Klocki do przedszkola

Klocki to zabawki uniwersalne, którymi bawią się dzieci w różnym wieku i na różnych etapach rozwoju. Wystarczy wspomnieć o popularnych klockach Lego, aby przekonać się, że wiek, w którym ta zabawa się nudzi po prostu nie istnieje. Zatem jakie klocki do przedszkola wybrać, aby codzienne zajęcia nabierały ciekawego charakteru, a sama zabawa sprawiała dzieciom mnóstwo radości? Odpowiedzią jest różnorodność, bo każdy z maluchów jest inny. Klocki Lego Duplo dla maluchów to jedne z tych, które polecamy również i w naszym sklepie. Mamy także naturalne, drewniane klocki w rozmaitych zestawach i mixach czy te wykonane z tworzywa sztucznego albo magnesów. Polecamy klocki do gier zespołowych, uczących pracy w grupie czy klocki do budowania i konstruowania, wspierające kreatywność i rozwój wyobraźni przestrzennej.

1nv26TEK2lzaEm 8
Klocki drewniane Klocki z tworzywa sztucznego
5  9g2fXrSHu9cgHF
Klocki naturalne Klocki Lego Duplo
2Q0BzMAWxART0T 6Rcw98hs2dBJ9e
 Klocki konstrukcyjne Klocki piankowe
4 7
 Klocki magnetyczne Klocki XXL
... Czytaj więcej
Klocki to zabawki uniwersalne, którymi bawią się dzieci w różnym wieku i na różnych etapach rozwoju. Wystarczy wspomnieć o popularnych klockach Lego, aby przekonać się, że wiek, w którym ta zabawa... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Klocki do przedszkola
Zamknij filtr
od do
1 od 13
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Pianka do kreatywnych zadań
Pianka do kreatywnych zadań
Pianka do kreatywnych zadań
42,49 zł
Duża kostka z pianki 16 cm - do gier i zabaw
Duża kostka z pianki 16 cm - do gier i zabaw
Kostka ze specjalnej pianki z wyjątkowo wytrzymałą powierzchnią, o wielorakim zastosowaniu w grach i zabawach. Długość krawędzi 16 cm, kolor niebieski.
65,99 zł
Mix klocków drewnianych, 5 kg
Mix klocków drewnianych, 5 kg
Wiele rożnych kształtów z drewna bukowego do piłowania, wiercenia, strugania …
75,49 zł
Zestaw plasteliny
Zestaw plasteliny
Zestaw plasteliny to łatwość w modelowaniu, prasowaniu, rozwałkowaniu i wycinaniu. Po wyschnięciu materiału można pomalować akwarelami i ołówkami. Specyfikacja i właściwości produktu: łatwy w obróbce poziom trudności: łatwy marka: Feuchtmann wiek: 2 lata waga produktu: 2418 g materiał: glina modelarska miękki kit, szybko schnący na powietrzu nie zawiera glutenu, białka,...
93,99 zł
Element piankowy Rolka
Element piankowy Rolka
Element piankowy Rolka ze zdejmowanym pokryciem ze sztucznej skóry i antyposlizgowym spodem. Doskonały zestaw do zabaw i odpoczynku maluchów w żłobku, klubie malucha czy też przedszkolu. Wymiary: szerokość: 40 cm średnica: 15 cm WŁAŚCIWOŚCI Do wyboru aż 12 kolorów Materiał: pianka RG 25/50 Zdejmowane pokrycie ze sztucznej skóry spód antypoślizgowy Wypełnienie : wytrzymałe i...
129,00 zł
Układanka parkietowa "Rozmaitości", 48 elementów
Układanka parkietowa "Rozmaitości", 48 elementów
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE
169,00 zł
Strącanie puszek
Strącanie puszek
Strącanie puszek jest możliwe także bez hałasu! Brzmi niewiarygodnie, prawda? To naprawdę działa, ale tylko z tymi puszkami, które są ze sztywnej pianki. Sprawiają one, że rzucanie w przedmioty jest prawie bezszelestne i przynosi maluchom dużo radości. Odporne na uderzenia puszki wyglądają jak nowe, nawet po wielu, wielu zabawach. Puszki i kulki można szybko schować do...
179,00 zł
Klocki zębatki, 165 części
Klocki zębatki, 165 części
Najlepsze w maszynach marki "Produkcja własna” jest to, że ich wynalazcy mogą od razu się nimi bawić. Dwie płyty - podstawki (każda 31 x 22 x 1 cm) stanowią podporę konstrukcji, a po skończonej zabawie zamykają skrzynkę z narzędziami (32 x 23 x 17 cm). Wraz z instrukcją budowy różnych modeli. Materiał: trwałe tworzywo sztuczne. Od 5 lat.
189,00 zł
Gra "Matrix" zwierzęta i ich środowisko życia
Gra "Matrix" zwierzęta i ich środowisko życia
Gra "Matrix zwierzęta i ich środowisko życia" to 4 różne plansze do układania - każda z nich wyposażona w 16 kart do zabawy i nauki. Przedstawiono na nich zwierzęta leśne, także te spotykane na łące, w stawie i gospodarstwiie. Zabawa polega na właściwym przypisaniu zwierzętom kart z kategoriami: siedlisko, pokarm, młode zwierzęta i cechy fizyczne. Gra wspiera uwagę i...
189,00 zł
Gra edukacyjna Przedszkolaki
Gra edukacyjna Przedszkolaki
Gra edukacyjna Przedszkolaki to zabawa, w której dziecko musi zwracać uwagę na każdy szczegół. Panele obrazkowe i związane z nimi karty obrazkowe różnią się tylko minimalnie kolorem lub motywem. Gdy maluch znajdzie różnice, może przypisać karty, odłożyć je i samodzielnie sprawdzić poprawność za pomocą dołączonej folii z rozwiązaniem. Gra wymaga koncentracji i skupienia się...
189,00 zł
Liczby magnetyczne, 288 sztuk
Liczby magnetyczne, 288 sztuk
Liczby magnetyczne, 288 sztuk pozwolą ma przedstawianie działań matematycznych, sprawiając dzieciom wiele radości z magnetycznymi cyferkami. Części trzymają się tac oraz wszystkich metalowych tablic. Zestaw może być stosowany do pracy indywidualnej i grupowej. Specyfikacja produktu: Materiał: tworzywo sztuczne, taca jednostronna z płytką magnetyczną.
199,00 zł
Litery magnetyczne, 288 sztuk
Litery magnetyczne, 288 sztuk
Przedstawianie działań matematycznych sprawia dzieciom wiele radości z magnetycznymi cyferkami. Części trzymają się tac oraz wszystkich metalowych tablic. Materiał: tworzywo sztuczne, taca jednostronna z płytką magnetyczną.
199,00 zł
1 od 13

