Place zabaw do żłobka i klubu malucha

place_zabaw_zlobek88IYAE2iekQok

Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu jest bardzo ważna dla rozwoju dziecka, dlatego powinniśmy ją wprowadzić już od najmłodszych lat. Oferowanie różnorodnych, bezpiecznych placów zabaw oraz zapewnienie aktywnych form wypoczynku na dworze jest jednym z głównych zadań żłobków, przedszkoli oraz placówek opiekuńczo-terapeutycznych.

Przygotowaliśmy szeroką gamę produktów do użytku na zewnątrz, w tym wysokiej jakości place zabaw, odporne na warunki atmosferyczne, bezpieczny sprzęt do zabawy na świeżym powietrzu, meble ogrodowe, ochronę przeciwsłoneczną, ścianki sensoryczne, jeździki i rowerki dla najmłodszych oraz wiele innych.

 hustawki_do_zlobka  piaskownice_do_zlobka  place_zabaw_zlobekg85NpY41Hu8eT
Huśtawki i bujaki  Piaskownice Place zebaw - zestawy
 scianki_funkcyjne_zlobek  trampoliny_do_zlobka  zjezdzalnie_do_zlobka
 Ścianki funkcyjne  Trampoliny do żłobka  Zjeżdżalnie
... Czytaj więcej
Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu jest bardzo ważna dla rozwoju dziecka, dlatego powinniśmy ją wprowadzić już od najmłodszych lat. Oferowanie różnorodnych, bezpiecznych placów zabaw oraz... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Place zabaw do żłobka i klubu malucha
Zamknij filtr
od do
1 od 7
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Wąż do ścianki funkcyjnej / 1 metr bieżący
Wąż do ścianki funkcyjnej / 1 metr bieżący
Giętki, przezroczysty wąż z polietylenu. Wymiary: średnica 7,2 cm / 1 m bieżacy. Przy zamówieniu prosimy podać wymaganą długość. 1 sztuka to 1 metr. Do 1 ścianki zalecamy 3 metry.
119,00 zł
Przykrycie piaskownicy Wehrfritz, za 1 m2
Przykrycie piaskownicy Wehrfritz, za 1 m2
Wystarczy podać nam wymagane wymiary przykrycia piaskownicy. W tym celu należy zmierzyć piaskownicę od jej zewnętrznych brzegów i dodać na długości i szerokości po 20 cm. Prosimy dołączyć szkic. Cena za m2.
139,00 zł
Zestaw do montażu ściennego ścianek funkcyjnych
Zestaw do montażu ściennego ścianek funkcyjnych
Do ścianek funkcyjnych. .
159,00 zł
Żyrafa QuarttoLino
Żyrafa QuarttoLino
Żyrafa QuarttoLino to szalona zabawa dla maluchów
179,00 zł
Domek z zamknięciami Twierdza
Domek z zamknięciami Twierdza
Domek z zamknięciami Twierdza
499,00 zł
Zestaw tablic „Zwierzęta”, 3 szt.
Zestaw tablic „Zwierzęta”, 3 sztuki
Zestaw tablic „Zwierzęta” to 3 przyjazne dla dzieci, atrakcyjne motywy, które można na stałe przykręcić do ścian lub przymocować do ogrodzenia za pomocą dołączonych opasek kablowych. Można na nich rysować, malować lub używać jako nośnika informacji, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Mogą zostać przymocowane na stałe do ściany czy ogrodzenia. Urocze tablice ze...
559,00 zł
1 element do Piaskownicy miękkiej (do indywidualnego tworzenia)
1 element do Piaskownicy miękkiej (do...
Stabilne elementy nadają się do budowy piaskownicy i do ogrodzenia placu zabaw. Budowa jest możliwa na twardym oraz przemakalnym podłożu. Dodatkowo materiał przytwierdzający i montażowy. Materiał: gumowy granulat. Rozmiar pojedynczych elementów: szerokość 115 x wysokość 40 x głębokość 15 cm. .
599,00 zł
Słupek ze stali do ścianek funkcyjnych, końcówka
Słupek ze stali do ścianek funkcyjnych, końcówka
Słupki ze stali szlachetnej V2a, 136 cm długości
699,00 zł
Słupek ze stali do ścianek funkcyjnych, 180 st.
Słupek ze stali do ścianek funkcyjnych, 180 st.
Słupki ze stali szlachetnej V2a, 136 cm długości
749,00 zł
Słupek ze stali do ścianek funkcyjnych, 120 st.
Słupek ze stali do ścianek funkcyjnych, 120 st.
Słupki ze stali szlachetnej V2a, 136 cm długości
749,00 zł
Słupek ze stali do ścianek funkcyjnych, 90 st.
Słupek ze stali do ścianek funkcyjnych, 90 st.
Słupki ze stali szlachetnej V2a, 136 cm długości
749,00 zł
Drewniany źrebak
Drewniany źrebak
wytrzymały i mocno przytwierdzony ogon z lin konopnych frezowana grzywka brak możliwości zakleszczenia palców do zabawy wewnątrz jak i na zewnątrz Solidny korpus z wewnętrznymi podporami oraz wystarczająco duży rozstaw nóg gwarantują stabilną pozycję, zaś minimalna odległość pomiędzy gładkimi, drewnianymi listwami oraz umiejscowienie głowy uniemożliwiają przytrzaśnięcie...
979,00 zł
1 od 7

