Poręcze sensoryczne do żłobka

porecze_sensoryczne_zlobekeunyPVtk1zVCn

Nauka chodzenia niemowlaka rozpoczyna się od raczkowania już po kilku miesiącach jego życia.
Kiedy przebywa w żłobku, warto zapewnić mu sprzęt, który pomoże mu doskonalić jego umiejętności siadania, wstawania i chodzenia.

Ścienne poręcze sensoryczne to propozycja skierowana do najmłodszych dzieci w żłobku i klubie malucha. Poręcze nie tylko pomagają w nauce chodzenia, ale także doatrczają niepowtarzalne wrażenia zmysłowe. Dzięki kolorowym częściom, różnym fakturom i materiałom dzieci trenują zmysł wzroku, dotyku i słuchu. W formie zabawy ćwiczą motorykę, zręczność palców i równowagę.

Zapraszamy do kontaktu z konsultantami terenowymi!
Nasi eksperci doradzą przy wyborze poręczy sensorycznych, które spełnią potrzeby Państwa placówki, przedstawiając niezobowiązujące wizualizacje. Wierzymy w to, że pomogą one Państwu w jak najlepszym zaplanowaniu i wyposażeniu sal w żłobku.

... Czytaj więcej
Nauka chodzenia niemowlaka rozpoczyna się od raczkowania już po kilku miesiącach jego życia. Kiedy przebywa w żłobku, warto zapewnić mu sprzęt, który pomoże mu doskonalić jego umiejętności... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Poręcze sensoryczne do żłobka
Zamknij filtr
od do
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Uchwyty ścienne - do poręczy sensorycznych
Uchwyty ścienne - do poręczy sensorycznych
Uchwyty ścienne - do mocowania elementów ściennych. Materiał: drewno bukowe, metal Wymiary: średnica 11 cm, wysokość 2cm Ilość sztuk w zestawie: 2 Ten element jest częścią systemu ściennych poręczy sensorycznych dla najmłodszych dzieci. Za pomocą poszczególnych elementów można tworzyć dowolne kombinacje ścienne. Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE
239,00 zł
Poręcz sensoryczna "Wzgórze/Dolina" jasnozielony
Poręcz sensoryczna "Wzgórze/Dolina" jasnozielony
Poręcz sensoryczna "Wzgórze/Dolina" jasnozielony jest częścią systemu poręczy sensorycznych dla najmłodszych dzieci. Za pomocą poszczególnych poręczy można tworzyć dowolne kombinacje i ścieżki sensoryczne. Do montażu niezbędne są uchwyty ścienne (art. 173510) - prosimy zamawiać osobno Specyfikacja techniczna: Materiał: drewno - sklejka brzozowa Wymiary: dł. 92 cm x wys. 19...
369,00 zł
Poręcz
Poręcz
Idealna do podciągania się i nauki chodzenia. Montaż na ścianie. Materiał: lite drewno jesionowe i brzoza. Szerokość: 167 cm.
469,00 zł
Poręcz sensoryczna "Miasto"
Poręcz sensoryczna "Miasto"
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE
679,00 zł
Poręcz sensoryczna "Park z kaczkami"
Poręcz sensoryczna "Park z kaczkami"
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE
729,00 zł
Poręcz sensoryczna "Sensorix"
Poręcz sensoryczna "Sensorix"
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE
799,00 zł
Drążek do przesuwania „Kolejka“
Drążek do przesuwania „Kolejka“
Podczas przesuwania kolejka i wagoniki zmierzają przez tunel w kierunku dworca. Podczas maszerowania u małych maszynistów pracują nie tylko palce ale również nogi, ponieważ sami poruszają się przy drążku tam i z powrotem. Drążki można bez problemu samodzielnie zamontować do każdej ściany. Drążek dostarczany w komplecie z dwoma uchwytami ściennymi. Zawartość: 1 drążek, 1...
1 619,00 zł

