Żłobek & Klub Malucha - wyposażenie dla żłobków

W żłobku przebywają dzieci w wieku niemowlęcym, które wymagają stałej opieki? Aby ich pobyt w tej placówce był w pełni bezpieczny, ważne jest odpowiednie wyposażenie pomieszczeń. Istotne znaczenie mają zarówno meble czy akcesoria do żłobka, jak również zabawki.

zlobek_aranzacje_sal1 zlobek_wyposazenieDyhxWU5TKp9nu zabawki_do_zlobka
Aranżacje sal żłobkowych Meble żłobkowe & Wyposażenie sal  Zabawki & Gry do żłobka
wspieranie_rozwoju_zlobek motoryka_zlobek2 place_zabaw_do_zlobka2
Wspieranie rozwoju Motoryka  Place zabaw & Zabawa na zewnątrz
wozki_zlobek artykuly_plastyczne_zlobek sala_doswiadczania_swiata_zlobek
Wózki żłobkowe Artykuły plastyczne Sala Doświadczania Świata
... Czytaj więcej
W żłobku przebywają dzieci w wieku niemowlęcym, które wymagają stałej opieki? Aby ich pobyt w tej placówce był w pełni bezpieczny, ważne jest odpowiednie wyposażenie pomieszczeń. Istotne znaczenie... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Żłobek & Klub Malucha - wyposażenie dla żłobków
Zamknij filtr
od do
1 od 171
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Wykładzina Tretford bez obszycia
Wykładzina Tretford bez obszycia
Szerokość 2m, cena za 1 cm. Naturalne wykładziny dywanowe Tretford najwyższej jakości - idealne do przedszkola, żłobka, klubu malucha. Dlaczego wykładziny Tretford? • 80% włosia koziego, 20% wełny, jutowe podłoże • Niezwykle trwałe • Odporne na przecięcia • Brak strzępiących i zawijających się krawędzi • Antystatyczne • Trudnopalne według klasy Cfl-s (B1) • Nadają się na...
5,99 zł
Wymienne ściereczki do wycieraczek do tablic suchościeralnych
Wymienne ściereczki do wycieraczek do tablic...
Wymienne ściereczki do wycieraczek do tablic suchościeralnych
14,49 zł
Listwa zaciskowa "Filio"
Listwa zaciskowa "Filio"
Listwa zaciskowa "Filio" to wszechstronny system wąskich szyn z Klemmboys. Idealnie sprawdzi się do montażu na ścianach, długich tablicach ściennych i tablicach korkowych. Specyfikacja produktu: Zawartość: Szyna ścienna, Klemmboys (4 sztuki/metr), materiał montażowy Wąski system szynowy Maksymalna długość szyny 250 cm, minimalna długość zamówienia: 100 cm Kształt: prostokąt...
18,99 zł
Zestaw kubków do mycia zębów, 5 sztuk - zielone
Zestaw kubków do mycia zębów, 5 sztuk - zielone
Zestaw kubków do mycia zębów, 5 sztuk - zielone - niezastąpiony elemet dziecięcej łazienki. Specyfikacja produktu: Materiał: wysokiej jakości tworzywo sztuczne, dopuszczone do kontaktu z produktami spożywczymi Wymiary: Ø 7 i 5,5 cm, wysokość 9 cm. Po 5 sztuk w 1 zestawie.
23,49 zł
Zestaw kubków do mycia zębów, 5 sztuk - czerwone
Zestaw kubków do mycia zębów, 5 sztuk - czerwone
Materiał: wysokiej jakości tworzywo sztuczne, dopuszczone do kontaktu z produktami spożywczymi. Wymiary: Ø 7 i 5,5 cm, wysokość 9 cm. Po 5 sztuk w 1 zestawie.
23,49 zł
Zestaw kubków do mycia zębów, 5 sztuk - niebieskie
Zestaw kubków do mycia zębów, 5 sztuk - niebieskie
Materiał: wysokiej jakości tworzywo sztuczne, dopuszczone do kontaktu z produktami spożywczymi. Wymiary: Ø 7 i 5,5 cm, wysokość 9 cm. Po 5 sztuk w 1 zestawie.
23,49 zł
Listwa zaciskowa "Kombi"
Listwa zaciskowa "Kombi"
Listwa zaciskowa "Kombi" przyda się za trzymanie zdjęć, notatek, zapisków za pomocą magnesów lub 4 zintegrowanych zacisków. Specyfikacja produtku: idealny do zdjęć, plakatów, notatek itp. magnes wykonany z aluminium i stali emaliowanej maksymalna długość szyny 200 cm główny kolor: srebrny grubość/głębokość: 2 cm długość: 100 cm materiał: aluminium.
23,49 zł
Środek do czyszczenia tablic
Środek do czyszczenia tablic
Środek do czyszczenia tablic nadaje się do wszystkich powierzchni wykonanych z białej stali emaliowanej. Specyfikacja techniczna: Idealny do dozowania opryskiwaczem z pompką Główny kolor: biały Waga produktu: 0,268 kg Materiał: tworzywo sztuczne;
23,49 zł
Wycieraczka do tablicy
Wycieraczka do tablicy
Wycieraczka do tablicy, magnetyczna, z wymienną filcową szmatką. Wymienne ściereczki filcowe , nr art. 052264, należy zamawiać osobno. Specyfikacja produktu: Długość: 14,5 cm Szerokość: 4,5 cm Materiał: polietylen Główny kolor: biały Waga produktu: 0,118 kg
23,49 zł
Dwustronna taśma tesafix
Dwustronna taśma tesafix
Szerokość 38 mm, długość 2,75 m. 1 rolka.
24,49 zł
Papier cytrynowy 130 g/m2, 50 x 70 cm, 25 arkuszy
Papier cytrynowy 130 g/m2, 50 x 70 cm, 25 arkuszy
100 % z recyklingu, bezkwasowy.
28,49 zł
Papier pomarańczowy 130 g/m2, 50 x 70 cm, 25 arkuszy
Papier pomarańczowy 130 g/m2, 50 x 70 cm, 25...
100 % z recyklingu, bezkwasowy.
28,49 zł
1 od 171

