Żłobek - zabawki ogrodowe

Aktywność fizyczna małego dziecka jest bardzo ważna! Ruch na świeżym powietrzu poprawia jego ogólne samopoczucie oraz wpływa na zdrowie organizmu.

Zabawki ogrodowe do żłobka od firmy HABA to wspaniałe rozwiązanie, aby urozmaicić maluchom pobyt na dworze.
Przygotowaliśmy wysokiej klasy jeździki, łopatki, wiaderka, taczki oraz całe zestawy, pozwalające dzieciom na pobudzenie ich wyobraźni.
Wszystkie nasze zabawki są wykonane z najwyższej jakości, ekologicznych materiałów, dzięki czemu są bezpieczne, odporne na zniszczenia oraz warunki pogodowe.

... Czytaj więcej
Aktywność fizyczna małego dziecka jest bardzo ważna! Ruch na świeżym powietrzu poprawia jego ogólne samopoczucie oraz wpływa na zdrowie organizmu. Zabawki ogrodowe do żłobka od firmy HABA to... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Żłobek - zabawki ogrodowe
Zamknij filtr
od do
1 od 4
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Kotwa
Kotwa
Kotwa idealnie zabezpieczy zabawkowe konie z drewna
56,49 zł
Solidne łopaty do piasku, 10 sztuk
Solidne łopaty do piasku, 10 sztuk
Wysoka jakość – odporne na zużycie. Wykonane z miękkiego tworzywa. Długość około 23 cm.
89,49 zł
Zestaw wiader do piasku, 3 szt.
Zestaw wiader do piasku, 3 szt.
Wiadra w kolorze czerwonym, zielonym i niebieskim. Pojemność: 2 litry. Materiał: bardzo solidne i wytrzymałe, w pełni barwione two-rzywo sztuczne. Wymiary: Ø ok. 16,5 cm, wys. ok. 15 cm.
93,99 zł
Przezroczyste wiaderka, 4 sztuki
Przezroczyste wiaderka, 4 sztuki
Materiał: przezroczyste tworzywo sztuczne, uchwyt barwiony. Wymiary: średnica na górze 15,5 cm, wys. 14 cm.
99,99 zł
NOWOŚĆ
Gra w rzucanie obręczami JAKO-O
Gra w rzucanie obręczami JAKO-O
Kto najlepiej rzuci gumową obręczą na drewniane drążki różnej długości? Stopniowo, wraz ze wzrostem umiejętności, można zwiększać stopnie trudności, np. odległość do celu, praworęczni rzucają w lewo, leworęczni w prawo itp. Wymiary: Ø 25, wys. 20 cm. Materiał: PP, guma, drewno. Wiek: od 3 lat.
99,99 zł
Wiaderka do piasku
Wiaderka do piasku
Materiał: barwione w masie, niełamliwe tworzywo sztuczne. Wymiary: Ø 17 cm, wys. 16 cm. Pojemność: 2,25 l. Kolor: czerwony, żółty, zielony, niebieski (w zleżności od stanów magazynowych). 6 sztuk.
119,00 zł
Piaskowe zwierzątka, 12 szt.
Piaskowe zwierzątka, 12 szt.
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE
119,00 zł
Zestaw do piasku – foremki do lodów 16 el.
Zestaw do piasku – foremki do lodów 16 el.
Zawartość: 16 sztuk, 4 gałki lodów i 12 rożków do lodów (kolory według dostępności). bezpieczny i wytrzymały materiał idealna zabawka do piasku zaprasza do pomysłowych gier i zabawy w odgrywanie ról wspiera zdolności motoryczne
119,00 zł
Zestaw łopat, 6 sztuk
Zestaw łopat, 6 sztuk
Po 2 łopaty w kolorach: czerwonym, żółtym i niebieskim. Z tworzywa. Długość: ok. 40 cm.
129,00 zł
Zestaw narzędzi ogrodowych, 4 sztuki
Zestaw narzędzi ogrodowych, 4 sztuki
Kolorowy zestaw narzędzi do pracy w ogrodzie dla małych ogrodników. Bardzo wytrzymałe, wysoka jakość wykonania. Materiał: drewno, metal. Wymiary: dł. 72 cm, rączka Ø 2 cm. Zawartość: grabie, łopata, grabie wachlarzowe, szpadel. Wiek: od 3 lat. 4 sztuki
129,00 zł
Piaskowe zwierzątka, 12 szt.
Piaskowe zwierzątka, 12 szt.
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE
149,00 zł
Wanienka do piasku "Grafomotoryka", 9 części
Wanienka do piasku "Grafomotoryka", 9 części
Idealny do szlaczków i do przygotowania do nauki pisania: na dwustronnej tablicy można pisać kredą lub markerem, a rysunek lub napis odtworzyć na piasku. Dzieci ćwiczą w ten sposób koordynację wzrokowo-ruchową, grafomotorykę i koncentrację. Nieużywana tablica służy za pokrywkę do wanienki i pozwala bezpiecznie przechowywać piasek. Materiał: filc poliestrowy, EVA, tworzywo...
159,00 zł
1 od 4