Zewnętrzny plac zabaw do żłobka

W naszym sklepie można znaleźć nowoczesne domki, zestawy ze zjeżdżalniami czy różnego rodzaju wieże, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości.
Place zabaw do żłobka sprawiają, że każde dziecko otrzyma wiele możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu. Miejsca takie powinny być kolorowe oraz pełne różnych ciekawych konstrukcji, aby każdy maluch znalazł coś ciekawego dla siebie.

Dla najmłodszych stworzyliśmy wiele zestawów ścianek funkcyjnych, z których można stworzyć różne kombinacje oraz zestawienia. Takie panele nie tylko są bardzo przyjemne dla oka, ale również zawierają ciekawe łamigłówki oraz części ruchome do zabawy pobudzającej logiczne myślenie.

Wszystkie produkty firmy HABA są wykonane z materiałów jakości premium, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu niespotykaną nigdzie indziej, bo aż 10-letnią gwarancję wytrzymałości.

Piaskownice, huśtawki i bujaki

W sklepie internetowym dostępny jest szeroki wybór piaskownic idealnych do wielogodzinnych zabaw na świeżym powietrzu. Można znaleźć elementy do tworzenia własnej konstrukcji, a także różne akcesoria takie jak dźwigi, wagi czy lejki do piasku, które z pewnością urozmaicą dzieciom pobyt na placu zabaw.
Oferujemy również wysokiej jakości przykrycia piaskownicy – na pewno przydadzą się one podczas deszczowej lub mroźnej pogody.

Wyposażenie placu zabaw w żłobku, takie jak huśtawki czy bujaki, to jedne z ważniejszych elementów tego typu przestrzeni. Marka HABA proponuje duży wybór drewnianych bujaków w kształcie zwierząt, a także całkowicie bezpieczne dla najmłodszych dzieci huśtawki z zapięciem.
Przygotowaliśmy też pełnowymiarowe, łatwe w montażu hamaki, które wspaniale nadają się na chwilę relaksu na świeżym powietrzu.

Trampoliny i zjeżdżalnie do zewnętrznych placów zabaw

Dzieci mają dużo energii, dlatego ważne jest, aby miały zapewnione miejsce, gdzie mogą dać temu upust.

Zabawa na zewnętrznym placu zabaw to idealny sposób na pożyteczny dla ich zdrowia wysiłek fizyczny, który nie tylko poprawia sprawność maluchów, ale także wydziela potrzebne endorfiny, znane jako hormony szczęścia.

W naszym sklepie oferujemy wysokiej klasy elementy do placu zabaw, które pozwolą na zaplanowanie zabawy dla dzieci w każdym wieku.
Trampoliny to świetny sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi i poprawienie zdolności motorycznych. Ta bardzo wyczerpująca aktywność pomoże dziecku pozytywnie wyładować nadmiar energii.
Proponujemy szeroki wybór trampolin ziemnych, które są całkowicie bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci, a także są odporne na wszelkie zniszczenia, dzięki wzmocnionej taśmie i braku wystających, ruchomych elementów.
Dostępne są również trampoliny z siatką na nóżkach, które pozwolą maluchowi na pełną swobodę ruchów, bez obaw o wypadnięcie z maty.

Zjeżdżalnie powinien posiadać każdy nowoczesny zewnętrzny plac zabaw w żłobku. Stworzone z wytrzymałych materiałów innowacyjne konstrukcje na pewno uatrakcyjnią każde wyjście na świeże powietrze podczas pobytu dziecka w żłobku.
W ofercie znajdą Państwo wiele modeli, które bez problemu można dopasować do projektu podwórka oraz potrzeb dzieci.
Dostępne są zarówno segmentowane zjeżdżalnie, jak i całe konstrukcje z licznymi przeszkodami oraz tematycznymi domkami. Proponowane elementy na plac zabaw w żłobku charakteryzują się niemiecką jakością i bezpieczeństwem.
Firma HABA, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, wykonuje produkty z troską o rozwój każdego dziecka, niezależnie od jego wieku.