Kreatywne poręcze sensoryczne do żłobka

Marka HABA to producent mebli i wyposażenia dla żłobków z ponad 80-letnim doświadczeniem. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się wysoką jakością, innowacyjnością, bezpieczeństwem oraz precyzyjnym wykonaniem.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że dzieci poznają świat wszystkimi zmysłami, dlatego dobrze zainwestować w poręcze sensoryczne do żłobka, posiadające różne wzory oraz kolory.
Łatwe w montażu konstrukcje w kształcie miasta, górskiego szczytu lub parku z kaczkami, mocno pobudzą dziecięcą wyobraźnię, a jednocześnie zachęcą do zabawy swoim ciekawym wyglądem.
Za pomocą tych różnych form można tworzyć ciekawe kombinacje oraz trasy, dzięki którym dzieci będą mogły spacerować dłużej. Nauka chodzenia dziecka w żłobku to przede wszystkim zabawa, dlatego kolorowe poręcze doskonale się sprawdzają każdym żłobku.

Nauka chodzenia dziecka w żłobku za pomocą wysokiej jakości produktów

Podczas wybierania wyposażenia do żłobka należy upewnić się, że produkty są całkowicie przystosowane do potrzeb dzieci. Ich bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze!
Gwarancja solidnie wykonanych artykułów jest kluczowa, aby opiekun mógł być spokojny o maluszka.

Firma HABA dostarcza kompletne, sprawdzone i bezpieczne rozwiązania edukacyjne i terapeutyczne, dlatego oferowane poręcze są doskonałym wyborem dla dziecka. Nauka chodzenia niemowlaka to fantastyczna okazja do zabawy oraz zapewnienia mu niezbędnego ruchu każdego dnia.
Wykorzystując różne rodzaje paneli sensorycznych, dziecko ma okazję do zapoznania się z różnorodnymi materiałami i teksturami.
Lina do zwisania z doczepianymi listkami to dobry sposób na ćwiczenie równowagi, a dodatkowe elementy stymulują motorykę dłoni i palców. Oferowana przez nas poręcz dotykowa pozwala na poznanie kilku materiałów, m.in.: papieru ściernego, miękkiej tkaniny czy metalowego gwintu. Pobudza to zmysły dotyku i wzroku, dzięki czemu maluch szybciej zapoznaje się z otaczającym go światem.

Wsparcie umiejętności motorycznych i percepcji wzrokowej

Należy pamiętać, że maluch może jeszcze nie wiedzieć, jak samodzielnie wstać, aby zacząć wędrówkę z wykorzystaniem ściennej ścieżki. Pomocna wówczas będzie przy tym podpora, którą można umieścić na obu końcach trasy. Dzięki niej dziecko samo będzie mogło zdecydować o zabawie bez wsparcia dorosłego.

Podpora przy wstawaniu w kształcie drzewa to wspaniały sposób, aby zachęcić malucha do samodzielnego stania, ponieważ na szczycie konstrukcji znajduje się małe lusterko, w którym dziecko będzie mogło się przeglądać. W sklepie HABA można znaleźć również akcesoria sensoryczne na ścianę takie jak wielokształtne uchwyty oraz dodatkowe przeszkody do rozbudowania ścieżki.

Wyprodukowane w Niemczech z prawdziwego drewna

Poręcze sensoryczne do żłobka wykonane są z bardzo stabilnych elementów, których maluchy mogą się trzymać po podciągnięciu i stanięciu na nogi. W zależności od preferencji, przy użyciu wybranych poręczy można tworzyć ścieżki ścienne, które mogą przebiegać wzdłuż jednej ściany lub też zakręcać, do czego idealnie sprawdzi się montaż narożny. Materiał główny użyty do produkcji poręczy dotykowych to najwyższej jakości, prawdziwe drewno brzozowe, pozyskane ze zrównoważonych i ekologicznych upraw. Dzięki temu produkt ten jest niezwykle trwały i charakteryzuje się niezwykłą jakością. Artykuły proponowane w sklepie internetowym HABA zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół. Oferta zawiera innowacyjne rozwiązania, które zapewnią dziecku prawidłowy rozwój poprzez świetną zabawę.