Duży podest do leżenia - wys. 35 cm

Numer produktu: 1163062

Produkt na zamówienie. Przybliżony czas dostawy ok. 6-12 tygodni.

Duży podest do leżenia - wys. 35 cm - pozwala nie tylko na słuchanie muzyki, ale także odczuwanie jej, dzięki czemu leżenie/siedzenie może stać się wyjątkowym doświadczeniem. Ocjonalne wyposażenie podestu w system wibrac... więcej

PLN 4,199.00

Informacje dot. produktu "Duży podest do leżenia - wys. 35 cm"


Duży podest do leżenia - wys. 35 cm
- pozwala nie tylko na słuchanie muzyki, ale także odczuwanie jej, dzięki czemu leżenie/siedzenie może stać się wyjątkowym doświadczeniem. Ocjonalne wyposażenie podestu w system wibracyjny zapewni jeszcze większe wrażenia z jego użytkowania - wszystko dzięki dodatkowemu "Pakietowi muzycznemu”, art. nr 158758.

Podest z serii "de Lana" zapewnia maksymalny komfort leżenia dzięki stabilnemu rdzeniowi z pianki (RG 35/55).
Produkt pokryty jest wysokiej jakości sztuczną skórą i posiada stabilną podkonstrukcję z rurowymi stalowymi nóżkami (Ø 6 cm, H 15 cm; ze śrubą regulacji wysokości).

Do przechowywania sprzętu polecamy „Szafę muzyczną”, art. nr 155781, a podłączenia zestawu 2x „kabel Chinch” art. nr 147710 - produkty są do zamówienia osobno.

Duży podest do leżenia (wys. 35 cm) można także zamówić w wersji z niełatwopalnymi materiałami. 

Specyfikacja produktu:

  • Seria: deLana
  • Wymiary: 195 x 130 cm
  • Wysokość siedziska: 35 cm
  • Głębokość montażu: 130 cm
  • Rodzaj produktu: podest do leżenia
  • Produkt dedykowany do sal doświadczania świata /Snoezelen

biala_sala_blauQmsPpfWIgrdCy

O SYSTEMIE MODUŁOWYM DeLANA:

System deLana to najwyższa jakość dostosowana do najwyższych wymagań.
DeLana to specjalne meble modułowe, które dedykowane są do sal doświadczania świata, terapii Snoezelen.
W serii DeLana można znależć m.in. podesty, materace, łóżka, siedziska, kolumny wodne oraz maty i lustra ścienne, które można dostosować są do różnych pomieszczeń, dzięki czemu tworzą profesjonalną przestrzeń odkrywania zmysłów.

Wszystkie komponenty systemu produkowane są w Niemczech, z najwyższej jakości materiałów:

Podesty

Do wyboru w różnych kształtach: kwadrat, półokrąg, prostokąt, fala, ćwierć koła, koło itd - oraz łatwe są do łączenia z pozostałymi elementami. Siedziska podestów zostały dostosowane zostały zarówno dla młodszych użytkowników (35 cm), jak i dla dorosłych (44 i 53 cm). 
Montaż podestu ściennego jest niezwykle trwały i stabilny.

Materiał

Siedziska i podesty wypełnione są pianką o grubości 28 cm (RG 40/45), a obicie wykonane zosało z białej eko-skór. Podbudowa to sklejka.

Maty ścienne

Maty ścienne wyprodukowane zostały z piankowej podkładki, na 15-milimetrowej płytce zwielokrotnionej, pokrytej bezftalową sztuczną skórą z certyfikatem eko-Tex. 
Górna warstwa maty wykończona jest 10 cm falą w kolorze: białym, naturalnej brzozy lub lustrzanym oraz dostępne są w kilku kształtach oraz szerokościach. Dzięki temu można tworzyć z nich dowolne kształty, łącząc je np. z lustrami akrylowymi Wehrfritz. 
Maty mogą być przymocowane w niewielkiej odległości od ściany, co daje przestrzeń do instalacji gniazdek elektrycznych, oświetlenia pośredniego lub innych elementów.

Łóżko wodne

Łózko wodne dostępne jest w 2 standardowych rozmiarach (200 x 100 cm i 220 x 160 cm) oraz 3 różnych wysokościach: 35, 43 i 53 cm. Mebel wyposażony jest w ustabilizowany (BS0) materac wodny typu free flow o grubości 28 cm. Produkt posiada bezpieczny system grzewczy Carbon 240W oraz możliwość regulacji temperatury w zakresie 26-35 ºC. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Materac wodny umieszczony jest w szerokiej i trwałej ramie z pianki. Pianka zimnotłoczona RG35/60 z brzegiem do siedzenia wyłożona jest folią zabezpieczającą. Biały pokrowiec ze sztucznej skóry posiada zamek błyskawiczny, można go więc zdejmować. Łóżko można uzupełnić o odpowiedni zagłówek. Ze wszystkich stron łóżka istnieje dostęp do podnośnika.

Kolumny wodne

Dzięki kolumnom wodnym można uzyskiwać różnorodne efekty świetlne, np. zmieniać kolory, wywoływać bąbelki. Stosowanie tych efektów wywołuje wysoki poziom koncentracji i motywacji, dodatkowo rozwija umiejętności motoryczne i wspiera koordynację oko-ręka. Słupy stymulują percepcję wizualną i dotykową. Niemal wszystkie podesty o wysokościach 43 i 53 cm nadają się do montażu wraz z kolumnami wodnymi o średnicy 15 lub 20 cm. Wszystkie słupy wodne zintegrowane są z podstawą oraz dla bezpieczeństwa montowane są do ściany.

Pełna oferta wyposażenia sali Snoezelen dostępna w katalogu online (format pdf) - kliknij poniżej:

katalog_saladoswiadczaniaswiata_wehrfritz

Zapraszamy na naszą stronę www.SalaDoswiadczaniaSwiata.info.pl

Zapytaj o produkt "Duży podest do leżenia - wys. 35 cm"

Wyślij zapytanie

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.