Rodzaje ergonomicznych krzeseł szkolnych kiboo

W ofercie naszego sklepu są dostępne wygodne i praktyczne krzesła szkolne z poduszką powietrzną kiboo. To innowacyjne modele występujące w aż sześciu wariantach, a każdy z nich - w kilku wysokościach. Odznaczają się stonowaną kolorystyką siedzisk, istnieje również możliwość wyboru koloru stelaża.

Krzesło powietrzne kiboo może występować ze stelażem w kształcie litery „C” lub „Z”, w czterech wysokościach siedziska, dopasowanego do wzrostu ucznia:

  • wysokość siedziska 33 cm - maksymalny wzrost ucznia 135 cm,
  • wysokość siedziska 38 cm - maksymalny wzrost ucznia 150 cm,
  • wysokość siedziska 43 cm - maksymalny wzrost ucznia 165 cm,
  • wysokość siedziska 46 cm - maksymalny wzrost ucznia 180 cm.

Ergonomiczne krzesła szkolne kiboo zapewniają większy komfort siedzenia niż krzesła drewniane. Elastyczne dwuściankowe siedziska są wygodne i łatwe w utrzymaniu czystości oraz niezwykle trwałe i funkcjonalne. Stanowią doskonały wybór nie tylko dla uczniów - sprawdzą się także jako krzesła dla nauczycieli.

kiboo - ergonomiczne krzesła powietrzne

Amortyzowane pneumatycznie siedzisko w krzesłach kiboo oraz specjalnie zaprojektowany otwór w korpusie zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza. Prezentowane modele stanowią idealne rozwiązanie dla szkół oraz innych placówek dydaktycznych. Specjalne rowki w siedzisku zapewniają nie tylko prawidłową cyrkulację, lecz także gwarantują komfort siedzenia. Solidna i wygodna poduszka powietrzna zastępuje wszelkie siedziska tapicerowane, wpływając na komfortowy odpoczynek oraz niezwykle długą żywotność ergonomicznych krzeseł dla szkół.

Wysokość podnóżka dostosowana jest do każdego wzrostu. Wygodny uchwyt dla kręgosłupa lędźwiowego umieszczony został w części dolnej, co znacznie zmniejsza obciążenie dla kręgosłupa w porównaniu do tradycyjnych krzeseł.

Każde krzesło kiboo ma z tyłu oparcia specjalną kieszonkę na wpisanie danych użytkownika. Dzięki temu są to produkty zindywidualizowane. Wszystkie modele wyposażono w podłokietniki, co zapewnia utrzymanie ergonomicznej pozycji. Dzięki swojej funkcjonalności oraz bogatemu wyborowi modeli i wariantów kolorystycznych innowacyjne krzesła Kibbo z powodzeniem sprawdzają się w szkołach i wielu innych placówkach dydaktycznych. Spełniają podstawowe wymagania dotyczące przechowywania w pobliżu dróg ewakuacyjnych w szkołach, niektóre modele wyróżniają się też klasą odporności ogniowej B1. Konstrukcja krzeseł kiboo została wykonana z trwałego polipropylenu z ryflowaną powierzchnią i oparta na sprężynującym stelażu.

Gwarancja dla wielu pokoleń - innowacyjne krzesła szkolne kiboo

W szkole krzesła są narażone na wiele uszkodzeń, upadków i licznych przeciążeń. Innowacyjne krzesła do szkoły kiboo wyglądają atrakcyjnie, a zarazem zapewniają komfort siedzenia. To również produkty wytrzymałe i niezwykle odporne, producent udziela aż 10 lat gwarancji na każde krzesło.

Decydując się na wyposażenie szkoły lub innej placówki dydaktycznej w rewolucyjne krzesła powietrzne kibbo wyprodukowane w Niemczech, inwestujesz w zdrowie uczniów i nauczycieli. To produkty, które będą pełnić swoje funkcje przez długie lata, bez konieczności ich wymieniania. Niezależnie od zajętej pozycji, stelaż krzesła w kształcie litery „Z” wspiera ruch ucznia i zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa i ramion. Zarówno wersja stelaża „Z”, jak i „C” wymuszają zachowanie właściwej postawy ciała. Aby uniknąć wywrotki podczas balansowania na krześle, kiboo zostało wyposażone w specjalne antypoślizgowe nakładki hamulcowe. Zapobiegają one przewróceniu się krzesła oraz chronią stelaż przed zarysowaniem.