Kolorowe i fascynujące klocki w przedszkolu

Różne kształty i kolory klocków pozwalają wyczarowywać z nich prawdziwe małe dzieła. Dzięki użyciu różnych materiałów, dzieci mają także możliwość poznania ciekawych funkcji. Przykładem są klocki magnetyczne, piankowe czy konstrukcyjne, których sposób łączenia to nowe doświadczenie dla wielu maluchów. Gigantyczne kulki, cyfry, litery czy miękkie elementy magnetyczne z okienkami, to tylko część z naszych propozycji, które w tajemniczy sposób przyczepiają się do metalowych powierzchni i do siebie nawzajem.
Mamy także w ofercie grę magnetyczną „Trapezy” oraz „Kulodrom”, pozwalające na stworzenie toru z rurek o różnych długościach i kształtach.

Klocki magnetyczne Geomag i GeoSmart są natomiast doskonałą propozycją do zabaw i tworzenia geometrycznych figur i budowli przestrzennych.

Duże klocki do przedszkola

Klocki w rozmiarze XXL dla dzieci to nie tylko ogromna radość z zabawy, ale i zachęta do aktywności fizycznej. Mamy również w ofercie duże elementy piankowe w rozmaitych kształtach i kolorach. Ćwiartka koła, prostopadłościan, rampa, walec czy sześcian wprowadzą dzieci również w świat geometrii, a możliwość wykonania różnych budowli zachęci do aktywnego wykorzystywania własnej wyobraźni.

Wspólna zabawa integruje także przedszkolaki podczas wykonywania budowli z klocków i nauczy pracy zespołowej.

Bezpieczne i uniwersalne klocki dla dzieci

Klocki dla dzieci do przedszkola powinny być nie tylko atrakcyjne, ale przede wszystkim spełniać normy bezpieczeństwa, wymagane w placówkach opiekuńczo-oświatowych. Wszystkie oferowane przez markę HABA klocki do przedszkoli są wykonane z bezpiecznych i wytrzymałych materiałów wysokiej jakości. Ich bogata kolorystyka i ciekawe formy zachęcają maluchy do zabawy.

Klocki to zabawki znane wielu pokoleniom, ale ich współczesne wersje wciąż zaskakują nowoczesnym wzornictwem i pomysłowością łączenia elementów.

Ponadczasowe klocki są też uniwersalnymi zabawkami, po które z chęcią sięgają zarówno dziewczynki, jak i chłopcy.

Możliwość dostosowania klocków do etapu rozwoju dzieci, pozwala na zakup wyposażenia dla każdej z grup wiekowych znajdujących się w przedszkolu. W naszym sklepie znajdziecie zarówno klasyczne, drewniane klocki, jak i lekkie rurki do budowania, koła zębatki, rozetki, klocki konstrukcyjne czy te w wersji plastrów miodu.