Pomoce logopedyczne w przedszkolu

pomoce_logopedyczne_przedszkole2

Logopedia jest dziedziną ściśle związaną z pracą wychowawczą, opiekuńczą i oświatową. Pomoce logopedyczne dla dzieci są więc dostępne również na terenie przedszkoli.
W sklepie internetowym HABA oferujemy różnego rodzaju akcesoria, zabawki i przedmioty, ułatwiające przeprowadzenie ćwiczeń wspierających rozwój mowy. Kształtowanie prawidłowej mowy dziecka i ewentualne likwidowanie wad wymowy, należą do codziennej pracy specjalistów, zatrudnionych najczęściej na terenie placówki.

... Czytaj więcej
Logopedia jest dziedziną ściśle związaną z pracą wychowawczą, opiekuńczą i oświatową. Pomoce logopedyczne dla dzieci są więc dostępne również na terenie przedszkoli. W sklepie internetowym... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Pomoce logopedyczne w przedszkolu
Zamknij filtr
od do
1 od 2
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Zestaw na 24 wiatraczki
Zestaw na 24 wiatraczki
Na letnie przyjęcie. Zestaw zawiera wszystko, co jest potrzebne do zrobienia 24 zabawnych wiatraczków: wykroje z kartonu, małe gwiazdki, plastikowe patyczki, uchwyty i zatyczki. pomalowaniu i ozdobieniu wykrojów wszystkie elementy złożyć zgodnie z instrukcją. Wymiary: wiatraczek – średnica ok. 15 cm, długość patyka 25 cm. Od 3 lat. Zestaw na 24 sztuki
39,90 zł
Humanico „Emocje”
Humanico „Emocje”
Humanico „Emocje”
89,90 zł
Gwizdki ptaki, 12 sztuk
Gwizdki ptaki, 12 sztuk
Śpiewające stadko kolorowych ptaszków. Materiał: drewno. Wymiary: 9,1 x 5,5 cm.
99,90 zł
Torebki do sortowania emocji
Torebki do sortowania emocji
Torebki do sortowania emocji
179,00 zł
Klocki „Emocje”
Klocki „Emocje”
Klocki „Emocje”
179,00 zł
Lustro w miękkiej ramie, duże
Lustro w miękkiej ramie, duże
Rama i spód lustra zostały wykonane z mocnej pianki. Dzieci mogą je łatwo przenosić. W załączeniu płatki samoprzylepne do trwałego zamocowania na ścianie. Rozmiar: średnica 32,5 cm.
199,00 zł
Karty obrazkowe „Emocje”
Karty obrazkowe „Emocje”
Karty obrazkowe „Emocje”
224,90 zł
Gra w dmuchane
Gra w dmuchane
Pudełko z drewna bukowego; nachylona płyta z tworzywa warstwowego z 6 wywierconymi otworami; 6 piankowych piłek w kolorze czerwonym, żółtym i zielonym. Wymiary pudełka: dł. 43 x szer. 24 x wys. 7 cm.
249,00 zł
Układanka w kulki "Układanka-labirynt", 54 części
Układanka w kulki "Układanka-labirynt", 54 części
Układanka w kulki "Układanka-labirynt", 54 części to labirynty, które można ułożyć z kątowników i płyt. Zabawka promuje myślenie przestrzenne i logiczne, koordynację wzrokowo-ruchową, motorykę precyzyjną oraz motorykę jamy ustnej Specyfikacja produktu: urozmaicone, zawsze nowe labirynty można łączyć różne poziomy trudności Możliwe zastosowania: wewnątrz Główny kolor: zielony...
279,00 zł
Lustro okrągłe, Ø 26 cm, brzoza
Lustro okrągłe, Ø 26 cm, brzoza
Typ produktu: lustro dla dzieci Zastosowanie: żłobek, przedszkole, szkoła Kształt: koło / okrągłe Materiał: bezpieczne lustro, prawdziwe drewno brzozowe Wymiary: średnica 26 cm Kolor ramy: brzozowy Waga lustra: 1,45 kg
298,00 zł
Lustro okrągłe, Ø 26 cm, żółte
Lustro okrągłe, Ø 26 cm, żółte
Typ produktu: lustro dla dzieci Zastosowanie: żłobek, przedszkole, szkoła Kształt: koło / okrągłe Materiał: bezpieczne lustro, prawdziwe drewno brzozowe, bejcowane Wymiary: średnica 26 cm Kolor ramy: żółty Waga lustra: 1,45 kg
315,00 zł
Lustro okrągłe, Ø 26 cm, zielone
Lustro okrągłe, Ø 26 cm, zielone
Typ produktu: lustro dla dzieci Zastosowanie: żłobek, przedszkole, szkoła Kształt: koło / okrągłe Materiał: bezpieczne lustro, prawdziwe drewno brzozowe, bejcowane Wymiary: średnica 26 cm Kolor ramy: zielony Waga lustra: 1,45 kg
315,00 zł
1 od 2

