Rezerwa oświatowa 2021

Rezerwa oświatowa to finansowe wsparcie w wysokości 0,4%, które mogą otrzymać placówki edukacyjne między innymi na doposażenie pracowni przedmiotowych.

Katalog wydatków kwalifikowanych obejmuje wsparcie dla szkół podstawowych, wymagane i potrzebne w realizacji reformy oświaty. 

Czy tak jak większość nauczycieli napotykają Państwo na problemy z właściwym dotarciem do dzieci i młodzieży?
Rozwiązaniem tych problemów jest innowacyjne prowadzenie lekcji - wprowadzenie do zajęć doświadczeń i obserwacji. Stawianie zaskakujących  też spowoduje, że dzieci i młodzież  zaangażują się w przebieg zajęć.
Dzięki takim zabiegom łatwiej przyswajają zdobywaną wiedzę, chętniej i skuteczniej się uczą.

W HABA znajdą Państwo szeroki wybór pomocy edukacyjnych, które umożliwią Państwu wyposażyć w sposób kompleksowy szkolne pracownie tematyczne. Pozwoli to Państwu na prowadzenie interesujących lekcji, z wykorzystaniem nowoczesnych metod badawczych.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i zmiany klasy w małe laboratoria, gdzie uczniowie chętniej odkryją, jak ekscytujący jest otaczający ich świat.

Biologia Chemia Fizyka
Biologia Chemia Fizyka
Geografia Pozostałe
Geografia  Pozostałe
Rezerwa oświatowa to finansowe wsparcie w wysokości 0,4%, które mogą otrzymać placówki edukacyjne między innymi na doposażenie pracowni przedmiotowych. Katalog wydatków kwalifikowanych obejmuje... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Rezerwa oświatowa 2021
Zamknij filtr
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!