Artykuły plastyczne do przedszkola

”Wszystkie dzieci rodzą się artystami. Sztuka polega na tym, by pozostać nimi do końca życia”. Trudno nie zgodzić się z powyższym cytatem, którego autorem jest sam Pablo Picasso. Dzieci w wieku przedszkolnym chętnie biorą udział w zajęciach artystycznych, wykazując się nieograniczonymi pokładami kreatywności. Przepełnione kolorami rysunki, trójwymiarowe modele z plasteliny, niepowtarzalne dekoracje nie tylko odzwierciedlają sposób, w jaki najmłodsi widzą otaczający ich świat, ale także wspierają ich ogólny rozwój. Z myślą właśnie o nich oraz ich opiekunach w asortymencie HABA uwzględniliśmy wysokiej jakości materiały plastyczne dla przedszkoli.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą.

11_farby 7_papier 4_kleje_tasmy
 Farby i akcesoria do malowania  Papier biały i kolorowy Kleje i taśmy
2_nozyczki 5_kredki 9
 Nożyczki dla przedszkolaków  Kredki i mazaki do przedszkola  Plastelina & masy plastyczne
3_bibula 1_artykuly_dekoracyjne 10_techniki
 Bibuła & Krepina  Artykuły dekoracyjne Techniki plastyczne w przedszkolu
6_meble_plastyczne 12_narzedzia 8_zrobtosam
 Meble plastyczne & Sztalugi  Narzędzia do prac rękodzielniczych  ZRÓB TO SAM do przedszkola
... Czytaj więcej
”Wszystkie dzieci rodzą się artystami. Sztuka polega na tym, by pozostać nimi do końca życia”. Trudno nie zgodzić się z powyższym cytatem, którego autorem jest sam Pablo Picasso. Dzieci w wieku... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Artykuły plastyczne do przedszkola
Zamknij filtr
od do
1 od 94
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Kwadraty z kolorowego papieru do składania 7,5 x 7,5 cm, 500 sztuk
Kwadraty z kolorowego papieru do składania 7,5...
Papier z recyklingu 80 g/m2, barwiony, celulozowy, w 10 intensywnych kolorach. 500 sztuk.
14,90 zł
1 od 94

Materiały plastyczne dla przedszkoli, czyli jak urozmaicić zajęcia artystyczne?

Zajęcia artystyczne to jeden z podstawowych elementów edukacji dzieci w wieku przedszkolnym. Podczas nich mali podopieczni rozwijają w sobie kreatywność, odkrywają nowe pasje, a przede wszystkim rozwijają umiejętności manualne. Aby jednak było to możliwe, należy zaszczepić w nich ciekawość oraz chęć działania. Umożliwią to Państwu dostępne w asortymencie HABA artykuły plastyczne do przedszkola, takie jak kredki, mazaki, farbki, kleje, taśmy czy bibuły. Z ich pomocą przeprowadzą Państwo warsztaty, podczas których najmłodsi zapoznają się z najpopularniejszymi technikami plastycznymi, zaczynając od rysunku, przez malarstwo, kończąc na modelowaniu i rzeźbie.

Artykuły plastyczne, które pobudzają dziecięcą wyobraźnię...

Oferta HABA jest naprawdę zróżnicowana, dzięki czemu z pewnością znajdą Państwo przybory plastyczne do przedszkola dostosowane do potrzeb swoich podopiecznych w każdym wieku. Z pomocą różnokolorowych kartek i bloków dzieci stworzą pobudzające wyobraźnię rysunki oraz plakaty, które ozdobią przedszkolną przestrzeń. Z akcesoriami do malowania wyzwolą Państwo w nich kreatywność na miarę samego Pablo Picasso. Kolorowa plastelina i różnorodne masy plastyczne nie tyle zapewnią masę rozrywki, ile obudzą w najmłodszych miłość do rzeźbiarstwa. Podobnie jak zestawy ZRÓB TO SAM, które wspomagają u dzieci rozwój logicznego myślenia oraz umiejętności manualnych. Niezależnie, na które artykuły plastyczne do przedszkola Państwo się zdecydują, mali podopieczni, uczęszczający do prowadzonej przez Państwa placówki, bez wątpienia stworzą jedyne w swoim rodzaju projekty, dekoracje, a także upominki na ważne uroczystości.Wysokiej jakości przybory plastyczne do przedszkola dostosowane do potrzeb podopiecznych

Wysokiej jakości przybory plastyczne do przedszkola dostosowane do potrzeb maluchów

Jako producent z ponad 80-letnim doświadczeniem na rynku, a przede wszystkim ceniony dostawca kompletnych, sprawdzonych rozwiązań edukacyjnych nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie, doskonale wiemy, jak ważna jest wysoka jakość oferowanych przez nas artykułów plastycznych dla dzieci. Z tego też względu dostępne w naszym asortymencie materiały plastyczne dla przedszkoli są ekologiczne i całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. Stanowią doskonały przykład, jak innowacyjność współgra z tradycyjnymi i – co więcej – sprawdzonymi rozwiązaniami, pozwalającymi na rozwój najmłodszych już na wczesnych etapach ich edukacji.