Zaburzenia percepcji wzrokowej - akcesoria i pomoce dydaktyczne

Pomoce terapeutyczne dedykowane dzieciom z zaburzeniami widzenia

Dziecko mające zaburzenia widzenia i jednocześnie uczące się w szkole podstawowej może funkcjonować w całkowicie inny sposób oraz napotykać na inne problemy i trudności.
Ponad 80% informacji odbierane jest przez dziecko za pomocą zmysłu wzroku i szczególnie w wieku szkolnym ma istotny wpływ nego naukę.

Zaburzenia percepcji wzrokowej u dzieci

 

Pomoce terapeutyczne dedykowane dzieciom z zaburzeniami widzenia Dziecko mające zaburzenia widzenia i jednocześnie uczące się w szkole podstawowej może funkcjonować w całkowicie inny sposób oraz... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Zaburzenia percepcji wzrokowej - akcesoria i pomoce dydaktyczne
Zamknij filtr
od do
1 od 9
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Zrób to sam Karty motywy zwierzęce
Zrób to sam Karty motywy zwierzęce
Zrób to sam Karty motywy zwierzęce to rysowanie postaci zwierząt w oryginalny sposób - zabawa i nauka w jednym. Za pomocą tych kart Twoje dziecko może tworzyć piękne motywy ze zwierzętami. Zadanie jest proste, aczkolwek dające ogrom satysfakcji - wystarczy ponakłuwać karty na wytyczonych liniach i gotowe! Wyższe elementy powstają w ten sposób, że niektóre detale nakłuwane są...
46,99 zł
Lupa
Lupa
Szczególnie duża i przyjazna dla dzieci. Lupa z drewna z 4-krotnym powiększeniem. Wymiary: średnica 11,5 cm, średnica obiektywu 8 cm, rękojeść dł. 12 cm.
65,99 zł
Zaklinacz deszczu, różnokolorowy
Zaklinacz deszczu, różnokolorowy
Ten magiczny zaklinacz deszczu daje możliwość usłyszenia dudniącego deszczu ORAZ jego zobaczenia: metalowe kuleczki przesypują się przez tęczowe przeszkody w przezroczystej plastikowej rurce. Materiał: drewno, akryl, metal. Wymiary: Ø 5 x wys. 34 cm. Wiek: od 3 lat.
99,99 zł
Gra Colorama
Gra Colorama
Gra Colorama to dostosowane do wieku warianty gry, pozwalając dzieciom bawić się i poznawać kolory i geometryczne kształty. Wkładanie klocków uczy dokładności, wymaga uwagi i koncentracji. Specyfikacja techniczna: Rodzaj: gra z kośćmi, układanka. Gracze: 1-6. Wiek: 3-6 lat. Czas gry: ok. 15 min.
119,00 zł
Pojemniki z lupą, 24 sztuki
Pojemniki z lupą, 24 sztuki
Do tych małych pojemników z lupą i sznurkiem na ramię można łapać małe owady. Dzięki otworom w wieczku owady mają dostęp do powietrza. Materiał: przezroczyste tworzywo sztuczne, sznurek z zaczepem. Wymiary: Ø 4 cm, wys. 4,5 cm.
129,00 zł
Pudełko dotykowe
Pudełko dotykowe
Pudełko dotykowe - co naprawdę jest w dotykowej skrzyni, dzieci powinny wyczuć rękami. Zawartość można zawsze zmienić. Z przesuwaną pokrywą i krawędziami umożliwiającymi uło-żenie jednego pudełka na drugim; otwór z ogumowanego materiału. Wymiary: 25 (dł.) x 15 (szer.) x 15 (wys.) cm. Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed obniżką to 179 zł.
149,00 zł 179,00 zł
Memo dotykowe "Natura", 34 karty
Memo dotykowe "Natura", 34 karty
Memo dotykowe "Natura", 34 karty to zestaw dużych kart, przedstawiające 17 naturalnych motywów zwierząt i natury, które można również uchwycić dotykowo za pomocą różnych tekstur. Produkt sprawdzi się przy treningu percepcji dotykowej oraz dla osób z wadami wzroku oraz promuje percepcję wzrokową i dotykową Specyfikacja produktu: Wiek: 3 lata Rodzaj gry: gra memo Wysokość: 0,3...
149,00 zł
Wanienka do piasku "Grafomotoryka", 9 części
Wanienka do piasku "Grafomotoryka", 9 części
Idealny do szlaczków i do przygotowania do nauki pisania: na dwustronnej tablicy można pisać kredą lub markerem, a rysunek lub napis odtworzyć na piasku. Dzieci ćwiczą w ten sposób koordynację wzrokowo-ruchową, grafomotorykę i koncentrację. Nieużywana tablica służy za pokrywkę do wanienki i pozwala bezpiecznie przechowywać piasek. Materiał: filc poliestrowy, EVA, tworzywo...
159,00 zł
Układanka-Motyle
Układanka mozaikowa "Motyle"
Układanka mozaikowa "Motyle" - jeden kształt motyla, ale wiele wesołych kolorów - a to oznacza niekończącą się zabawę w układanie! Każda część układanki pasuje do drugiej, a motyle zostały pomalowane w trzech kombinacjach kolorystycznych. Dzięki temu Twoje dziecko może wszystkie łączyć, tworząc nowe, kolorowe wzory i kształty. Ukladanka "Motyle" ćwiczy koordynację...
159,00 zł
Karty motoryczne do wodzenia po śladzie
Karty motoryczne do wodzenia po śladzie
Karty motoryczne do wodzenia po śladzie
179,00 zł
Karty ze wzorami Froebel, 10 sztuk
Karty ze wzorami Froebel, 10 sztuk
Obustronnie zadrukowane, zmywalne karty z szablonami. Różnorodne motywy:zwierzęta, natura, kształty geometryczne. Do użytku ze skrzynką z materiałami do sortowania / układania Fröbel: art. nr 155244. Materiał: karton, laminowany. Wymiary: dł. 25 x szer. 25 cm.
189,00 zł
Kalejdoskopy, 24 sztuki
Kalejdoskopy, 24 sztuki
Ta zabawka nigdy się nie znudzi, a fascynujące ornamenty ćwiczą zmysł wzroku. Wymiary: 10,5 cm długości.
199,00 zł
1 od 9