Zaburzenia funkcji słuchowych - akcesoria dydaktyczne

Wiek szkolny to w rozwoju dziecka okres szczególne ważny. W związku z tym wszelkie zaburzenia funkcji słuchowych
u maluchów w znacznym stopniu utrudniają im poznanie i zrozumienie zjawisk zachodzących w świecie. Dlatego też działania szkoły powinny być ukierunkowane na rozwój umiejętności poznawczych i społecznych, ze szczególnym uwzględnieniem doskonalenia metod i form komunikacyjnych. To powinno byc tak samo ważne jak zdobywanie przez dzieci wiedzy i nowych umiejętności.
zaburzenia funkcji słuchowych u dzieci


Pomoce dydaktyczne do rozwoju percepcji słuchowej u dzieci

Dzieci z wadami słuchu mają utrudniony proces nauczania, w znacząco dużym stopniu  Dlaczego? Otóż funkcjonowanie i doświadczanie otaczającej ich rzeczywistości jest zakłócone nieprawidłowym odbiorem bodźców słuchowych. Te decydują bowiem o zrozumieniu spotykających dziecko zjawisk.

Zaburzenia percepcji słuchowej bardzo często przyczyniają się do poważnych trudności w nauce. Dlatego niezwykle ważne jest odpowiednio szybkie zdiagnozowanie zaburzeń i praca nad rozwiązaniem dysfunkcji słuchowych u dziecka.

Wiek szkolny to w rozwoju dziecka okres szczególne ważny. W związku z tym wszelkie zaburzenia funkcji słuchowych u maluchów w znacznym stopniu utrudniają im poznanie i zrozumienie zjawisk... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Zaburzenia funkcji słuchowych - akcesoria dydaktyczne
Zamknij filtr
od do
1 od 6
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Trójkąt średni, średnica 15 cm
Trójkąt średni, średnica 15 cm
Trójkąt średni, średnica 15 cm - materiał: stal szlachetna. Z uchwytem skórzanym. Łącznie z pałeczką.
56,99 zł
Mini marakasy, 4 sztuki
Mini marakasy, 4 sztuki
Mini marakasy, 4 sztuki wydają jasny, czysty dźwięk. Dzieci trzymają je z łatwością dzięki wygodnej i krótkiej rączce. Specyfikacja produktu: Kolor: zielony. Wymiary: dł. 13 cm Materiał: tworzywo sztuczne,
64,99 zł
Uchwyt z 9 dzwonkami
Uchwyt z 9 dzwonkami
Uchwyt z 9 dzwonkami wyposażony w pasek ze skóry i drewniany uchwyt idealnie sprawdzi się do zajęć muzycznych i zabawy maluchów w małych muzyków. Specyfikacja produktu: wymiary: 14,5 x 11,5 cm, uchwyt średnica 2 cm.
69,99 zł
Marakasy z drewna
Marakasy z drewna
Wysoka jakość wykonania, przyjemny dźwięk, żywy kolor. Materiał: drewno. Wymiary: dł. 43 cm. 2 sztuki
69,99 zł
Pałeczki dźwiękowe, 10 sztuk (5 par)
Pałeczki dźwiękowe, 10 sztuk (5 par)
Łatwiejsze do chwytania dla dzieci poniżej 3 roku. Stojak należy zamawiać oddzielnie. Materiał: buk, surowy. Wymiary: Ø 1,8 cm, dł. 17,5 cm.
74,99 zł
Bębenek ręczny z pałeczką
Bębenek ręczny z pałeczką
Bębenek ręczny z pałeczką - solidny i profesjonalny. Wytrzymała obręcz i naciąg z tworzywa sztucznego, o średnicy 21 cm.
99,99 zł
Kabasa średnia
Kabasa średnia
Kabasa średnia , w którym to w zależności od techniki gry na tym instrumencie perkusyjnym może ona wydawać dźwięki perłowo czyste, szumiące, metaliczno - grzechoczące lub podobne do grzechotnika. Specyfikacja produktu: rozmiar: dł.15 średnica 7 cm materiał: drewno; blacha z łańcuszkiem metalowych korali.
99,99 zł
Kastaniety z rączką, 2 sztuki
Kastaniety z rączką, 2 sztuki
Kastaniety z rączką, 2 sztuki to dwie drewniane miski, które poprzez potrząsanie oraz gdy zderzają się ze sobą, wydają harmonijny dźwięk. Sprzęt nadaje się idealnie do tworzenia akompaniamentu przy śpiewaniu grupowym maluchów. Specyfikacja produktu: 14,5 cm Waga produktu: 0,099 kg Materiał: drewno
99,99 zł
Zaklinacz deszczu, różnokolorowy
Zaklinacz deszczu, różnokolorowy
Ten magiczny zaklinacz deszczu daje możliwość usłyszenia dudniącego deszczu ORAZ jego zobaczenia: metalowe kuleczki przesypują się przez tęczowe przeszkody w przezroczystej plastikowej rurce. Materiał: drewno, akryl, metal. Wymiary: Ø 5 x wys. 34 cm. Wiek: od 3 lat.
99,99 zł
Komplet Shakerów, 6 sztuk
Komplet Shakerów, 6 sztuk
Komplet Shakerów, 6 sztuk to doskonały produkt do nauki rytmiki. Specyfikacja produktu: Materiał: drewno, w 4 kolorach, lakierowane. Rozmiar: średnica 4 cm, wys. 6 cm.
129,00 zł
Pałeczki z dzwonkami - zestaw 5 sztuk
Pałeczki z dzwonkami - zestaw 5 sztuk
Łatwe do chwytania dla małych muzyków. Materiał: buk, metalowy dzwoneczek. Wymiary: Ø ok. 2 cm, dł. 12 cm.
129,00 zł
Słuchawki Kurio®
Słuchawki Kurio®
Słuchawki Kurio® to sprzęt który gwarantuje dzieciom wygodne, bezpieczne słuchanie przez długi czas. Głośność jest ograniczona do 85 dB, a to chroni słuch dziecka. To bardz o wazny apsekt, mając na iuwadze ogólnodostępne słuchawki, które nie mają tak ważnych zabezpieczeń. Nauszniki są ładnie wyściełane, a pałąk można dopasować do potrzeb każdego malucha. Materiał: tworzywo...
129,00 zł
1 od 6