Akcesoria i pomoce matematyczne - problemy z liczeniem u dzieci

Dyskalkulia to zaburzenia zdolności matematycznych, potrzebnych do rozumienia problemów matematyki, do przyswajania jej, pamiętania i odtwarzania, do wiązania z innymi problemami, symbolami, metodami oraz twierdzeniami.

Dziecko dotknięte dyskalkulią w życiu codziennym może mieć trudność zzapamiętaniem liczb, nawet tych ważnych w życiu, np. data urodzenia rodzica lub rodzeństwa, wybieraniem niewłaściwych liczb na kalkulatorze czy klawiaturze telefonu lub zapamiętywaniem reguł gier - szczególnie tych logicznych lub strategicznych. 

Zapewnienie dziecku odpowiednich warunków rozwojowych może mieć wpływ na zmniejszenie się zaburzeń procesów uczenia się matematyki.

Akcesoria i pomoce matematyczne w problemach z liczeniem u dzieci

Dyskalkulia to zaburzenia zdolności matematycznych, potrzebnych do rozumienia problemów matematyki, do przyswajania jej, pamiętania i odtwarzania, do wiązania z innymi problemami, symbolami,... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Akcesoria i pomoce matematyczne - problemy z liczeniem u dzieci
Zamknij filtr
od do
1 od 4
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Płytki do prasowanek, literki i liczby, 2 sztuki
Płytki do prasowanek, literki i liczby, 2 sztuki
Liczby i literki można wyłożyć kolorowymi koralikami i następnie przeprasować na płytce. Dzięki temu układają się słowa czy zadania rachunkowe. Materiał: tworzywo sztuczne. Rozmiar: 21,5 x 14,5 cm; 16 x 9,5 cm, Wysokość: 0,6 cm.
24,90 zł
Książka "W krainie liczb" + CD
Książka "W krainie liczb" + CD
Koncepcja wczesnego nauczania matematyki przez zabawę (z płytą CD). Wypróbowane i niezawodne pomysły dla przedszkoli i szkół podstawowych, a także dla wszystkich tych, którzy chcą przez zabawę pokazać dzieciom piękno matematyki. Książka pokazuje, że nawet bardzo małe dzieci mogą polubić matematykę. Dzięki interesującym opowiadaniom, pięknym piosenkom i zabawom dostosowanym...
29,90 zł
Zestaw matematyczny „Easy Counting”
Zestaw matematyczny „Easy Counting”
Nauka liczenia na liczbach, kostkach i palcach! 21 kart obrazkowych z symbolami ręki, punktami i liczbami/cyframi daje możliwość grania w różne warianty gier liczbowych i rachunkowych. Zawartość: 63 karty obrazkowe z trwałego kartonu (18 x 13 cm), 3 karty rejestrowe (18 x 14,5 cm) oraz pojemnik.
39,90 zł
Duża kostka z pianki 16 cm - do gier i zabaw
Duża kostka z pianki 16 cm - do gier i zabaw
Kostka ze specjalnej pianki z wyjątkowo wytrzymałą powierzchnią, o wielorakim zastosowaniu w grach i zabawach. Długość krawędzi 16 cm, kolor niebieski.
59,90 zł
Gra memory "Wynalazki"
Gra memory "Wynalazki"
Gra memory "Wynalazki" - zabawa pokazująca, jak wiele innych przedmiotów codziennego użytku zmieniło się na przestrzeni lat. Specyfikacja produktu: Liczba graczy: 2 osoby. Wysokość: 7,2 cm. Szerokość: 18,7 cm. Długość: 23,6 cm Zawartość: 17 par kart obrazkowych znanych wynalazków kiedyś i teraz do porównania Gra budzi wspomnienia i daje okazje do rozmowy. Świetnie nadają się...
79,90 zł
Gra Memo - "Pary Poszukiwane"
Gra Memo - Pary Poszukiwane
Gra Memo - "Pary Poszukiwane" to 18 wysokiej jakości kart obrazkowych, które pokazują motywy z życia codziennego w latach 1960. i 1970. Dzięki zabawie ożywiają wspomnienia z tamtych lat. Dołączona broszura zawiera mały leksykon przedmiotów codziennego użytku, z ciekawostkami i informacjami na temat każdego z nich. Specyfikacja produktu: Zawartość: 36 kart do gry (9 x 9 cm),...
89,00 zł
Układanka Farma z liczbami
Układanka Farma z liczbami
wesoła układanka z liczbami i zbiorami klocki z nadrukiem z obu stron przedstawiają liczby i motywy związane z farmą w określonej ilości pomaga w poznawaniu liczb w zakresie 10 wspiera naukę liczenia, pomaga zrozumieć aspekt ilościowy, rozwija motorykę małą oraz koordynację oko-ręka Na farmie z liczbami jest mnóstwo do odkrycia. Ile jest owiec, krów i świnek? Ile owoców...
89,90 zł
Kostka z mocnej pianki imitującej skórę słonia 16 x 16 cm
Kostka z mocnej pianki imitującej skórę słonia...
Kostka o gęstej strukturze. Można ją myć i dezynfekować. Material: pianka. Kolor w zależności od stanów magazynowych. Długość brzegu: 16 cm.
129,00 zł
Zrób to sam Fröbel Geometryczne formy z folii, 21 sztuk
Zrób to sam Fröbel Geometryczne formy z folii,...
Dekoracje okienne z efektem edukacyjnym. Należy wybrać szablon i ułożyć motyw przyklejając go na oknie. Można tworzyć także własne kompozycje nie korzystając z szablonów. Figury idealnie przylegają do wszystkich gładkich powierzchni (po obu stronach), są odporne na rozmazywanie i nadają się do wielokrotnego użytku. Zawartość: 21 arkuszy samoprzylepnej folii z ok. 960...
129,90 zł
Tabliczka mnożenia, drewniane kostki 100 szt.
Tabliczka mnożenia, drewniane kostki 100 szt.
Kiedy dzieci biorą do ręki kostkę, działania matematyczne łatwiej się utrwalają. Kostki z drewna na jednej stronie mają nadrukowane zadania, na drugiej znajduje się rozwiązanie. 100 kostek w drewnianianej ramie (27,5 x 27,5 cm). Wskazówka: dzieci mogą układać kostki rzędami (np. 1 x 3, 6, 3 x 3, 12) albo uporządkować kostki, które zostały źle ustawione, we właściwej kolejności.
149,00 zł
Dotykowe domino 28 części
Dotykowe domino, 36 części
"Dotykowe domino", 36 części, to domino z 7 rodzajów materiałów. Każdy z grających wyciągą tę samą ilość klocków domino i wrzuca do swojego worka. Celem gry jest znaleźć w swoim zbiorze właściwy wzór i dołożyć do tych już wcześniej ułożonych. Gra "Dotykowe domino" polecana jest do zabawy i terapii dzieci z zaburzeniami wzroku. Cechy produktu i zawartość opakowania: - ilość...
159,00 zł
Liczby magnetyczne, 288 sztuk
Liczby magnetyczne, 288 sztuk
Przedstawianie działań matematycznych sprawia dzieciom wiele radości z magnetycznymi cyferkami. Części trzymają się tac oraz wszystkich metalowych tablic. Materiał: tworzywo sztuczne, taca jednostronna z płytką magnetyczną.
189,00 zł
1 od 4