalne wyposażenie danego budynku.

Nasza oferta obejmuje również kompleksowe wyposażenie szkoły średniej dla młodzieży ze specjalnymi potrzebami. Takie akcesoria zostały przystosowane m.in. do pracy z osobami poruszającymi się na wózkach inwalidzkich, niedowidzącymi czy niedosłyszącymi. Produkty tego typu zostały zaprojektowane przez specjalistów, stale zgłębiających wiedzę o potrzebach młodzieży z zaburzeniami rozwojowymi i innymi problemami natury fizycznej oraz psychicznej.