Ochrona przeciwsłoneczna do przedszkola

ochrona

Słońce to życie i radość, ale jego mocne promienie stanowią także zagrożenie dla zdrowia ludzi. Choć niewątpliwą zaletą działania promieni słonecznych jest stymulacja wytwarzania witaminy D3, to jednak należy na nie szczególnie uważać w letnie, upalne dni.
W naszej ofercie przygotowaliśmy wiele produktów dla przedszkoli. Wśród różnego rodzaju wyposażenia i akcesoriów, mamy także osłony i żagle przeciwsłoneczne, które umożliwią bezpieczne przebywanie dzieci na zewnątrz w czasie gorących, letnich dni.

Polecamy zarówno duże, składane parasole, jak i żagiel przeciwsłoneczny ogrodowy i plandeki ochronne w różnych kolorach. Ochrona przeciwsłoneczna do przedszkola jest priorytetem wśród zabezpieczeń stosowanych na placach zabaw i miejscach, gdzie latem przebywają najmłodsi, korzystając ze świeżego powietrza.

... Czytaj więcej
Słońce to życie i radość, ale jego mocne promienie stanowią także zagrożenie dla zdrowia ludzi. Choć niewątpliwą zaletą działania promieni słonecznych jest stymulacja wytwarzania witaminy D3,... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Ochrona przeciwsłoneczna do przedszkola
Zamknij filtr
od do
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Uchwyt do ochrony przeciwsłonecznej 48,3 mm
Uchwyt do ochrony przeciwsłonecznej 48,3 mm
Do ochrony przeciwsłonecznej nr. Art. 117687, 117688, 117692, 117693
93,99 zł
Uchwyt do ochrony przeciwsłonecznej 60,3 mm
Uchwyt do ochrony przeciwsłonecznej 60,3 mm
Do ochrony przeciwsłonecznej nr. Art. 117694, 117689
93,99 zł
Żagiel przeciwsłoneczny, piaskowy beż, 450 x 450 cm
Żagiel przeciwsłoneczny, piaskowy beż, 450 x...
Zacieniona powierzchnia: ok. 16 m2. Żagle przeciwsłoneczne można przytwierdzać do ścian domu, drzew lub podpór. Odporny na działanie promieni słonecznych (filtr ochronny +50), a zabrudzenia zmywają się przez spłukanie wężem ogrodowym. Materiał: trwałe tworzywo sztuczne imitujące splot tkaniny, obszyte wokół taśmą; przepuszczające wodę i powietrze, odporne na butwienie, nie...
1 219,00 zł
Żagiel przeciwsłoneczny, piaskowy beż, 600 x 600 cm
Żagiel przeciwsłoneczny, piaskowy beż, 600 x...
Konstrukcja z rurek składanych! Żagle przeciwsłoneczne można przytwierdzać do ścian domu, drzew lub podpór. Odporny na działanie promieni słonecznych (filtr ochronny +50), a zabrudzenia zmywają się przez spłukanie wężem ogrodowym. Materiał: trwałe tworzywo sztuczne imitujące splot tkaniny, obszyte wokół taśmą; przepuszczające wodę i powietrze, odporne na butwienie, nie...
1 639,00 zł
Ochrona przeciwsłoneczna 86% UV, 3,5 x 3,5 m
Ochrona przeciwsłoneczna 86% UV, 3,5 x 3,5 m
Wymiary plandeki : 3,5 x 3,5 m bez naciągu na środku i uchwytów, w komplecie z 4 słupami, 4 pasami mocującymi, tulejami ziemnymi i pokrywami. Rozstaw słupów : 4,10 m x 4,10 m Do wyboru kolory: niebieski pomarańczowy zielony szary kość słoniowa
5 869,00 zł
Ochrona przeciwsłoneczna 86% UV, 4 x 4 m
Ochrona przeciwsłoneczna 86% UV, 4 x 4 m
Wymiary plandeki : 4 x 4 m bez naciągu na środku i uchwytów, w komplecie z 4 słupami, 4 pasami mocującymi, tulejami ziemnymi i pokrywami. Rozstaw słupów : 4,60 m x 4,60 m Do wyboru kolory: niebieski pomarańczowy zielony szary kość słoniowa
6 479,00 zł
Ochrona przeciwsłoneczna 86% UV, 4 x 5 m
Ochrona przeciwsłoneczna 86% UV, 4 x 5 m
Wymiary plandeki : 4 x 5 m bez uchwytów, w komplecie z 4 słupami, 4 pasami mocującymi, tulejami ziemnymi, naciągiem środkowym i pokrywami Rozstaw słupów : 4,60 m x 5,60 m Do wyboru kolory: niebieski pomarańczowy zielony szary kość słoniowa
8 999,00 zł

