Pomoce dydaktyczne do przedszkola - rozwijanie umiejętności społecznych i muzycznych

Żeby prowadzić wstępną edukację muzyczną, warto wyposażyć przedszkole w odpowiednie instrumenty muzyczne. W sklepie HABA Pro znajdą Państwo artykuły przeznaczone do prowadzenia grup Boomwhackers, które umożliwiają zarówno wystukiwanie rytmu, jak i granie popularnych melodii w zespole. Poprzez zabawę można łatwo wprowadzić małe dzieci w świat muzyki, aby rozwijały swój zmysł słuchu i koordynację ruchową. Co więcej, nawet tworząc zespoły złożone wyłącznie z instrumentów rytmicznych, takich jak trójkąty, shakery, marakasy i różnego rodzaju bębenki, można stworzyć dzieciom doskonałe warunki do rozwijania umiejętności społecznych.

Muzyka to nie tylko gra na instrumentach, w naszym sklepie oddajemy do Państwa dyspozycji również wysokiej klasy sprzęt do odtwarzania. Pomoc dydaktyczna w przedszkolu w postaci głośników sprawdzi się przy artystycznych i ruchowych zajęciach z tańca. Odpowiedni sprzęt grający można również wykorzystać do relaksacji, aby stworzyć przyjemną atmosferę w trakcie posiłków czy innych zajęć.

Pomoce dydaktyczne dla 6-latków i dla młodszych dzieci - rozwijanie umiejętności matematycznych i podstawy programowania

Pomoce dydaktyczne do przedszkola mogę pomóc rozwijać umiejętności dzieci w wielu różnych dziedzinach. Dzięki ich użyciu opiekunowie z łatwością mogą zainteresować najmłodszych nauką matematyki, a nawet programowania. W naszym sklepie oddajemy do Państwa dyspozycji interesujące zabawki, które pomogą zdobywać wiedzę podczas atrakcyjnie poprowadzonych zajęć. Przy użyciu pomocy dydaktycznych dla przedszkoli opiekunowie nauczą dzieci mierzenia, ważenia oraz określania czasu, czym później mogą się one pochwalić w domu swoim rodzicom. Zadania matematyczne pozwalają rozwijać umiejętność logicznego myślenia, a wszystkie zestawy do liczenia mogą także pozytywnie wpłynąć na kształcenie się zmysłu dotyku.

Pomoce dydaktyczne w przedszkolu mogą też wspierać w uczeniu dzieci programowania. W naszym sklepie znajdą Państwo bardzo kreatywne gry i zabawy, które pomogą przekazać dzieciom wiedzę z kodowania. Układanki i puzzle przyspieszą rozwijanie zdolności logicznego myślenia i zmysłu wzroku. Zestawy gier dostępne na naszej stronie internetowej HABA Pro pomogą w kształceniu u dzieci myślenia komputacyjnego, które umożliwia rozwiązywanie problemów poprzez rozkładanie ich na czynniki pierwsze. Bogata kolekcja produktów z serii „Droga do kodowania” ułatwia przeprowadzenie zajęć atrakcyjnych dla najmłodszych.

Pomoce dydaktyczne w przedszkolu: dla poszerzania wiedzy o świecie i kształtowania emocji

Pomoce dydaktyczne do przedszkola pozwalają pokazać dzieciom różne zjawiska występujące na świecie. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo akcesoria ułatwiające przekazywanie wiedzy przyrodniczej. Dzieci, bawiąc się magnesami czy patrząc na utrzymujące się na wodzie pływaki, poznają podstawowe zagadnienia dotyczące fizyki. Do obserwacji świata w przybliżeniu można wybrać wysokiej klasy lupy i mikroskopy, a przyrodę na zewnątrz maluchy mogą oglądać poprzez lornetki. W tej kategorii przygotowaliśmy również pomoce dydaktyczne dla przedszkola, które umożliwią dzieciom naukę emocji. Pacynki pozwolą natomiast dbać o rozwój zdrowej komunikacji, a zestawy antystresowe nauczą każdego maluszka jak radzić sobie z trudniejszymi sytuacjami.