Wewnętrzne place i kąciki zabaw do żłobka

place_zabaw_zlobek

 domki_growupp2   Domki do zabawy grow.upp:
 • Koncepcja kolorystyczna inspirowana naturą
 • Najwyższy poziom bezpieczeństwa
 • Znak jakości GS i cerfyfikat DIN EN 1176/1177.
 • 100% drewna najwyższej jakości
 • Wyprodukowane w Niemczech
 • 10 lat GWARANCJI

ZOBACZ WIĘCEJ>>>

 
 domki_gemino2   Domki do zabawy Gemino+:
 • Najwyższy poziom bezpieczeństwa
 • Dla dzieci już od 1 roku życia
 • Znak jakości GS i cerfyfikat DIN EN 1176/1177.
 • Wyprodukowane w Niemczech
 • 10 lat GWARANCJI

ZOBACZ WIĘCEJ>>>

 
 kaciki_zabaw2   Kaciki zabaw do złobka:
 • Domki do zabawy
 • Przytulne jaskinie
 • Duże zabawki do zabawy
 • Pojazdy, teatrzyki i mini-kuchnie
 • Najwyższa jakość
 • Certyfikat bezpieczeństwa

ZOBACZ WIĘCEJ>>>

Dzieci w od najwcześniejszych lat potrzebują dużo ruchu. Idealnym rozwiązaniem będą wewnętrzne place zabaw w żłobku i przedszkolu. Są to przemyślane, bezpieczne konstrukcje, które zaspokajają dziecięcą potrzebę ruchu, zapewniając maluchom również mnóstwo bodźców motorycznych i sensorycznych.
Place zabaw firmy HABA zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić bezpieczną zabawę, a jednocześnie zapewnić rozwój motoryki, koordynacji, relacji społecznych i kreatywności dzieci.
Jako firma z ponad 80-letnim doświadczeniem korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań edukacyjnych i terapeutycznych oraz dbamy o najwyższą jakość naszych produktów, poprzez stosowanie innowacyjnych rozwiązań oraz wysokogatunkowych materiałów.

... Czytaj więcej
    Domki do zabawy grow.upp: Koncepcja kolorystyczna inspirowana naturą Najwyższy poziom bezpieczeństwa Znak jakości GS i cerfyfikat DIN EN 1176/1177 .... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Wewnętrzne place i kąciki zabaw do żłobka
Zamknij filtr
od do
1 od 12
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Mata do ćwiczeń
Mata do ćwiczeń
Mata do ćwiczeń jest przyjazna dla skóry dziecka i można ją prać w pralce w temperaturze 60°C. Kolor klasyczny, fioletowy. Specyfikacja techniczna: Długość: 150 cm Szerokość: 60 cm Wysokość: 4,5 mm Objętość: 6189 cm³ Waga produktu: 1383 kg Materiał: tworzywo sztuczne
149,00 zł
Chusta_do_zabawy_niebieska
Chusta do zabawy niebieska
Chusta do zabawy niebieska
159,00 zł
Chusta_do_zabawy_zielona
Chusta do zabawy dla dzieci zielona
Chusta do zabawy dla dzieci zielona Główny kolor: zielony Szerokość: 150 cm Długość: 250 cm Materiał: 100% bawełna
159,00 zł
Kufer lekarski
Kufer lekarski
Kufer lekarski
229,00 zł
Namiot na stół "Domek"
Namiot na stół "Domek"
Idealny do zabaw w odgrywanie ról, jako kryjówka lub jaskinia. W prosty sposób uzyskamy dodatkowe miejsce do zabawy w sali. Przez okna z siatki można zaglądać z wewnątrz lub zewnątrz. Materiał: poliester, można prać w temperaturze 30° C. Wymiary: dł. 120 x szer. 80 cm. Pasuje do stołu o wys. 59 cm.
339,00 zł
Dywan do skakania
Dywan do skakania
Kolorowe pola na dywanie oznaczają pozycje, w jakich należy ustawić ręce i nogi - zgodnie z kolorem wyrzuconym kostką. Kolejne warianty gry: ze skakaniem, bieganiem i czołganiem się. Wymiary dywanu: 100 x 200 cm, 2 kostki, długość krawędzi 11 cm. 093886 Dywan do skakania
349,00 zł
Dywan do nauki i zabawy „Ogród”
Dywan do nauki i zabawy „Ogród”
Do nauki i zabawy Antypoślizgowy Nadaje się na ogrzewanie podłogowe Z dużymi liczbami na szarym tle ten skoczny dywan zaprasza najmłodszych nie tylko do zabawy, ale i nauki na niezwykle przyjemnym podłożu. Materiał: poliamid, spód 100 % naturalny lateks. Wymiary: 100 x 200 cm.
349,00 zł
Materac do wieży / jaskini
Materac do wieży / jaskini
Materac do wieży / jaskini domków do zabawy grow.upp: Bocianie gniazdo - art. 459002 / 459022 Ul - art. 459001 / 459021 Do wyboru kolory obicia:
369,00 zł
Zestaw motoryczny Tęcza
Zestaw motoryczny Tęcza
Zestaw motoryczny Tęcza: śruba, gwint lub wtyczka, gwint – zestaw tęczowych umiejętności motorycznych zapewni małym dzieciom ekscytujące możliwości pracy i nauk. Dziecko może układać zwierzątka na sznurku. Kwiaty, owoce i inne kształty są umieszczane na patyczku, a okrągłe koraliki w różnych kolorach i powierzchnie można umieścić w jeszcze innym miejscu. Każda z trzech gier...
389,00 zł
Biofino zestaw XXL
Biofino zestaw XXL
Biofino zestaw XXL to bardzo duży wybór potraw na pikniki, gry w kuchnie lub inne zabawy w dom. Jest to 64-częściowy zestaw z różnymi artykułami spożywczymi wykonanymi z tkaniny w tym krojone owoce, warzywa i chleb. Zachęca do zabawy i promuje koordynację wzrokowo-ruchową Specyfikacja produktu: Główny kolor: kolorowy Marka: HABA Wysokość: 5 cm Szerokość: 11 cm Długość: 18 cm...
399,00 zł
Poduszka do siedzenia i medytacji "Rondo", duża
Poduszka do siedzenia i medytacji "Rondo", duża
Poduszka do siedzenia i medytacji "Rondo", duża to wygodne miiejsce do wykonywania ćwiczeń relaksacyjnych oraz doskonałe wprowadzenie do ćwiczeń medytacyjnych. Poduszka jest miękka i bardzo wygodna, aby dziecko mogło siedzieć na niej przed dłuższy czas, przez co wzmacniają się mięśnie pleców malucha. Specyfikacja techniczna: wysokość: 18 cm, średnica: 35 cm materiał: 100%...
439,00 zł
Namiot do pokoju
Namiot do pokoju
Namiot wyposażony jest w wejście oraz okna z ruchomymi zasłonami. Pasuje na stół o wymiarach 120 x 80 cm o wysokości 60 cm. Namiot wystarczy nałożyć na stół i miejsce do zabawy gotowe! Materiał: mieszanka bawełny, można prać ręcznie. Zestawienia kolorystyczne w zależności od stanów magazynowych.
449,00 zł
1 od 12

