Pomoce dydaktyczne - Przedszkole

Wyposażenie przedszkoli w pomoce dydaktyczne to bardzo ważne zadanie, które wpływa na wiele czynników. Od niego zależy samopoczucie dzieci, tempo ich rozwoju, a także komfort pracy nauczycieli. Dlatego z najwyższą starannością dobieramy asortyment naszego sklepu. Staramy się, aby pomoce dydaktyczne dla przedszkoli w odpowiedni sposób wspierały nauczycieli w nauce dzieci literek i cyferek, rozbudzania zaciekawienia przyrodą i kodowaniem. W naszej ofercie znajdują się również produkty, które przydadzą się znakomicie w pracy terapeutycznej z dziećmi oraz edukacji włączającej.

... Czytaj więcej
Wyposażenie przedszkoli w pomoce dydaktyczne to bardzo ważne zadanie, które wpływa na wiele czynników. Od niego zależy samopoczucie dzieci, tempo ich rozwoju, a także komfort pracy nauczycieli.... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Pomoce dydaktyczne - Przedszkole
Zamknij filtr
od do
1 od 24
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Miski, 4 sztuki
Miski, 4 sztuki
Zestaw czterech misek farbiarskich: czerwona, niebieska, żółta, zielona. Materiał: tworzywo sztuczne. Wymiary: Ø ok. 12 cm, wysokość ok. 3 cm.
24,90 zł
Magnesy, 8 sztuk
Magnesy, 8 sztuk
Wymiary dla porównania: podkowa 3 x 3 cm. Wiek: od 6 lat.
24,90 zł
Kwadraty z kolorowego papieru do składania 10 x 10 cm, 500 sztuk
Kwadraty z kolorowego papieru do składania 10 x...
Papier z recyklingu 80 g/m2, barwiony, celulozowy, w 10 intensywnych kolorach. 500 sztuk.
27,90 zł
Książka "W krainie liczb" + CD
Książka "W krainie liczb" + CD
Koncepcja wczesnego nauczania matematyki przez zabawę (z płytą CD). Wypróbowane i niezawodne pomysły dla przedszkoli i szkół podstawowych, a także dla wszystkich tych, którzy chcą przez zabawę pokazać dzieciom piękno matematyki. Książka pokazuje, że nawet bardzo małe dzieci mogą polubić matematykę. Dzięki interesującym opowiadaniom, pięknym piosenkom i zabawom dostosowanym...
29,90 zł
Puzzle z uchwytami "Gąsienica Mina", 7 części
Puzzle z uchwytami "Gąsienica Mina", 7 części
A kto to wyłania sie z jabłuszka? Mali miłosnicy puzzli mogą teraz ułożyć kolorową gasienicę Minę z 6 elementów. Piękny początek przygody z puzzlami! Materiał: drewno - sklejka lipowa. Wymiary: 22 x 17 cm. Wiek: od 12 miesiecy.
29,90 zł
Gra HABA Dmuchane ciasteczka
Gra HABA Dmuchane ciasteczka
Kto wdmuchnie kulkę na smakołyki, otrzyma w kleks śmietanki. Gra logopedyczna. Od 1 do 4 graczy. Dla dzieci od 4 lat. Czas trwania gry: 10 min.
39,90 zł
Froebel "Wyplatane kartki bożonarodzeniowe", 12 sztuk
Froebel "Wyplatane kartki bożonarodzeniowe", 12...
Paski do wyplatania wystarczy wsunąć w nacięcia w kartach do wyplatania i przykleić. Następnie na wyplatane arkusze nakleić przykleić pasujące passe-partout i gotowe. Zawartość: arkusze do wyplatania, passe-partout z trzema motywami (gwiazda, bombka, choinka), paski do wyplatania w 2 szerokościach (1 lub 2 cm) i 6 kolorach, instrukcja. Materiał: kolorowy karton. Wymiary: 15...
39,90 zł
Zrób to sam Karty motywy zwierzęce
Zrób to sam Karty motywy zwierzęce
Zrób to sam Karty motywy zwierzęce to rysowanie postaci zwierząt w oryginalny sposób - zabawa i nauka w jednym. Za pomocą tych kart Twoje dziecko może tworzyć piękne motywy ze zwierzętami. Zadanie jest proste, aczkolwek dające ogrom satysfakcji - wystarczy ponakłuwać karty na wytyczonych liniach i gotowe! Wyższe elementy powstają w ten sposób, że niektóre detale nakłuwane są...
40,99 zł
Białe kartki wymienne do kostki aktywizującej, 20 sztuk
Białe kartki wymienne do kostki aktywizującej,...
Białe kartki do kostki piankowej 054214 i 054215. Wymiar: 15 x 15 cm.
42,90 zł
Puzzle pociąg ze zwierzątkami, 11 części
Puzzle pociąg ze zwierzątkami, 11 części
Proszę wsiadać, pociąg ze zwierzętami odjeżdża! Najpierw dzieci muszą jednak ułożyć wagony pociągu w odpowiedniej kolejności, a następnie znaleźć przedziały dla uroczych pasażerów. Kolory i wzory wskazują, czy wszystkie zwierzęta siedzą we właściwych wagonach! Ta śliczna gra zachęca do doskonalenia precyzyjnych zdolności motorycznych oraz uczy rozpoznawać i dopasowywać...
44,90 zł
Układanka "Kolory", 20 elementów
Układanka "Kolory", 20 elementów
Jakiego koloru jest żaba, a jakiego truskawka? Dzieci przypisują każdemu z 5 kolorów płytek pasujące motywy. W ten sposób uczą się nie tylko kolorów, ale także zwierząt i przedmiotów. Materiał: drewno - sklejka lipowa. Wymiary: kolorowa płytka o wymiarach około 6 x 5 cm. Wiek: od 2 lat.
44,90 zł
Zrób to sam Froebel Arkusze do wyplatania, 24 szt.
Zrób to sam Froebel Arkusze do wyplatania, 24 szt.
niezwykle oddziaływanie kolorów wyplatanek Fröbel do wyplatania wzorów geometrycznych wspiera rozumienie estetyki, symetrii i geometrii nabywanie podstawowej wiedzy matematycznej wszechstronne zastosowanie do przeróżnych prac rękodzielniczych Kwadratowe plecionki pasują idealnie do pasków Froebel. W zależności od wzoru, mogą być wyplatanie naprzemiennie, ręcznie lub za...
44,90 zł
1 od 24

