Łuk sensoryczny mocowanie proste

Łuk sensoryczny mocowanie proste
679,00 zł

z VAT plus koszty wysyłki

Produkt na zamówienie. Termin dostawy ok. 7 tygodni . Po złożeniu zamówienia poinformujemy o dokładnym terminie realizacji.

  • 1159014
Seria: deLana Przeznaczenie: sala doświadczania świata (Snoezelen) / sala sensoryczna...więcej
Informacje o "Łuk sensoryczny mocowanie proste"
  • Seria: deLana
  • Przeznaczenie: sala doświadczania świata (Snoezelen) / sala sensoryczna
  • Rodzaj produktu: łuk sensoryczny
  • Wymiary: wys. ok. 130 cm, szer. 132,7 cm
  • Montaż: na ścianie
  • Materiał: stal szlachetna

biala_sala_blauQmsPpfWIgrdCy

O SYSTEMIE MODUŁOWYM DeLANA:

System deLana to najwyższy komfort dostosowany do najwyższych wymagań. DeLana to meble modułowe dedykowane do sal doświadczania świata, terapii Snoezelen.
W skład niezwykle bogatej serii mebli wchodzą m.in. podesty, materace, łóżka, siedziska, kolumny wodne oraz maty i lustra ścienne.

Wszystkie te elementy dostosowane są do różnorodnych pomieszczeń, dzięki czemu tworzą profesjonalną przestrzeń do odkrywania zmysłów.
Wszystkie komponenty systemu produkowane są w Niemczech z najwyższej jakości materiałów:

Podesty

Dostępne w różnorodnych kształtach: prostokąt, fala, kwadrat, półokrąg, ćwierć koła, koło itd - wszystkie części, dzięki swoim wymiarom, są łatwe do kombinowania z pozostałymi elementami. Siedziska dostosowane zostały zarówno dla młodszych użytkowników (35 cm), jak i dla dorosłych (44 i 53 cm).  Dzięki montażowi do ściany są niezwykle stabilne.
Dopełnienie stanowi tapicerka podłogowa o wysokości 15cm dostępna w fantazyjnych kształtach: np. koło, półksiężyc.

Materiał

Siedziska i podesty wypełnione są pianką o grubości 28 cm (RG 40/45), obicie wykonane jest z białej wytrzymałej eko-skóry, zaś podbudowa ze sklejki.
Platformy o wys. 43 i 53 cm posiadają białe, metalowe nóżki z regulacją wysokości. Tapicerka podłogowa posiada u dołu antypoślizgową osłonę.

Maty ścienne

Maty ścienne zbudowane są z piankowej podkładki na 15-milimetrowej płytce zwielokrotnionej, pokrytej bezftalową sztuczną skórą z certyfikatem eko-Tex.  Górna część wykończona jest 10 cm falą w kolorze: naturalnej brzozy, białym lub lustrzanym. Maty ścienne dostępne są w różnych kształtach oraz szerokościach. Można tworzyć  z nich dowolne  kombinacje łącząc np. z lustrami akrylowymi Wehrfritz.  Przymocowane są w niewielkiej odległości od ściany. Tworzy to przestrzeń do instalacji gniazdek elektrycznych, oświetlenia pośredniego lub innych elementów.

Łóżka wodne

Łózko wodne dostępne jest w 2 standardowych rozmiarach (200 x 100 cm i 220 x 160 cm) oraz 3 wysokościach 35, 43 i 53 cm. Mebel wyposażony jest w ustabilizowany (BS0) materac wodny typu free flow o grubości 28 cm. Bezpieczny system grzewczy Carbon 240W oraz możliwość regulacji temperatury w zakresie 26-35 ºC gwarantują pełne bezpieczeństwo użytkowania. Materac wodny umieszczony jest w szerokiej i trwałej ramie z pianki. Pianka zimnotłoczona RG35/60 z brzegiem do siedzenia wyłożona jest folią zabezpieczającą. Biały pokrowiec ze sztucznej skóry posiada zamek błyskawiczny, można go więc zdejmować. Łóżko można uzupełnić o odpowiedni zagłówek. Ze wszystkich stron łóżka istnieje dostęp do podnośnika.

Kolumny wodne

Dzięki kolumnom wodnym można uzyskiwać różnorodne efekty świetlne, np. zmieniać kolory, wywoływać bąbelki. Stosowanie tych efektów wywołuje wysoki poziom koncentracji i motywacji, dodatkowo rozwija umiejętności motoryczne i wspiera koordynację oko-ręka. Słupy stymulują percepcję wizualną i dotykową. Niemal wszystkie podesty o wysokościach 43 i 53 cm nadają się do montażu wraz z kolumnami wodnymi o średnicy 15 lub 20 cm. Wszystkie słupy wodne zintegrowane są z podstawą oraz dla bezpieczeństwa montowane są do ściany.

Pełna oferta wyposażenia sali Snoezelen dostępna w katalogu online (format pdf) - kliknij poniżej:

katalog_saladoswiadczaniaswiata_wehrfritz

Zapraszamy na naszą stronę www.SalaDoswiadczaniaSwiata.info.pl

Zapytaj o produkt "Łuk sensoryczny mocowanie proste"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Oceny klientów dla "Łuk sensoryczny mocowanie proste"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.