Wewnętrzny plac zabaw do żłobka lub przedszkola

Dzieci poznają siebie i swoje otoczenie poprzez zabawę, przeżywanie doświadczeń ćwicząc przy tym także swoje umiejętności motoryczne, poznawcze i społeczne.
Przemyślana, dobrze zaprojektowana przestrzeń znacząco przyczynia się do rozwoju dziecka. Wprowadza strukturę do świata zabawy, pobudza ciekawość i chęć odkrywania oraz sprzyja kreatywności. Pomysłowe wewnętrzne place zabaw dla dzieci w żłobku, przedszkolach oraz świetlicach tworzą bezpieczne miejsce, które zachęca maluchy do odkrywania, uczenia się i zabawy. Wewnętrzne place zabaw w żłobku są przeznaczone zarówno do zabawy, jak i do odpoczynku. W zależności od modelu posiadają wiele kryjówek, minigier i miejsc do wspólnego spędzania czasu z przyjaciółmi. Mogą one przypominać domek rodzinny, statek pirata czy królewski zamek, dzięki czemu można dopasować model do preferencji danej grupy maluchów. Wewnętrzny plac zabaw w żłobku to często główna atrakcja dla dzieci, dlatego warto zadbać, aby był dla nich bardzo atrakcyjny i bezpieczny.

Innowacyjne meble zabawkowe dla dzieci do żłobka

Żłobek oraz przedszkole to przede wszystkim miejsce zabawy oraz nauki, dlatego bardzo ważnym elementem wyposażenia są właśnie meble zabawkowe, które zachęcają maluchy do samodzielnego uczenia się wielu potrzebnych umiejętności. To tutaj ćwiczą między innymi chwytanie, podnoszenie, logiczne myślenie, czy kreatywność.

W naszej ofercie można znaleźć wiele modeli gier oraz zabawek ściennych, które stworzone są do poprawienia zdolności motorycznych malucha, a także do małej rywalizacji z rówieśnikami.
Panele sensoryczne i edukacyjne umieszcza się na ścianie, dzięki czemu nie traci się cennego miejsca w pomieszczeniu.
Meble zabawkowe dla dzieci do żłobka, takie jak drewniana kuchenka czy zlewozmywak, wspaniale pobudzają wyobraźnię dziecka i pozwalają mu poznać podstawy przyrządzania posiłków.
Dzieci uwielbiają również zabawę w zakupy, dlatego mebel zabawkowy, przypominający mały sklepik to gwarancja długiej i udanej zabawy.
Baseny z piłkami to wspaniałe akcesorium zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Uczy utrzymywania równowagi oraz odpowiedzialności i dbania o porządek, ponieważ często wysypujące się piłeczki z basenu należy posprzątać.

Bezpieczne i fascynujące odkrywanie świata w żłobku i przedszkolu

Wewnętrzne place zabaw dla dzieci w żłobku firmy HABA są stworzone, aby pobudzić kreatywność i pomysłowość nawet tych najmłodszych dzieci.

Różne poziomy, schody, zjeżdżalnie, tunele, wizjery, jaskinie, kryjówki, ścianki wspinaczkowe i inne elementy motoryczne i sensoryczne pobudzają do ruchu i ćwiczą zmysły.
Konstrukcje oferują elastyczny system modułowy, w którym poszczególne elementy można zaprojektować i połączyć ze sobą na wiele różnych sposobów.

Wewnętrzne place zabaw w żłobku powinny być inspirowane kolorami i kształtami natury, aby stwarzały spokojną i relaksującą atmosferę, w której dzieci poczują się komfortowo - zachęcone do odkrywania świata i próbowania różnych rzeczy.
Ścianki wspinaczkowe oraz zjeżdżalnie sprawiają, że całość jest jeszcze bardziej ekscytująca. To właśnie dzięki takim rozwiązaniom wewnętrzny plac zabaw dla żłobka jest tak atrakcyjny.