Zabawa w piasku

HABA to producent najwyższej jakości akcesoriów oraz zabawek dla dzieci stworzonych na potrzeby żłobków. Maluchy uwielbiają bawić się piaskiem, ponieważ daje on nieograniczone możliwości zabawy – można budować różne budowle, kopać doły, przesypywać piasek do wiaderek lub innych pojemników. Tego typu zabawa pozwala na uaktywnienie w dziecku kreatywności oraz jego wzmocnienia jego umiejętności motorycznych czy pracy w zespole.
Co więcej, jeśli dużo maluchów chce korzystać z tego typu zabawek jednocześnie, jest to idealna okazja na naukę dzielenia się z innymi. Warto więc zaopatrzyć się w najróżniejsze łopatki, wiaderka, foremki oraz grabki.
Zabawki ogrodowe w naszym sklepie dostępne są w pełnych zestawach nawet po 50 elementów oraz wykonane są wyłącznie z wytrzymałych surowców, całkowicie bezpiecznych dla dzieci.

Drewniane zabawki ogrodowe do żłobka

Firma HABA to producent wysokiej jakości drewnianych zabawek dla dzieci, wyprodukowanych całkowicie z drzewa brzozowego, pozyskanego ze sprawdzonych i legalnych źródeł.
Do malowania drewna wykorzystujemy w pełni ekologiczne bejce oraz farby, które są bezpieczne dla dzieci, dlatego nie trzeba się martwić, że niebezpieczna toksyna dostanie się do organizmu malucha.
HABA oferuje szeroką gamę drewnianych zabawek ogrodowych takich jak bujany źrebak czy narzędzia ogrodowe z metalowymi elementami.

Gry dla najmłodszych na świeżym powietrzu

Zabawki ogrodowe dla małych dzieci wcale nie muszą ograniczać się do piaskownicy czy zjeżdżalni. W naszej ofercie znajduje się duży wybór ciekawych gier, które można wykorzystać także podczas zabawy na zewnątrz i będą interesującą odmianą od zwykłych zabaw.
Gra w rzucanie obręczami dostępna w naszym sklepie to wspaniały test sprawności oraz cierpliwości dla małych dzieci. Można także zwiększać poziom trudności dla starszych dzieci, na przykład poprzez stopniowe oddalanie drążków.

Doskonałym sposobem na poznanie liter lub cyfr jest wanienka do piasku z dwustronną tablicą. Jest ona idealna do nauki pisania oraz rozróżniania kształtów. Dzięki niej dzieci ćwiczą koncentrację oraz koordynację.

W naszym sklepie dostępne są również meble ogrodowe dla dzieci, które znakomicie sprawdzą się podczas krótkiej przerwy od zabawy oraz do rysowania czy układania klocków. Oferowane w wielu kolorach, bardzo stabilne krzesła można wykorzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, ponieważ są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Designerska ławka pomieści nawet do 4 dzieci, co z pewnością dodatkowo wpłynie na budowanie przez nich umiejętności społecznych.

Kolorowe pojazdy i jeździki dla dzieci w żłobku

Zabawki ogrodowe do żłobka to także pojazdy takie jak koparka, spychacz czy traktor, które wspaniale spisują się podczas zabaw zarówno w piaskownicy, jak i na trawie.

Oferujemy również zestawy pojazdów, w których można znaleźć wielokolorowe łodzie, samoloty, samochody czy przyczepy wykonane z wytrzymałego, elastycznego tworzywa sztucznego.

Firma HABA proponuje także duży wybór jeździków dla dzieci w każdym wieku. Dostępne są takie modele jak koparka z ruchomymi elementami, stylowy rowerek biegowy, traktor czy najnowszej generacji jeździk, który posiada ergonomiczną kierownicę z dostosowanymi uchwytami zapobiegającymi obsuwaniu się rąk. Specjalne osłony z tworzywa sztucznego na buty zapobiegają ścieraniu się podeszwy, a odczepiane siedzisko z pianki zapewnia maksymalny komfort.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabawek ogrodowych dla dzieci w żłobku.