Żagiel przeciwsłoneczny duży ze słupkami

Zabawa w ogrodzie przedszkolnym lub przydomowym to jedna z największych przyjemności, z jakiej dzieci chętnie korzystają podczas ciepłych miesięcy w roku. Upalne dni mogą jednak znacznie ograniczać czas, jak i miejsce zabawy.

Proponujemy skuteczne i funkcjonalne zadaszenia, które tworzą bezpieczną przestrzeń dla użytkowników. Stalowe, składane konstrukcje umożliwiają solidne przytwierdzenie żagli i umocowanie ich do ścian budynku, drzew czy specjalnych podpór.

Żagiel przeciwsłoneczny kwadrat można wybrać w kolorze niebieskim czy beżowym, a ochrona na poziomie +50 zapewnia bezpieczne przebywanie pod jego dachem.

Oferujemy też różne rozmiary produktów, w tym żagiel przeciwsłoneczny 6x6 czy 4,5x4,5m. Pod żaglem nie kumuluje się wysoka temperatura, a prawidłowo rozłożona ochronna plandeka nie naciąga się także pod wpływem deszczu i nie gromadzi na swojej powierzchni wody. Oczka do przewlekania liny są zabezpieczone elementami z ocynkowanej stali, która nie ulega korozji pod wpływem wilgoci.

Funkcjonalne i komfortowe produkty ochrony przeciwsłonecznej

Podczas użytkowania na zewnątrz wszelkiego rodzaju namiotów, parasoli czy żagli, musimy liczyć się z ich zabrudzeniami. Pył, kurz, liście czy inne zanieczyszczenia opadają na zadaszenie i często plamią jego powierzchnię.

Plandeki ochronne i żagiel przeciwsłoneczny kwadratowy, jakie proponujemy w naszej ofercie są wykonane z odpornych na zabrudzenia materiałów. Wystarczy spłukanie ich powierzchni czystą wodą z węża ogrodowego, aby prezentowały się nienagannie i nie kumulowały w sobie brudu.

Trwałe i wytrzymałe tworzywo sztuczne, imitujące splot tkaniny, nie ulega też wystrzępieniu i pruciu, pod wpływem intensywnego użytkowania czy niekorzystnych warunków atmosferycznych. Plandeki ochronnei żagiel przeciwsłoneczny ze słupkami mogą znajdować się na zewnątrz przez cały sezon letni, również podczas deszczu i burzy. W zimie i późną jesienią powinny zostać złożone i przechowywane w suchym miejscu. Ochronne plandeki przeciwsłoneczne są również wygodne w montażu

Dobra ochrona przeciwsłoneczna dla dzieci i dorosłych

Właściwie użytkowany i odpowiednio naciągnięty żagiel przeciwsłoneczny ze stelażem zapewnia dobrą ochronę dla przebywających pod nim dzieci czy ich opiekunów. W ofercie sklepu HABA znajdą Państwo sprzęt wykonany z materiału gwarantującego 50%, a nawet 86% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.
Różne rozmiary żagli pozwalają na stworzenie bezpiecznej, zacienionej przestrzeni do zabawy na powierzchni nawet 16 metrów kwadratowych. To miejsce, które wystarczy, aby zająć się wspólną grą, bawić się i miło spędzić czas na świeżym powietrzu, bez względu na panujące w tym czasie niekorzystne warunki atmosferyczne.

Proponowane w naszym sklepie parasole składane Safari to także doskonała propozycja do stworzenia zacienionego miejsca w ogrodzie. Duży parasol można otworzyć za pomocą specjalnej korby, a zamontowana śruba w dolnej tulei chroni go przed przypadkowym rozłożeniem. Do wyboru mają Państwo parasole w kolorze beżowym, pomarańczowym, niebieskim lub zielonym oraz w różnych rozmiarach. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo także wszystkie niezbędne elementy montażowe.