Zaburzenia percepcji wzrokowej - akcesoria i pomoce dydaktyczne

Pomoce terapeutyczne dedykowane dzieciom z zaburzeniami widzenia

Dziecko mające zaburzenia widzenia i jednocześnie uczące się w szkole podstawowej może funkcjonować w całkowicie inny sposób oraz napotykać na inne problemy i trudności.
Ponad 80% informacji odbierane jest przez dziecko za pomocą zmysłu wzroku i szczególnie w wieku szkolnym ma istotny wpływ nego naukę.

Zaburzenia percepcji wzrokowej u dzieci

 

Pomoce terapeutyczne dedykowane dzieciom z zaburzeniami widzenia Dziecko mające zaburzenia widzenia i jednocześnie uczące się w szkole podstawowej może funkcjonować w całkowicie inny sposób oraz... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Zaburzenia percepcji wzrokowej - akcesoria i pomoce dydaktyczne
Zamknij filtr
od do
1 od 11
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Zrób to sam Karty do haftu Froebel
Zrób to sam Karty do haftu Froebel
Zrób to sam Karty do haftu Froebel
40,99 zł
Zrób to sam Karty do haftu Froebel
Zrób to sam Karty do haftu Froebel-Copy
Zrób to sam Karty do haftu Froebel
40,99 zł
Zrób to sam Karty motywy zwierzęce
Zrób to sam Karty motywy zwierzęce
Zrób to sam Karty motywy zwierzęce to rysowanie postaci zwierząt w oryginalny sposób - zabawa i nauka w jednym. Za pomocą tych kart Twoje dziecko może tworzyć piękne motywy ze zwierzętami. Zadanie jest proste, aczkolwek dające ogrom satysfakcji - wystarczy ponakłuwać karty na wytyczonych liniach i gotowe! Wyższe elementy powstają w ten sposób, że niektóre detale nakłuwane są...
40,99 zł
Układanka "Kolory", 20 elementów
Układanka "Kolory", 20 elementów
Jakiego koloru jest żaba, a jakiego truskawka? Dzieci przypisują każdemu z 5 kolorów płytek pasujące motywy. W ten sposób uczą się nie tylko kolorów, ale także zwierząt i przedmiotów. Materiał: drewno - sklejka lipowa. Wymiary: kolorowa płytka o wymiarach około 6 x 5 cm. Wiek: od 2 lat.
44,90 zł
Lupa
Lupa
Szczególnie duża i przyjazna dla dzieci. Lupa z drewna z 4-krotnym powiększeniem. Wymiary: średnica 11,5 cm, średnica obiektywu 8 cm, rękojeść dł. 12 cm.
59,90 zł
Gra "Skarpetkowy potwór"
Gra "Skarpetkowy potwór"
Skarpetowy potwór znów panoszył się w szafie! Komu uda się odnaleźć w tym chaosie parę pasujących do siebie skarpetek? Wszystkie dzieci na raz przeszukują stóg skarpet. Ostrożnie, wszystkie skarpetki wyglądają podobnie! Kto znajdzie najwięcej par? Z łatwymi zasadami oraz wskazówkami, które rozwijają zdolności językowe poprzez zabawę. W zestawie: 1 skarpetkowy potwór, 48...
69,90 zł
Zaklinacz deszczu, różnokolorowy
Zaklinacz deszczu, różnokolorowy
Ten magiczny zaklinacz deszczu daje możliwość usłyszenia dudniącego deszczu ORAZ jego zobaczenia: metalowe kuleczki przesypują się przez tęczowe przeszkody w przezroczystej plastikowej rurce. Materiał: drewno, akryl, metal. Wymiary: Ø 5 x wys. 34 cm. Wiek: od 3 lat.
89,90 zł
Zrób to sam Drzewo na okno Froebel
Zrób to sam Drzewo sezonowe na okno Froebel
Zrób to sam Drzewo sezonowe na okno Froebel to obraz drzewa w oknie na cały rok! W zależności od pory roku, kółka, półkola i trójkąty na drzewie mogą być usuwane, dodawane, na przykład liście, kwiaty, jabłka czy płatki śniegu. liści, kwiatów, jabłek lub płatków śniegu.Drzewo sezonowe może zmieniać się wraz porą roku i może wspaniale wyglądać wiosną, latem, jesienią i zimą....
90,00 zł
Colorama
Colorama
Dostosowane do wieku warianty gry. Colorama pozwala dzieciom bawiąc się poznawać kolory i geometryczne kształty. Wkładanie klocków uczy dokładności, wymaga uwagi i koncentracji. Rodzaj: gra z kośćmi, układanka. Gracze: 1-6. Wiek: 3-6 lat. Czas gry: ok. 15 min.
99,90 zł
1 od 11