Pomoce logopedyczne w przedszkolu

pomoce_logopedyczne_przedszkole2

Logopedia jest dziedziną ściśle związaną z pracą wychowawczą, opiekuńczą i oświatową. Pomoce logopedyczne dla dzieci są więc dostępne również na terenie przedszkoli.
W sklepie internetowym HABA oferujemy różnego rodzaju akcesoria, zabawki i przedmioty, ułatwiające przeprowadzenie ćwiczeń wspierających rozwój mowy. Kształtowanie prawidłowej mowy dziecka i ewentualne likwidowanie wad wymowy, należą do codziennej pracy specjalistów, zatrudnionych najczęściej na terenie placówki.

... Czytaj więcej
Logopedia jest dziedziną ściśle związaną z pracą wychowawczą, opiekuńczą i oświatową. Pomoce logopedyczne dla dzieci są więc dostępne również na terenie przedszkoli. W sklepie internetowym... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Pomoce logopedyczne w przedszkolu
Zamknij filtr
od do
1 od 2
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Zestaw na 24 wiatraczki
Zestaw na 24 wiatraczki
Na letnie przyjęcie. Zestaw zawiera wszystko, co jest potrzebne do zrobienia 24 zabawnych wiatraczków: wykroje z kartonu, małe gwiazdki, plastikowe patyczki, uchwyty i zatyczki. pomalowaniu i ozdobieniu wykrojów wszystkie elementy złożyć zgodnie z instrukcją. Wymiary: wiatraczek – średnica ok. 15 cm, długość patyka 25 cm. Od 3 lat. Zestaw na 24 sztuki
46,99 zł
Humanico „Emocje”
Humanico „Emocje”
Humanico „Emocje”
99,99 zł
Gwizdki ptaki, 12 sztuk
Gwizdki ptaki, 12 sztuk
Gwizdki ptaki, 12 sztuk to śpiewające stadko kolorowych ptaszków. S pecyfikacja produktu: Materiał: drewno Wymiary: 9,1 x 5,5 cm.
169,00 zł
Torebki do sortowania emocji
Torebki do sortowania emocji
Torebki do sortowania emocji
199,00 zł
Klocki „Emocje”
Klocki „Emocje”
Klocki „Emocje”
199,00 zł
Lustro w miękkiej ramie, duże
Lustro w miękkiej ramie, duże
Rama i spód lustra zostały wykonane z mocnej pianki. Dzieci mogą je łatwo przenosić. W załączeniu płatki samoprzylepne do trwałego zamocowania na ścianie. Rozmiar: średnica 32,5 cm.
229,00 zł
Karty obrazkowe „Emocje”
Karty obrazkowe „Emocje”
Karty obrazkowe „Emocje”
259,00 zł
Układanka w kulki "Układanka-labirynt", 54 części
Układanka w kulki "Układanka-labirynt", 54 części
Układanka w kulki "Układanka-labirynt", 54 części to labirynty, które można ułożyć z kątowników i płyt. Zabawka promuje myślenie przestrzenne i logiczne, koordynację wzrokowo-ruchową, motorykę precyzyjną oraz motorykę jamy ustnej Specyfikacja produktu: urozmaicone, zawsze nowe labirynty można łączyć różne poziomy trudności Możliwe zastosowania: wewnątrz Główny kolor: zielony...
299,00 zł 369,00 zł
Lustro okrągłe, Ø 26 cm, brzoza
Lustro okrągłe, Ø 26 cm, brzoza
Typ produktu: lustro dla dzieci Zastosowanie: żłobek, przedszkole, szkoła Kształt: koło / okrągłe Materiał: bezpieczne lustro, prawdziwe drewno brzozowe Wymiary: średnica 26 cm Kolor ramy: brzozowy Waga lustra: 1,45 kg
389,00 zł
Lustro okrągłe, Ø 26 cm, żółte
Lustro okrągłe, Ø 26 cm, żółte
Typ produktu: lustro dla dzieci Zastosowanie: żłobek, przedszkole, szkoła Kształt: koło / okrągłe Materiał: bezpieczne lustro, prawdziwe drewno brzozowe, bejcowane Wymiary: średnica 26 cm Kolor ramy: żółty Waga lustra: 1,45 kg
449,00 zł
Lustro okrągłe, Ø 26 cm, zielone
Lustro okrągłe, Ø 26 cm, zielone
Typ produktu: lustro dla dzieci Zastosowanie: żłobek, przedszkole, szkoła Kształt: koło / okrągłe Materiał: bezpieczne lustro, prawdziwe drewno brzozowe, bejcowane Wymiary: średnica 26 cm Kolor ramy: zielony Waga lustra: 1,45 kg
449,00 zł
Od obrazka do słowa
Od obrazka do słowa
Od obrazka do słowa
469,00 zł
1 od 2