Jakie pomoce dydaktyczne potrzebne są w przedszkolu?

Nie sposób wymienić wszystkiego, co jest potrzebne do nauczania maluchów.
Pomoce dydaktyczne w przedszkolu to niezwykle szeroka kategoria, która składa m.in. z takich grup, jak: pomoce przydatne w edukacji matematycznej i przyrodniczej, pomoce logopedyczne, przedmioty związane z nauką o emocjach i uczuciach, muzyką i dźwiękami, a także programowaniem i kodowaniem. Oferta jest niezwykle szeroka. Dzieci potrzebują rozwoju na różnych polach, dlatego też pomoce dydaktyczne dla przedszkolaków powinny być różnorodne.

Pomoce dydaktyczne dla nauczycieli przedszkola związane z muzyką

Zajęcia muzyczne są bardzo ważne dla rozwijania różnych zdolności dzieci. Wrażliwość muzyczna i poczucie rytmu to podstawy pracy. Pomagają w tym m.in. takie instrumenty, jak marakasy, trójkąty, bębenki, pudełka wielotonowe czy pałeczki dźwiękowe. Pozwalają one na naukę i przeprowadzanie występów artystycznych, często tak bardzo wyczekiwanych przez rodziców.

Pomoce do nauki kodowania

Z racji ogromnego zapotrzebowania na pracowników branży IT obecnie już od przedszkola dba się o naukę kodowania. W HABA zdajemy sobie sprawę z tego, jak jest to istotne, dlatego oferujemy nie tylko pomoce dydaktyczne dla przedszkolaków w zakresie kodowania, ale również całą ścieżkę nauki.
Do Państwa dyspozycji oddajemy przewodnik Road to Code, który pomoże wprowadzić dzieci w ten fascynujący świat.

W nauce kodowania najważniejsze jest zrozumienie jego istoty.
Proponujemy gry logiczne, układanki i puzzle, a także roboty-zwierzątka, które należy odpowiednio zaprogramować.
Zadaniem dzieci jest takie ich ustawienie, aby dotarły do celu, po pokonaniu ustalonej wcześniej trasy.

Przedmioty, które pomagają zrozumieć emocje

Edukacja w zakresie rozpoznawania i nazywania uczuć oraz zarządzania emocjami jest niezwykle ważna. Nauczyciele są doskonale przygotowani do tej części pracy, jednak tematyka jest na tyle rozległa i przede wszystkim abstrakcyjna, że przedmioty wspomagające są niezbędne.

W naszej ofercie znajdują się nie tylko pomoce do typowej pracy z grupą, ale także lalki terapeutyczne, gry, antystresowe masy do ugniatania i inne przedmioty, które pozwalają na skuteczniejszą pracę nad zrozumieniem istoty odczuwania przez dzieci.

Wysokiej jakości pomoce dydaktyczne do przedszkola

Wybierając pomoce dydaktyczne dla dzieci w przedszkolu, należy postawić na rozwiązania wysokojakościowe i innowacyjne. Dlatego też warto zdecydować się na zakup produktów w naszym sklepie internetowym. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy przedmiot spełniał swoją funkcję i wspierał dzieci zarówno w rozwoju, jak i edukacji.
Aby zapewnić maluchowi prawidłowy rozwój, warto również zaopatrzyć przedszkole w artykuły przeznaczone do ćwiczeń motoryki małej i dużej oraz w produkty pobudzające wyobraźnię i kreatywność, np. w farby i akcesoria do malowania.