Tablice manipulacyjne i sensoryczne

tablice_sensoryczne_haba

Żłobek jest miejscem, gdzie oprócz standardowej opieki, maluchy mają okazję do rozwijania swoich relacji z rówieśnikami, jak i poznawania nowego otoczenia. Pierwsze tysiąc dni życia dziecka w dużym stopniu kształtuje jego osobowość. Zgromadzone wspomnienia utrwalają się wprawdzie w podświadomości, ale pozostają jako szczególne doświadczenia, wpływające na przyszłe zachowania w życiu.

Co wyróżnia nasze ścianki sensoryczne:

  • Najwyższa jakość i solidność wykonania
  • 5 lat GWARANCJI
  • Wyprodukowane w Niemczech
  • 100% litego drewna brzozowego (płyta podstawowa)
  • Możliwość montażu bezpośrednio na ścianie lub na listwach prowadzących
  • Możliwość modyfikacji ustawienia paneli – np. dzięki zastosowaniu prowadnic
  • Solidnie zespolone elementy (nic się nie zgubi)
  • Różnorodność kształtów, materiałów, faktur, kolorów…
wlasciwosci_sciankisensoryczne

Zapraszamy do zapoznania się z inspiracjami i gotowymi aranżacjami (kliknij poniżej):

sciankisensoryczne2

... Czytaj więcej
Żłobek jest miejscem, gdzie oprócz standardowej opieki, maluchy mają okazję do rozwijania swoich relacji z rówieśnikami, jak i poznawania nowego otoczenia. Pierwsze tysiąc dni życia dziecka... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Tablice manipulacyjne i sensoryczne
Zamknij filtr
od do
1 od 5
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Płyta motoryczna "Kwiaty"
Płyta motoryczna "Kwiaty"
Co za wspaniały wysyp kwiatów! Można przesuwać różne elementy oraz dopasowywać je kolorami. Po obróceniu tablicy dzieci mogą uczyć się cyfr od 1 do 4. Materiał: drewno bukowe, sklejka. Wymiary: Ø 21 cm. Wiek: od 12 miesięcy.
69,99 zł
Kierownica QuarttoLino
Kierownica QuarttoLino
Kierownica QuarttoLino , którą można łatwo przymocować do drewnianego drążka QuarttoLino za pomocą mechanizmu zatrzaskowego. Zapewnia dodatkowy efekt podczas bujania. Specyfikacja produktu: pobudza wyobraźnię dziecka wykonana z drewna brzozowego dla przyjemnego dotyku i wyglądu wysokość: 12 cm średnica: 19 cm waga produktu: 286g materiał: prawdziwe drewno, jasna okleina
179,00 zł
Aplikacja Trzmiel
Aplikacja Trzmiel
Aplikacja "Trzmiel". Starannie wykonana aplikacja ścienna o tematyce związanej z lasem i łąką; z miękkimi skrzydłami z tkaniny. Materiał: prawdziwe drewno brzozowe, tkanina. Wymiary: szer. 18,4 x wys. 15,4 cm. Z materiałami mocującymi.
259,00 zł
Aplikacja „Lis”
Aplikacja „Lis”
Poszukujesz oryginalnej i niebanalnej dekoracji ściennej z prawdziwego drewna do pokoju dziecięcego, żłobka czy przedszkola? To dobrze trafiłeś. Seria bajkowych aplikacji to niespotykana propozycja na urozmaicenie oraz upiększenie otoczenia najmłodszych pociech. Nasze aplikacje posiadają również dodatkowe funkcje takie jak: możliwość obrotu poszczególnych części, przesuwane...
289,00 zł
Aplikacja "Motyl"
Aplikacja "Motyl"
Z ruchomymi skrzydłami z tkaniny: jedno grzechocze, drugie szeleści. Materiał: lite drewno - brzoza, barwione. Wymiary: szer. 25 x wys. 27 cm. Wraz z materiałem montażowym.
299,00 zł
Element ścienny "Reakcja łańcuchowa domino", 12 klocków
Element ścienny "Reakcja łańcuchowa domino", 12...
Po potrąceniu pierwszego klocka jeden po drugim przewracają się pozostałe. Pociągnięcie kulki prostuje klocek. Materiał: drewno. Wymiary: szer. 76 x gł. 6,5 cm.
329,00 zł
Ścianka sensoryczna "Szczotki"
Ścianka sensoryczna "Szczotki"
Materiał: płyta podstawowa z prawdziwego drewna brzozowego. Wymiary: 40,6 x 43,2 cm. | Różne szczotki zapraszają do dotykania.
379,00 zł
Pętle mocujące
Pętle mocujące do toru kulowego, 20 sztuk
Pętle mocujące do toru kulowego, 20 sztuk z zapięciem na rzep. Do przyklejenia do paneli ściennych. Specyfikacja techniczna: Kolor: szary/zielony Zawartość: 20 sztuk Szerokość: 8 cm Długość: 25,5 cm Materiały: poliester
379,00 zł
Ścianka sensoryczna "Zapięcia"
Ścianka sensoryczna "Zapięcia"
Materiał: płyta podstawowa z prawdziwego drewna brzozowego. Wymiary: 40,6 x 43,2 cm. | 7 możliwości zapięć. Tutaj można wypróbować je wszystkie albo ćwiczyć, tak często jak się tylko chce.
389,00 zł
"Magnetyczny ślad + wodzące patyczki" Ścianka sensoryczna
"Magnetyczny ślad + wodzące patyczki" Ścianka...
Ścianka sensoryczna "Magnetyczny ślad + wodzące patyczki" Materiał: Płyta podstawowa z prawdziwego drewna brzozowego. Wymiary: 40,6 x 43,2 cm. Z 2 stalowymi kulkami. Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed obniżką to 499 zł.
399,00 zł 499,00 zł
Płyta "Labirynt"
Płyta "Labirynt"
Płyta "Labirynt" w której maluchy muszą solidnie pogłówkować, aby 8 kolorowych guzików ułożyć na 16 sposobów, przedstawionych na dwóch obrotowych kostkach. Specyfikacja produktu: Materiał: płyta podstawowa z prawdziwego drewna brzozowego Wymiary: 40,6 x 43,2 cm. | Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed obniżką to 539 zł.
449,00 zł 539,00 zł
"Pałeczki z błyszczącymi drobinkami" - Ścianka sensoryczna
"Pałeczki z błyszczącymi drobinkami" - Ścianka...
"Pałeczki z błyszczącymi drobinkami" - Ścianka sensoryczna Materiał: Płyta podstawowa z prawdziwego drewna brzozowego. Wymiary: 40,6 x 43,2 cm. 4 obracające się pałeczki z błyszczącymi drobinkami dla wywołania wrażeń wzrokowych przy obracaniu. Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed obniżką to 559 zł.
449,00 zł 559,00 zł
1 od 5

