Duży podest do leżenia - wys. 44 cm

Numer produktu: 1163063

Produkt na zamówienie. Przybliżony czas dostawy ok. 6-12 tygodni.

Duży podest do leżenia - wys. 44 cm - z nim słuchanie muzyki może być także jej odczuwaniem, co jest niepowtarzalnym doświadczeniem! Ocjonalnie można wyposażyć podest w system wibracyjny, w celu zapewnienia jeszcze więks... więcej

PLN 4409,00

Informacje dot. produktu "Duży podest do leżenia - wys. 44 cm"


Duży podest do leżenia - wys. 44 cm
 - z nim słuchanie muzyki może być także jej odczuwaniem, co jest niepowtarzalnym doświadczeniem! 
Ocjonalnie można wyposażyć podest w system wibracyjny, w celu zapewnienia jeszcze większych wrażeń w trakcie jego użytkowania. Jak to uzyskać? Dzięki dodatkowemu "Pakietowi muzycznemu, art. nr 158758.

Podest posiada stabilną podkonstrukcję, z rurowymi stalowymi nóżkami (Ø 6 cm, H 15 cm; ze śrubą regulacji wysokości) oraz pokryty jest wysokiej jakości sztuczną skórą. Produkt z serii "de Lana" zapewnia także maksimum komfortu użytkowania, dzięki stabilnemu rdzeniowi z pianki (RG 35/55).

Do przechowywania pakietu rekomendujemy „Szafę muzyczną”, art. nr 155781, a podłączenia - 2x „kabel Chinch” art. nr 147710 - do zamówienia osobno.

Do wyboru jest również podest do leżenia (wys. 44 cm) w opcji z niełatwopalnymi materiałami. 

Specyfikacja produktu:

  • Seria: deLana
  • Wymiary: 195 x 130 cm
  • Wysokość siedziska: 44 cm
  • Głębokość montażu: 130 cm
  • Rodzaj produktu: podest (także wibracyjny) do leżenia
  • Przeznaczenie: sala doświadczania świata /Snoezelen

biala_sala_blauQmsPpfWIgrdCy

O SYSTEMIE MODUŁOWYM DeLANA:

System deLana to najwyższy komfort dostosowany do najwyższych wymagań. DeLana to meble modułowe, które dedykowane są do sal doświadczania świata czy też terapii Snoezelen.
W skład niezwykle bogatej serii mebli wchodzą m.in. podesty,  lustra ścienne, materace, siedziska, łóżka, kolumny wodne oraz maty.

Wszystkie te elementy dostosowane są do różnorodnych pomieszczeń, dzięki czemu tworzą profesjonalną przestrzeń do odkrywania zmysłów.
Zestawy produkowane są w Niemczech, z najwyższej jakości materiałów:

Podesty

Dostępne w różnorodnych kształtach: prostokąt, fala, kwadrat, półokrąg, ćwierć koła, koło itd - wszystkie części, dzięki swoim wymiarom, są łatwe do łączenia z pozostałymi elementami. Siedziska dostosowane zostały zarówno dla młodszych użytkowników (35 cm), jak i dla dorosłych (44 i 53 cm).  Dzięki montażowi do ściany są niezwykle stabilne.

Materiał

Siedziska i podesty wypełnione są pianką o grubości 28 cm (RG 40/45), obicie wykonane jest z białej wytrzymałej eko-skóry, zaś podbudowa ze sklejki.
Platformy o wys. 43 i 53 cm posiadają białe, metalowe nóżki z regulacją wysokości. Tapicerka podłogowa posiada u dołu antypoślizgową osłonę.

Maty ścienne

Maty ścienne zbudowane są z piankowej podkładki na 15-milimetrowej płytce zwielokrotnionej, pokrytej bezftalową sztuczną skórą z certyfikatem eko-Tex.
Górna część wykończona jest 10 cm falą w kolorze: naturalnej brzozy, białym lub lustrzanym. Maty ścienne dostępne są w różnych kształtach oraz szerokościach. Można tworzyć  z nich dowolne  kombinacje łącząc np. z lustrami akrylowymi Wehrfritz.  Przymocowane mogą być w niewielkiej odległości od ściany, co daje Państwui przestrzeń do instalacji gniazdek elektrycznych, oświetlenia pośredniego lub łączenia pozostałych kształtółw.

Łóżka wodne

Łózko wodne oferujemy w 2 standardowych rozmiarach (200 x 100 cm i 220 x 160 cm) oraz 3 wysokościach 35, 44 i 53 cm. Wyposażone jest w ustabilizowany (BS0) materac wodny typu free flow o grubości 28 cm oraz bezpieczny system grzewczy Carbon 240W oraz opcję regulacji temperatury od 26 do 35 ºC.

Materac wodny położony został w szerokiej i trwałej ramie z pianki. Pianka zimnotłoczona RG35/60, z brzegiem do siedzenia, wyłożona jest folią zabezpieczającą. Produkt posiada zdejmowany, biały pokrowiec ze sztucznej skóry z zamkiem błyskawicznym, można go więc łatwo zdejmować. Ze wszystkich stron łóżka istnieje dostęp do podnośnika.

Kolumny wodne

Za ich pomocą mogą Państwo uzyskiwać ciekawe efekty świetlne, np. zmieniać kolory, tworzyć bąbelki. Dzięki tym efektom uzyskają Państwo u maluchów wysoki poziom koncentracji i motywacji. Srzęt rozwija także umiejętności motoryczne i wspiera koordynację oko-ręka, a słupy stymulują percepcję wizualną i dotykową.
Podesty o wysokościach 44 i 53 cm nadają się do montażu wraz z kolumnami wodnymi o średnicy 15 lub 20 cm. Słupy wodne zintegrowane są z podstawą, a dla bezpieczeństwa montowane są do ściany.

 

 

Zapytaj o produkt "Duży podest do leżenia - wys. 44 cm"

Wyślij zapytanie

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.