Pomoc logopedyczna w przedszkolu to ogromne wsparcie dlarodziców w pracy nad poprawą wad wymowy i uzyskaniem jak najlepszych efektów językowych.

Dostępne w naszym sklepie pomoce logopedyczne do przedszkola to między innymi gwizdki i inne zabawki angażujące aparat mowy. Mamy również zestawy gier logopedycznych, układanki, lustra czy specjalne bańki do masażu.

Do prowadzenia zajęć logopedycznych w przedszkolu przygotowaliśmy również wieloelementowe „Zestawy do rozwoju mowy”.

Jak rozwija się mowa dziecka?

Wrażliwość na język mówiony pojawia się u dzieci bardzo wcześnie, bowiem już będąc w brzuchu matki, rozpoznają głosy z otoczenia czy intonację.

W miarę rozwoju, dziecko przyswaja mowę, a wkrótce samo zaczyna z niej korzystać. Stymulacja jest jednak niezbędna, a struny głosowe, słuch i wszystkie czynności służące mowie powinny być intensywnie ćwiczone, zwłaszcza w okresie największej wrażliwości na język. Nauka przez naśladownictwo i relacje z ludźmi ułatwiają dzieciom przyswojenie języka, a nawet dwóch jednocześnie. Tym samym powtarzają zasłyszane przez siebie dźwięki i zaczynają mówić tak, jak odbierają to ze swojego otoczenia. Warto więc dbać na co dzień o to, aby język mówiony był poprawny pod względem fonetycznym, gramatycznym i leksykalnym.

Pomoce logopedyczne – przedszkole i jego funkcje wspierające rozwój dzieci

Stopniowy rozwój mowy i przebiega etapami, trwając około 7 lat. Kończy się więc w wieku wczesnoszkolnym, dlatego okres przebywania w przedszkolu jest jednym z najbardziej istotnych do uchwycenia ewentualnych wad. Pomoce logopedyczne w przedszkolu znajdują tam duże zastosowanie.

W sklepie HABA znajdą Państwo różnego rodzaju akcesoria i zabawki wspomagające ćwiczenia mowy i wypracowanie najlepszych efektów treningu logopedycznego. Te przedmioty mogą być używane podczas standardowych zajęć z przedszkolakami, jak i indywidualnej terapii czy ćwiczeń wykonywanych przez dzieci wraz z rodzicami, w domu.

Przygotowanie odpowiednich zestawów dostępnych w naszym sklepie zostało konsultowane ze specjalistami w dziedzinie logopedii. Ich doświadczenie w codziennej pracy pomogło stworzyć najlepsze i najbardziej efektywne zabawki, gry i elementy ułatwiające ćwiczenie aparatu mowy. Z naszej strony zadbaliśmy natomiast o ich wysoką jakość, bezpieczne materiały, atrakcyjną formę i kolorystykę, która zachęca dzieci do uczestniczenia w zajęciach i aktywności podczas terapii.


Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.