Aranżacja - Szatnia żłobkowa

Szatnia "Miasteczko malucha"

Żłobek / klub dziecięcy / przedszkole

szatnia_zlobkowa_2

Przygotowaliśmy dla Państwa przykładową aranżację szatni żłobkowej, którą można wykorzystać we własnej placówce. W wystroju zastosowano system mebli żłobkowych Form.it oraz aplikacje ścienne. Pomiędzy szafkami w kształcie domków zostały ustawione wygodne siedziska oraz stojaki na obuwie, które wyróżniają się ciekawym kształtem. Formą przypominają bowiem kaktusy. Nad siedziskami zawieszone są wieszaczki oraz aplikacje ścienne, które ułatwiają maluchowi rozpoznanie własnej szafki. Kieszonka na drzwiczkach szafek sprawdzi się przy mocowaniu zdjęcia dziecka. Na środku aranżacji szatni w żłobku znalazło się dodatkowe siedzisko, a w wystroju nie mogło też zabraknąć lustra – model ten wyróżnia się ciekawym kształtem.

... Czytaj więcej
Szatnia "Miasteczko malucha" Żłobek / klub dziecięcy / przedszkole Przygotowaliśmy dla Państwa przykładową aranżację szatni żłobkowej, którą można wykorzystać we własnej... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Aranżacja - Szatnia żłobkowa
Zamknij filtr
od do
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!

Szafki w aranżacji szatni w żłobku

W aranżacji szatni w żłobku ważne są szafki. W tej propozycji są to modele z serii form.it, które pozwalają uzyskać ogromną liczbę kombinacji. Funkcjonalne elementy wyposażenia zostały wykonane z wytrzymałej, laminowanej płyty wiórowej, dlatego posłużą na długo i będą wciąż zachwycać estetycznym wyglądem. Drzwiczki mają zaokrąglone krawędzie, co zwiększa bezpieczeństwo dzieci. Meble są dostępne w różnorodnych wariantach kolorystycznych, na przykład czerwonym, niebieskim, żółtym czy fioletowym. Szafki w aranżacji szatni w żłobku mogą być dodatkowo wyposażone w kieszonki z miejscem na zdjęcie dziecka.

Inne elementy aranżacji szatni w żłobku

W aranżacji szatni w żłobku znajdują się wygodne stojaki na buty. Mają one formę kaktusa, dzięki czemu są ciekawą ozdobą przestrzeni. Ze względu na konstrukcję oszczędzają miejsce. Są wyposażone w kółka, które sprawiają, że element można bez trudu przestawić. Powierzchnia stojaka na buty jest łatwa do utrzymania w czystości. W szatni w żłobku nie powinno zabraknąć dekoracji. Wiemy o tym, dlatego proponowana aranżacja uwzględnia wyjątkową przytulankę, którą jest smok Fridolin. To duża i miękka zabawka, na której dziecko może się nawet położyć. Ma pokrycie z aksamitu i weluru, więc jest niezwykle przyjemna w dotyku, a poza tym jej kolor i kształt przyciągają uwagę dziecka.

Aranżacje innych pomieszczeń w placówkach edukacyjnych

Przygotowaliśmy również aranżacje innych pomieszczeń. Dostępna jest między innymi propozycja wystroju szatni w przedszkolu. Zawiera ona wygodne siedziska o półokrągłej formie, które można łączyć ze sobą, by stworzyły okrągły kształt, lub by można je było wygodnie ustawić pod ścianą. Aranżacja uwzględnia również szafki, które zostały wykonane z solidnych materiałów, a ich drzwiczki są dostępne w różnorodnych wariantach kolorystycznych. Można więc tworzyć dowolne kombinacje barw. Co ważne, elementy aranżacji są łatwe do utrzymania w czystości. Siedziska są pokryte ekologiczną skórą, z której można błyskawicznie pozbyć się zabrudzeń. Przygotowaliśmy również propozycję aranżacji kącika czytelniczego, w której znajduje się między innymi piankowe siedzisko, a także zestaw mebli przeznaczonych do przechowywania.