Pomoc logopedyczna w przedszkolu to ogromne wsparcie dlarodziców w pracy nad poprawą wad wymowy i uzyskaniem jak najlepszych efektów językowych.

Dostępne w naszym sklepie pomoce logopedyczne do przedszkola to między innymi gwizdki i inne zabawki angażujące aparat mowy. Mamy również zestawy gier logopedycznych, układanki, lustra czy specjalne bańki do masażu.

Do prowadzenia zajęć logopedycznych w przedszkolu przygotowaliśmy również wieloelementowe „Zestawy do rozwoju mowy”.

Jak rozwija się mowa dziecka?

Wrażliwość na język mówiony pojawia się u dzieci bardzo wcześnie, bowiem już będąc w brzuchu matki, rozpoznają głosy z otoczenia czy intonację.

W miarę rozwoju, dziecko przyswaja mowę, a wkrótce samo zaczyna z niej korzystać. Stymulacja jest jednak niezbędna, a struny głosowe, słuch i wszystkie czynności służące mowie powinny być intensywnie ćwiczone, zwłaszcza w okresie największej wrażliwości na język. Nauka przez naśladownictwo i relacje z ludźmi ułatwiają dzieciom przyswojenie języka, a nawet dwóch jednocześnie. Tym samym powtarzają zasłyszane przez siebie dźwięki i zaczynają mówić tak, jak odbierają to ze swojego otoczenia. Warto więc dbać na co dzień o to, aby język mówiony był poprawny pod względem fonetycznym, gramatycznym i leksykalnym.

Pomoce logopedyczne – przedszkole i jego funkcje wspierające rozwój dzieci

Stopniowy rozwój mowy i przebiega etapami, trwając około 7 lat. Kończy się więc w wieku wczesnoszkolnym, dlatego okres przebywania w przedszkolu jest jednym z najbardziej istotnych do uchwycenia ewentualnych wad. Pomoce logopedyczne w przedszkolu znajdują tam duże zastosowanie.

W sklepie HABA znajdą Państwo różnego rodzaju akcesoria i zabawki wspomagające ćwiczenia mowy i wypracowanie najlepszych efektów treningu logopedycznego. Te przedmioty mogą być używane podczas standardowych zajęć z przedszkolakami, jak i indywidualnej terapii czy ćwiczeń wykonywanych przez dzieci wraz z rodzicami, w domu.

Przygotowanie odpowiednich zestawów dostępnych w naszym sklepie zostało konsultowane ze specjalistami w dziedzinie logopedii. Ich doświadczenie w codziennej pracy pomogło stworzyć najlepsze i najbardziej efektywne zabawki, gry i elementy ułatwiające ćwiczenie aparatu mowy. Z naszej strony zadbaliśmy natomiast o ich wysoką jakość, bezpieczne materiały, atrakcyjną formę i kolorystykę, która zachęca dzieci do uczestniczenia w zajęciach i aktywności podczas terapii.


Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.