Dekoracje ścienne i lustra do przedszkola

Lustra  oraz naklejki na ścianach przyciągają uwagę maluchów i zachęcają do nauki, jak i zabawy. Powinny być wykonane z bezpiecznych dla dziecka materiałów. Są niezastąpionymi pomocami np. w trakcie zabaw ruchowych, ale mogą być również wsparciem pedagogów w codziennej nauce.

Lustra i dekoracje na ścianach - zaproszenie do zabawy

Należy pamiętac o tym, że lustro jest jednym z ulubionych elementów zabawy dla najmłodszych maluchów. Już na początku swojego rozwoju chętnie obserwują w nich siebie.

Dobrze dobrana dekoracja ścian w przedszkolu pozwala stworzyć przytulną i radosną atmosferę. To jest szczególnie ważne dla najmłodszych dzieci.

Naklejki na ścianę pomagają maluchom  np. w poszerzaniu ich słownictwa. Zabawa w otoczeniu najlejek ściennych z ulubionymi postaciami z bajek, zachęca do interakcji z innymi, wzbogaca dziecięcą wyobraźnię.

Dekoracje i lustra na ścianach - magia nauki w ściennych ozdobach

Ozdoby ścienne joraz lustra mogą odgrywać istotną rolę w ćwiczeniach sensorycznych. Atrakcyjne kolory i ciekawe kształty zachęcają do poznania kształtu, struktury materiału, itp.
Ciekawie zaaranżowanie schowki  to miejsca, gdzie można schować zabawki i zachęcać dzieci do poznawania świat wokół nich.
Nauka z wykorzystaniem dekoracji ściennych i luster może być już tylko fajną zabawą.

 

scianki_edukacyjnenaeTAceYtRZa1 panele_sensoryczne
 Ścianki edukacyjne Panele sensoryczne
lustra_przedszkolne dekoracje_scienne_przedszkole
 Lustra do przedszkola Dekoracje ścienne do przedszkola
aplikacje_scienne_przedszkole
Aplikacje ścienne z drewna
Lustra  oraz naklejki na ścianach przyciągają uwagę maluchów i zachęcają do nauki, jak i zabawy. Powinny być wykonane z bezpiecznych dla dziecka materiałów. Są niezastąpionymi pomocami np. w... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Dekoracje ścienne i lustra do przedszkola
Zamknij filtr
od do
1 od 11
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Zestaw_kulek,_mieszany
Zestaw kulek, mieszany
Zestaw kulek, mieszany to mieszanka 3 czerwonych i niebieskich piłek. Zestaw sprawdzi się do toru kulowego na rzep. Dzięki temu każdy może oglądać swoją piłkę z zewnątrz. Specyfikacja techniczna: Główny kolor: niebieski, czerwony Wiek: 3 lata Średnica: 40mm Materiał: buk
44,90 zł
Aplikacje magnetyczne "Zwierzęta", 5 sztuk
Aplikacje magnetyczne "Zwierzęta", 5 sztuk
Zabawki i jednocześnie dekoracje na magnes. Zestaw zawiera 5 magnesów - zwierzątek: piesek, świnka, krówka, owieczka, kotek Materiał: bawełna, magnes, tworzywo sztuczne Wymiary dla porównania: dł. 21 cm, szer. 19 cm
89,90 zł
Aplikacje magnetyczne "Pojazdy", 5 sztuk
Aplikacje magnetyczne "Pojazdy", 5 sztuk
Zabawki i jednocześnie dekoracje na magnes. Zestaw zawiera 5 magnesów - pojazdy: koparka, ciężarówka, karetka, straż pożarna, traktor. Materiał: bawełna, magnes, tworzywo sztuczne Wymiary dla porównania: dł. 26,8 cm, szer. 10,5 cm
89,90 zł
Lustro do szafek „Ryneczek”
Lustro do szafek „Ryneczek”
Bezpieczne lustro z tworzywa sztucznego przyklejane na tylny panel szafek „Ryneczek” (art. 349664, 349665, 3349661). Wymiary: szer. 74 x wys. 37 cm. Przykładowa aranżacja z zastosowaniem szafek "Ryneczek":
89,90 zł
Aplikacja "Ptaszek" - niebieski
Aplikacja "Ptaszek" - niebieski
Materiał: lite drewno - brzoza. Wraz z materiałem montażowym. Wymiary: szer. 19,5 x wys. 15 cm. Wraz z materiałem montażowym.
129,00 zł
Aplikacja "Ptaszek" - pomarańczowy
Aplikacja "Ptaszek" - pomarańczowy
Materiał: lite drewno - brzoza. Wraz z materiałem montażowym. Wymiary: szer. 26 x wys. 20 cm. Wraz z materiałem montażowym.
129,00 zł
Łączniki do ściennego toru dla kulek, 6 sztuk
Łączniki do ściennego toru dla kulek, 6 sztuk
Łączniki do ściennego toru dla kulek, 6 sztuk służy do podłączenia węży zestawu, nr art. 208407 . Specyfikacja produktu: Długość: 8 cm Średnica: 7 cm Materiał: silikon Zawartość: 6 sztuk Główny kolor: zielony Waga produktu: 540g
159,00 zł
Łączniki do ściennego toru dla kulek, 3 sztuki
Łączniki do ściennego toru dla kulek, 3 sztuki
Łączniki do ściennego toru dla kulek - 3 sztuki, dzięki kształtowi Y można połączyć ze sobą trzy węże. To sprawia, że ​​bieg piłki będzie jeszcze bardziej ekscytujący. Pasuje do węży z zestawu, nr art. 208407. Specyfikacja produktu: Długość: 12 cm Średnica: 7 cm Szerokość: 12 cm Główny kolor: zielony Waga produktu: 762g
159,00 zł
Aplikacja "Mól książkowy"
Aplikacja "Mól książkowy"
Materiał: prawdziwe drewno - brzozowe. Wymiary: szer. 33 x wys. 23 x gł. 2,4 cm.
169,00 zł
Chmurka na smoczki
Chmurka na smoczki
Rano, kiedy maluszki przychodzą do żłobka, wieszają smoczki na swoim miejscu na chmurce, a po południu zdejmują je i zabierają do domu. Dzięki temu smoczek nie przeszkadza w ciągu dnia w mówieniu, można go jednak użyć podczas zasypiania. Zgubione i znalezione smoczki trafiają na specjalną półeczkę. Z 12 wieszakami. Wymiary: szer. 55 x wys. 35 x gł. 10 cm. Materiał: MDF....
169,00 zł
Lustro w miękkiej ramie, duże
Lustro w miękkiej ramie, duże
Rama i spód lustra zostały wykonane z mocnej pianki. Dzieci mogą je łatwo przenosić. W załączeniu płatki samoprzylepne do trwałego zamocowania na ścianie. Rozmiar: średnica 32,5 cm.
199,00 zł
Aplikacja Trzmiel
Aplikacja Trzmiel
Aplikacja "Trzmiel". Starannie wykonana aplikacja ścienna o tematyce związanej z lasem i łąką; z miękkimi skrzydłami z tkaniny. Materiał: prawdziwe drewno brzozowe, tkanina. Wymiary: szer. 18,4 x wys. 15,4 cm. Z materiałami mocującymi.
199,00 zł
1 od 11