Oferta sklepu dla żłobków

W naszym sklepie znajdą Państwo kompleksowe wyposażenie żłobków. Z chęcią pomożemy w aranżacji pomieszczeń, które powinny dawać maluchom poczucie bezpieczeństwa i zachęcać do nowych zabaw. Odpowiednia stymulacja dziecięcych zmysłów wpływa na rozwój maluszków, a ciepły, przypominający dom klimat umożliwia szybszą adaptację w nowym miejscu.

Oferujemy szeroki wybór mebli i akcesoriów do żłobka. Obok atestowanych mebli, gwarantujących bezpieczne użytkowanie, dostępne są:

 • zabawki i gry,
 • maty,
 • materace,
 • wózki żłobkowe,
 • artykuły plastyczne,
 • akcesoria wspomagające motorykę.

Spełniające obowiązujące standardy jakości produkty oferowane w naszym sklepie mają odpowiednie atesty lub certyfikaty, poświadczające możliwość ich użycia w żłobkach. Są to meble i akcesoria łatwe do utrzymania w czystości, co pozwala zapewnić najwyższy poziom higieny.

Służymy pomocą w odpowiednim wyposażeniu każdej placówki dydaktycznej. Zapewniamy praktyczne, funkcjonalne, bezpieczne i estetyczne meble oraz inne artykuły do żłobków.

Wszystko dla żłobków: artykuły z wymaganymi atestami

Obok kompleksowego wyposażenia sal oferujemy pomoc w urządzeniu placu zabaw. Produkty dla najmłodszych przeznaczone do zabawy muszą zapewniać bezpieczeństwo pod wieloma względami. Norma EN 1176:2017-12 określa wszystkie wymogi zabawek i akcesoriów dla dzieci do trzeciego roku życia. Urządzenie placu zabaw dla najmłodszych powinno być przemyślane i dostosowane do wieku najmłodszych.
W naszym asortymencie dostępne są również ochrony przeciwsłoneczne UV, które chronią maluszki przebywające na zewnątrz. Są to różnego rodzaju parasole i żagle z wysoką ochroną przed promieniowaniem ultrafioletowym. Wytrzymałe tworzywo, imitujące tkaninę, nie ulega blaknięciu i można je myć wodą. W zależności od rodzaju i wielkości wybranego zadaszenia, można zacienić każdą niemal powierzchnię.

Doświadczenia dla maluszków - kompleksowe wyposażenie żłobków

Nasz sklep oferuje nie tylko meble i akcesoria dla najmłodszych. Oferujemy też wyposażenie sali doświadczalnej, wraz z darmową wyceną oraz wizualizacją 3D i możliwość zastosowania różnego rodzaju terapii dla dzieci poznających świat. To np.:

 • aromaterapia,
 • terapia światłem,
 • terapia dźwiękami,
 • kolumny wodne,
 • łózka wodne i wibracje,
 • meble modułowe deLana,
 • wózki sensoryczne,
 • kąciki i kryjówki Snoezelen.

Snoezelen to wszechstronna metoda terapii. Skierowana jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Jej celem jest pobudzanie zmysłów i dostarczanie bodźców, które wpływają na koncentrację i pamięć. Urządzamy sale doświadczalne w bieli, aby uzyskać odpowiednie efekty świetlne. Używamy w tym celu różnego rodzaju światłowodów, projektorów, kul lustrzanych, wodospadów, pasm świetlnych oraz kolumn wodnych.

Naszą ofertę kierujemy do jednostek edukacyjnych, przedsiębiorców i instytucji kierujących różnego rodzaju ośrodkami dydaktycznymi. Jesteśmy przekonani, że w naszym sklepie dla żłobków odnajdą Państwo właściwe rozwiązania dla danej placówki oświatowej.

Zdrowie i higiena w żłobku - sklep dla żłobków

Zdrowie i bezpieczeństwo dzieci są priorytetem, dlatego podczas pracy z maluszkami należy przestrzegać rygorystycznie zasad higieny. W tym celu warto sięgać po różnego rodzaju akcesoria dostępne w ofercie naszego sklepu. To produkty przydatne w utrzymaniu czystości dzieci oraz w pomieszczeniu. W żłobkach używane są butelki i smoczki, które powinny być dezynfekowane po każdym użyciu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty bezpiecznych i sprawdzonych artykułów przeznaczonych do wyposażenia żłobków..