Ochrona przeciwsłoneczna - żłobek

Promienie słońca są niezbędne dla zdrowia i dobrego samopoczucia, jednak w nadmiarze mogą szkodzić. Mając na uwadze dobro dzieci proponujemy ochrony przeciwsłoneczne do żłobka UV, dzięki którym maluch mogą spędzać bezpiecznie czas na zewnątrz, również podczas gorących, letnich dni.

W ofercie naszego sklepu HABA posiadamy wyposażenie dla żłobków, a wśród akcesoriów do ogrodu proponujemy specjalne osłony, parasole i żagle przeciwsłoneczne, z wysoką ochroną przed promieniowaniem ultrafioletowym.

Ochrona przeciwsłoneczna na plac zabaw umożliwi bezpieczne przebywanie dzieci na zewnątrz i zabezpieczenie przed przegrzaniem ciała. Polecamy funkcjonalny i wygodny do użytkowania sprzęt, który łatwo się montuje i rozkłada.

... Czytaj więcej
Promienie słońca są niezbędne dla zdrowia i dobrego samopoczucia, jednak w nadmiarze mogą szkodzić. Mając na uwadze dobro dzieci proponujemy ochrony przeciwsłoneczne do żłobka UV , dzięki którym... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Ochrona przeciwsłoneczna - żłobek
Zamknij filtr
od do
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Uchwyt do ochrony przeciwsłonecznej 48,3 mm
Uchwyt do ochrony przeciwsłonecznej 48,3 mm
Do ochrony przeciwsłonecznej nr. Art. 117687, 117688, 117692, 117693
93,99 zł
Uchwyt do ochrony przeciwsłonecznej 60,3 mm
Uchwyt do ochrony przeciwsłonecznej 60,3 mm
Do ochrony przeciwsłonecznej nr. Art. 117694, 117689
93,99 zł
Żagiel przeciwsłoneczny, piaskowy beż, 450 x 450 cm
Żagiel przeciwsłoneczny, piaskowy beż, 450 x...
Zacieniona powierzchnia: ok. 16 m2. Żagle przeciwsłoneczne można przytwierdzać do ścian domu, drzew lub podpór. Odporny na działanie promieni słonecznych (filtr ochronny +50), a zabrudzenia zmywają się przez spłukanie wężem ogrodowym. Materiał: trwałe tworzywo sztuczne imitujące splot tkaniny, obszyte wokół taśmą; przepuszczające wodę i powietrze, odporne na butwienie, nie...
1 219,00 zł
Żagiel przeciwsłoneczny, piaskowy beż, 600 x 600 cm
Żagiel przeciwsłoneczny, piaskowy beż, 600 x...
Konstrukcja z rurek składanych! Żagle przeciwsłoneczne można przytwierdzać do ścian domu, drzew lub podpór. Odporny na działanie promieni słonecznych (filtr ochronny +50), a zabrudzenia zmywają się przez spłukanie wężem ogrodowym. Materiał: trwałe tworzywo sztuczne imitujące splot tkaniny, obszyte wokół taśmą; przepuszczające wodę i powietrze, odporne na butwienie, nie...
1 639,00 zł
Ochrona przeciwsłoneczna 86% UV, 3,5 x 3,5 m
Ochrona przeciwsłoneczna 86% UV, 3,5 x 3,5 m
Wymiary plandeki : 3,5 x 3,5 m bez naciągu na środku i uchwytów, w komplecie z 4 słupami, 4 pasami mocującymi, tulejami ziemnymi i pokrywami. Rozstaw słupów : 4,10 m x 4,10 m Do wyboru kolory: niebieski pomarańczowy zielony szary kość słoniowa
5 869,00 zł
Ochrona przeciwsłoneczna 86% UV, 4 x 4 m
Ochrona przeciwsłoneczna 86% UV, 4 x 4 m
Wymiary plandeki : 4 x 4 m bez naciągu na środku i uchwytów, w komplecie z 4 słupami, 4 pasami mocującymi, tulejami ziemnymi i pokrywami. Rozstaw słupów : 4,60 m x 4,60 m Do wyboru kolory: niebieski pomarańczowy zielony szary kość słoniowa
6 479,00 zł
Ochrona przeciwsłoneczna 86% UV, 4 x 5 m
Ochrona przeciwsłoneczna 86% UV, 4 x 5 m
Wymiary plandeki : 4 x 5 m bez uchwytów, w komplecie z 4 słupami, 4 pasami mocującymi, tulejami ziemnymi, naciągiem środkowym i pokrywami Rozstaw słupów : 4,60 m x 5,60 m Do wyboru kolory: niebieski pomarańczowy zielony szary kość słoniowa
8 999,00 zł

Bezpieczna i solidna ochrona przeciwsłoneczna dla dzieci

Podczas przebywania w ogrodzie czy na tarasie żłobka, można zabezpieczyć powierzchnię do zabawy naszymi parasolami czy żaglami. Odpowiednio rozłożone zadaszenie sprawi, że wysoka temperatura nie będzie kumulować się pod osłoną i nie ograniczy czasu, jak i miejsca do zabawy dla dzieci.

Oferujemy bezpieczne i funkcjonalne rozwiązania, a wyposażenie, jakie znajdą Państwo w naszym sklepie jest wykonane z wysokiej jakości, trwałych materiałów.

Żagle oraz inne produkty ochrony przeciwsłonecznej do żłobka są też komfortowe w czyszczeniu. Wszelkiego rodzaju zabrudzenia, pył czy kurz można zmywać za pomocą bieżącej, czystej wody z węża ogrodowego. Materiały stosowane do wyrobu naszych produktów zapewniają ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym na poziomie nawet 86%. Zadaszenia dają zacienioną powierzchnię o różnym rozmiarze, zależnym od wielkości wybranego modelu. Prawidłowo rozłożona plandeka nie naciąga się pod wpływem silnych opadów deszczu i nie gromadzi na swojej powierzchni wody. Oczka przeznaczone do przewlekania liny są natomiast zabezpieczone elementami z nierdzewnej stali.

Ochrona przeciwsłoneczna na taras, plac zabaw czy do ogrodu

Proponowane w naszym sklepie produkty do ochrony przeciwsłonecznej posłużą zarówno w placówkach opiekuńczych, jak i w przydomowym ogrodzie.
Wiele prywatnych żłobków mieści się obecnie w niewielkich budynkach, a dostępna, ogrodzona przestrzeń na zewnątrz wymaga zadaszenia. Jeśli więc nie ma możliwości wykonania stałych konstrukcji, warto wybrać tymczasowe rozwiązanie, idealne na lato i gorące dni.

Wytrzymałe tworzywo sztuczne imitujące splot tkaniny nie ulega blaknięciu, wystrzępianiu i pruciu, pod wpływem intensywnego użytkowania czy niekorzystnych warunków atmosferycznych. Wyposażenie można więc używać przez kolejne sezony. Plandeki ochronne, żagiel przeciwsłoneczny lub rozkładane parasole mogą stać na zewnątrz przez całe lato, również podczas opadów deszczu, zapewniając dobrą ochronę przeciwsłoneczną dla dzieci oraz ich opiekunów.

W naszej ofercie znajdą Państwo również duże parasole przeciwsłoneczne SAFARI, rozkładane kilkoma ruchami za pomocą specjalnej korby oraz chronione przed przypadkowym rozłożeniem zamocowaną w nich śrubą. Dostępne w kolorach: beżowym, pomarańczowym, niebieskim lub zielonym oraz w różnych rozmiarach, można dopasować do elementów elewacji budynku czy aranżacji ogrodu.