Pomagając najmłodszym w zdobyciu jak najlepszych wrażeń, prezentujemy wyposażenie do placówek, gdzie maluchy spędzają wiele godzin w ciągu dnia. Tablice manipulacyjne i sensoryczne dla najmłodszych są jedną z takich ofert. Polecamy produkty wykonane z bezpiecznych, ekologicznych materiałów. Tablice manipulacyjne do żłóbka mogą Państwo wybrać w wielu rodzajach i niezwykle barwnych wersjach. Polecamy wszechstronnie rozwijające ścianki, które umożliwią zabawę i reakcje maluchów na różne bodźce.

Zabawa, nowe umiejętności i poznawanie świata

Tablice sensoryczne do żłóbka, jakie oferujemy w naszym sklepie HABA rozwijają motorykę dłoni i palców, pomagają w nauce kolorów, kształtów i logicznego myślenia, a także rozpoznawania dźwięków. Rozmaite faktury materiałów użytych do ich wykonania zapoznają dzieci z nowymi przedmiotami.

Przygotowana przez specjalistów tablica sensoryczna dla rocznego dziecka to także sposób na zajęcie malucha i skupienie jego uwagi na jednym przedmiocie.

Dla najmłodszych ważne są zarówno kolory, różnorodne faktury materiałów, jak i zmienność wykonywanych czynności. Tablice manipulacyjne i sensoryczne do żłóbka świetnie sprawdzą się w tej roli.

Dotyk, dźwięk, własne ja i trening zręczności

Tablica manipulacyjna dla rocznego dziecka czy tablica sensoryczna dla 2 latka, chociaż często różnią się między sobą wyglądem, mają wiele cech wspólnych. To dzięki nim rozwija się koordynacja ruchów, uwrażliwiają zmysły dotyku, słuchu i wzroku, a także pobudza wyobraźnia i kreatywność. Wybierając ten rodzaj zabawek mamy też szansę na pogłębienie koncentracji dziecka i ćwiczeniu umiejętności potrzebnych do usamodzielniania się w przyszłości. To, co liczy się przede wszystkim to także świetna zabawa i sprawienie radości maluchowi, który cieszy się ze swoich pierwszych małych sukcesów podczas wykonywania różnego rodzaju zadań na tablicy.

Stymulująca tablica sensoryczna dla dwulatka czy starszego dziecka jest też okazją do porównywania swoich umiejętności z innymi dziećmi.

Wspólne przebywanie przy ściance to także spędzanie czasu na interesującej obie strony rozrywce. Interaktywna zabawka zadziała korzystnie na wzmocnienie poczucia własnej wartości. Udane wykonanie zadania to przecież także doskonały sposób na budowanie własnego „ja”.

Na tablicach sensorycznych dzieci odnajdą zarówno elementy przyrodnicze, przedmioty typowo praktyczne, jak pędzle, szczotki, suwaki błyskawiczne, lusterka czy rurki wydające rozmaite dźwięki. Wiele z wykorzystanych akcesoriów to szeleszczące lub grzechoczące przedmioty, które można dotknąć i samodzielnie sprawdzić.

Ćwiczenia koordynacji oko-dłoń, motoryki palców, stymulowanie zmysłu dotyku, wzroku i słuchu czy ruchome aplikacje to tylko część atrakcji, jakie czekają na najmłodszych użytkowników tablic sensorycznych.