Certyfikowane wyposażenie żłobka produkowane z dbałością o środowisko

W naszym sklepie mogą Państwo zakupić najwyższej klasy wyposażenie dla żłobków i innych placówek edukacyjnych, które przez długi czas pozostanie w nienagannym stanie. Nasze produkty poddajemy licznym testom jakościowym, żeby mieć pewność, że po trafieniu w Państwa ręce pozostaną przez wiele lat w pełni funkcjonalne, a ich wygląd będzie atrakcyjny dla wychowanków i ich opiekunów. Oprócz wprowadzania najnowocześniejszych rozwiązań do naszych produktów chcemy, aby były one produkowane w zgodzie z dbałością o naturalne środowisko. Z tego powodu meble i urządzenia dostępne w naszej ofercie są wykonywane przy użyciu materiałów pochodzących z ekologicznych upraw i na maszynach wykorzystujących niskie zasoby energii.

Praktyczne meble do żłobka

Wyposażenie żłobków często musi być wielozadaniowe, ponieważ po czasie leżakowania dzieci potrzebują odpowiedniej przestrzeni do zabawy.
W naszym sklepie znajdą Państwo łóżeczka piętrowe, zapewniające odpowiednią ilość miejsca i wyposażone w otwierane od zewnątrz barierki w pełni bezpieczne dla najmłodszych. Dobrym rozwiązaniem mogą być także modele chowane pod platformą do zabawy, które wysuwa się na czas leżakowania.


Wyposażenie do żłobka
to również odpowiednie meble sprawdzające się w porze jedzenia. Zarówno krzesła, jak i stoliki muszą być dopasowane do potrzeb maluchów, żeby pomóc im kształtować odpowiednią postawę podczas spożywania posiłków. W sklepie HABA Pro znajdą Państwo ponadto wytrzymałe akcesoria, które pomogą wychowawcom bezpiecznie serwować jedzenie. Starannie zaprojektowane i wykonane z wysokiej klasy materiałów naczynia są odporne na uszkodzenia. Wyposażenie w żłobku obejmuje też akcesoria, takie jak sztućce, naczynia i wózki do serwowania jedzenia, umożliwiające zaangażowanie się dzieciom w pomoc w przygotowywaniu posiłków wraz z opiekunami.

Wielofunkcyjne wyposażenie żłobka sklepu HABA Pro

W naszym sklepie pragniemy zapewnić Państwu możliwość kompleksowego wyposażenia żłobka. Meble i akcesoria dostępne na naszej stronie internetowej są bardzo wytrzymałe i projektowane z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa nawet najmłodszym dzieciom. Ponadto, wybierając wyposażenie do żłobka z naszej bogatej oferty, z łatwością zaaranżują Państwo każdą przestrzeń, niezbędną podczas opieki nad wychowankami. Niezwykle ważnym miejscem są szatnie, które pomogą wygodnie przechować odzież wierzchnią, aby nie przeszkadzała ona w zabawie. Co więcej, dzieci będą mogły zmienić swoje obuwie i podczas powrotu do domu wszystkie swoje rzeczy będą miały przygotowane w schowku lub na wieszaku.

Wyposażenie do żłobka, które wspiera rozwój dziecka

W naszym sklepie przygotowaliśmy dla Państwa również wyposażenie żłobków, które pomaga wspierać rozwój każdego dziecka. Dla raczkujących pociech warto wybrać bezpieczne poręcze dotykowe, które skutecznie pomogą im w nauce chodzenia, a ich różnorodna faktura będzie wywierać na nich wiele odmiennych wrażeń dotykowych. Ponadto duży wybór paneli sensorycznych zapewni możliwość zabawy i rozwoju różnych zmysłów, takich jak wzrok czy dotyk. Wyposażenie do żłobka i wszystkie pomieszczenia, z których korzystają dzieci, muszą być w pełni bezpieczne. Dlatego w ofercie sklepu internetowego HABA Pro mamy również wiele innych akcesoriów, pozwalających z łatwością zabezpieczać ściany oraz drzwi i wszystkie kanty, żeby zabawa zawsze mogła być swobodna.