Rezerwa Oświatowa 2021

Rezerwa oświatowa to finansowe wsparcie w wysokości 0,4%, które mogą otrzymać placówki edukacyjne między innymi na doposażenie pracowni przedmiotowych.

Katalog wydatków kwalifikowanych obejmuje wsparcie dla szkół podstawowych, wymagane i potrzebne w realizacji reformy oświaty. 

Czy tak jak większość nauczycieli napotykają Państwo na problemy z właściwym dotarciem do dzieci i młodzieży?
Rozwiązaniem tych problemów jest innowacyjne prowadzenie lekcji - wprowadzenie do zajęć doświadczeń i obserwacji. Stawianie zaskakujących  też spowoduje, że dzieci i młodzież  zaangażują się w przebieg zajęć.
Dzięki takim zabiegom łatwiej przyswajają zdobywaną wiedzę, chętniej i skutreczniej się uczą.

HABA proponuje bogatyi wybór pomocy edukacyjnych, które pozwolą Państwu na kompleksowe wyposażenie szkolnych pracowni przyrodniczych. Da to Państwu szansę na prowadzenie interesujących lekcji, z wykorzystaniem nowoczesnych metod badawczych.

Zachęcamy do sprawdzenia propizycji HABA na zmianę klasy w małe laboratoria, gdzie uczniowie chętniej odkryją, jak ekscytujący jest otaczający ich świat 

Rezerwa oświatowa  to finansowe wsparcie w wysokości 0,4%, które mogą otrzymać placówki edukacyjne między innymi na doposażenie pracowni przedmiotowych. Katalog wydatków kwalifikowanych... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Rezerwa Oświatowa 2021
Zamknij filtr
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!