Pomoce dydaktyczne - Przedszkole

Wyposażenie przedszkoli w pomoce dydaktyczne to bardzo ważne zadanie, które wpływa na wiele czynników. Od niego zależy samopoczucie dzieci, tempo ich rozwoju, a także komfort pracy nauczycieli. Dlatego z najwyższą starannością dobieramy asortyment naszego sklepu. Staramy się, aby pomoce dydaktyczne dla przedszkoli w odpowiedni sposób wspierały nauczycieli w nauce dzieci literek i cyferek, rozbudzania zaciekawienia przyrodą i kodowaniem. W naszej ofercie znajdują się również produkty, które przydadzą się znakomicie w pracy terapeutycznej z dziećmi oraz edukacji włączającej.

... Czytaj więcej
Wyposażenie przedszkoli w pomoce dydaktyczne to bardzo ważne zadanie, które wpływa na wiele czynników. Od niego zależy samopoczucie dzieci, tempo ich rozwoju, a także komfort pracy nauczycieli.... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Pomoce dydaktyczne - Przedszkole
Zamknij filtr
od do
1 od 37
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Miski, 4 sztuki
Miski, 4 sztuki
Zestaw czterech misek farbiarskich: czerwona, niebieska, żółta, zielona. Materiał: tworzywo sztuczne. Wymiary: Ø ok. 12 cm, wysokość ok. 3 cm.
24,90 zł
Magnesy, 8 sztuk
Magnesy, 8 sztuk
Wymiary dla porównania: podkowa 3 x 3 cm. Wiek: od 6 lat.
24,90 zł
Naklejki piankowe „Emocje” 120 szt
Naklejki piankowe „Emocje” 120 szt
Kolorowe naklejki przedstawiają osiem różnych emocji (pozytywnych, negatywnych i neutralnych). Idealne do wizualizacji uczuć i projektowania obrazów. Materiał: pianka. Wymiary: śr. 35 mm. Zawartość: 120 sztuk w 7 kolorach.
24,90 zł
Kwadraty z kolorowego papieru do składania 10 x 10 cm, 500 sztuk
Kwadraty z kolorowego papieru do składania 10 x...
Papier z recyklingu 80 g/m2, barwiony, celulozowy, w 10 intensywnych kolorach. 500 sztuk.
27,90 zł
Książka "W krainie liczb" + CD
Książka "W krainie liczb" + CD
Koncepcja wczesnego nauczania matematyki przez zabawę (z płytą CD). Wypróbowane i niezawodne pomysły dla przedszkoli i szkół podstawowych, a także dla wszystkich tych, którzy chcą przez zabawę pokazać dzieciom piękno matematyki. Książka pokazuje, że nawet bardzo małe dzieci mogą polubić matematykę. Dzięki interesującym opowiadaniom, pięknym piosenkom i zabawom dostosowanym...
29,90 zł
Puzzle z uchwytami "Gąsienica Mina", 7 części
Puzzle z uchwytami "Gąsienica Mina", 7 części
A kto to wyłania sie z jabłuszka? Mali miłosnicy puzzli mogą teraz ułożyć kolorową gasienicę Minę z 6 elementów. Piękny początek przygody z puzzlami! Materiał: drewno - sklejka lipowa. Wymiary: 22 x 17 cm. Wiek: od 12 miesiecy.
29,90 zł
1 od 37

Jakie pomoce dydaktyczne potrzebne są w przedszkolu?

Nie sposób wymienić wszystkiego, co jest potrzebne do nauczania maluchów.
Pomoce dydaktyczne w przedszkolu to niezwykle szeroka kategoria, która składa m.in. z takich grup, jak: pomoce przydatne w edukacji matematycznej i przyrodniczej, pomoce logopedyczne, przedmioty związane z nauką o emocjach i uczuciach, muzyką i dźwiękami, a także programowaniem i kodowaniem. Oferta jest niezwykle szeroka. Dzieci potrzebują rozwoju na różnych polach, dlatego też pomoce dydaktyczne dla przedszkolaków powinny być różnorodne.

Pomoce dydaktyczne dla nauczycieli przedszkola związane z muzyką

Zajęcia muzyczne są bardzo ważne dla rozwijania różnych zdolności dzieci. Wrażliwość muzyczna i poczucie rytmu to podstawy pracy. Pomagają w tym m.in. takie instrumenty, jak marakasy, trójkąty, bębenki, pudełka wielotonowe czy pałeczki dźwiękowe. Pozwalają one na naukę i przeprowadzanie występów artystycznych, często tak bardzo wyczekiwanych przez rodziców.

Pomoce do nauki kodowania

Z racji ogromnego zapotrzebowania na pracowników branży IT obecnie już od przedszkola dba się o naukę kodowania. W HABA zdajemy sobie sprawę z tego, jak jest to istotne, dlatego oferujemy nie tylko pomoce dydaktyczne dla przedszkolaków w zakresie kodowania, ale również całą ścieżkę nauki.
Do Państwa dyspozycji oddajemy przewodnik Road to Code, który pomoże wprowadzić dzieci w ten fascynujący świat.

W nauce kodowania najważniejsze jest zrozumienie jego istoty.
Proponujemy gry logiczne, układanki i puzzle, a także roboty-zwierzątka, które należy odpowiednio zaprogramować.
Zadaniem dzieci jest takie ich ustawienie, aby dotarły do celu, po pokonaniu ustalonej wcześniej trasy.

Przedmioty, które pomagają zrozumieć emocje

Edukacja w zakresie rozpoznawania i nazywania uczuć oraz zarządzania emocjami jest niezwykle ważna. Nauczyciele są doskonale przygotowani do tej części pracy, jednak tematyka jest na tyle rozległa i przede wszystkim abstrakcyjna, że przedmioty wspomagające są niezbędne.

W naszej ofercie znajdują się nie tylko pomoce do typowej pracy z grupą, ale także lalki terapeutyczne, gry, antystresowe masy do ugniatania i inne przedmioty, które pozwalają na skuteczniejszą pracę nad zrozumieniem istoty odczuwania przez dzieci.

Wysokiej jakości pomoce dydaktyczne do przedszkola

Wybierając pomoce dydaktyczne dla dzieci w przedszkolu, należy postawić na rozwiązania wysokojakościowe i innowacyjne. Dlatego też warto zdecydować się na zakup produktów w naszym sklepie internetowym. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy przedmiot spełniał swoją funkcję i wspierał dzieci zarówno w rozwoju, jak i edukacji.
Aby zapewnić maluchowi prawidłowy rozwój, warto również zaopatrzyć przedszkole w artykuły przeznaczone do ćwiczeń motoryki małej i dużej oraz w produkty pobudzające wyobraźnię i kreatywność, np. w farby i akcesoria do malowania.