Przedszkole - sport

Wychowanie dziecka to dbanie o jego kompleksowy rozwój. Motoryka duża, nazywana też globalną obejmuje umiejętności ruchowe angażujące całe ciało dziecka. Wśród rozwijających zajęć znajdziemy między innymi bieganie, wspinaczkę, skakanie, grę w piłkę, taniec czy ćwiczenia równowagi.

W naszym sklepie HABA proponujemy sprzęt sportowy dla przedszkoli, dzięki któremu dzieci od najmłodszych lat mogą korzystać z wysokiej jakości wyposażenia, dostosowanego do poziomu ich umiejętności. Przygotowaliśmy także różnorodne rodzaje sprzętu tak, aby każdy przedszkolak znalazł coś, co go interesuje i co lubi robić.

... Czytaj więcej
Wychowanie dziecka to dbanie o jego kompleksowy rozwój. Motoryka duża, nazywana też globalną obejmuje umiejętności ruchowe angażujące całe ciało dziecka. Wśród rozwijających zajęć znajdziemy... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Przedszkole - sport
Zamknij filtr
od do
1 od 46
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Materiał montażowy do ścian i sufitów z drewna
Materiał montażowy do ścian i sufitów z drewna
Na każdy 1 metr potrzebny 1 x materiał montażowy. Zawartość: 10 śrub do drewna średnica 6 mm, długość 90 mm .
24,90 zł
Zestawy montażowe do uchwytów wspinaczkowych do elastycznych ścianek wspinaczkowych, kolorowe
Zestawy montażowe do uchwytów wspinaczkowych do...
Przeznaczone do przymocowania zielonych (nr art. 109972) lub kolorowych uchwytów wspinaczkowych (nr art. 110857) do elastycznych ścianek wspinaczkowych (nr art. 474021 i 474022; str. 301). Uwaga: Aby nie doszło do skręcenia, podczas montażu należy wkręcić wkręty do drewna, które uszkadzają powierzchnię ścianki wspinaczkowej. Kolorowe (zawartość: 8 śrub z łbem walcowym M10, 8...
29,90 zł
Balony, 100 sztuk
Balony, 100 sztuk
Wymiary: Ø 20-22 cm, obwód ok. 70 cm. 100 sztuk
32,90 zł
Zabezpieczenie do szyn T, 2 sztuki
Zabezpieczenie do szyn T, 2 sztuki
Zapobiega przypadkowemu wysunięciu. Materiał: tworzywo sztuczne, czarne.
34,90 zł
1 od 46

Przedszkole – sprzęt sportowy najwyższej jakości

Bezpieczne i ekologiczne materiały, wysoka jakość wykonania, różnorodność i atrakcyjna kolorystyka. To cechy sprzętu, jaki przygotowaliśmy w ofercie dla najmłodszych, małych sportowców.

Akcesoria sportowe dla przedszkoli są dostępne w różnych kategoriach, dostosowanych zarówno do poziomu rozwoju fizycznego dzieci, jak i ich zainteresowań. Huśtawki, zjeżdżalnie, drabinki i ścianki wspinaczkowe, baseny z piłeczkami, trampoliny i skoczki, a także piłki różnej wielkości.

Wśród produktów dostępnych w naszym sklepie nie może oczywiście zabraknąć tych, które zadbają odpowiednio o bezpieczeństwo przedszkolaków użytkujących sprzęt sportowy. Polecamy więc specjalne zestawy montażowe do uchwytów wspinaczkowych czy zabezpieczenie do szyn, które zapobiega przypadkowemu wysunięciu elementów konstrukcji. Mamy również w ofercie maty ochronne, zabezpieczające przed upadkiem.

Sprzęt sportowy do przedszkola, jaki przygotowaliśmy w naszym sklepie to atrakcyjne formy i kształty wyposażenia. Kolorowe „Drzewo wspinaczkowe”, antypoślizgowa sieć do wspinania, szczudła mini, narty zespołowe „Team Walker” czy bąk i trampolina do balansowania to tylko część naszych propozycji.

Piłki i inny sprzęt sportowy – przedszkole marzeń

Mamy nie tylko piłki, które można odbijać od podłoża, ale warianty z wypustkami. Niewielkie i kolorowe piłki „Koosh” są niczym pompony, ale wykonane z tworzywa sztucznego - posłużą znacznie dłużej do zabawy w przedszkolu czy w domu. Piłki do dziecięcej koszykówki albo niewielkie, kolorowe piłki do żonglowania to kolejne z propozycji dla maluchów.

Oferujemy oczywiście nie tylko sam sprzęt sportowy do przedszkola, ale także coś, co przyda się w jego promowaniu i zachęcaniu do aktywności. Pogoń za balonami czy rzuty dużą kostką do integracyjnych gier i zabaw to kolejne z produktów dostępnych na stronach habapolska.pl. Mamy także giętkie piłki ażurowe z miękkiego i komfortowego do chwytania materiału oraz małe, elastyczne piłki „Thera Freeballs Hand”do wzmocnienia dłoni i palców. Piłki na rzepy to kolejna propozycja, jaką można wykorzystać w różnych grach zespołowych i zabawach w sali przedszkolnej lub na zewnątrz. „Tęczowe piłki Oball” z wieloma otworami spodobają się wielu maluchom, bo sprężysty materiał szybko powraca do pierwotnego kształtu, nawet po mocnym ściskaniu piłki.

Oferujemy również piłki jeżyki z miękkimi kolcami czy piankowe piłeczki do różnego rodzaju ćwiczeń i zabaw. Nie zabraknie oczywiście specjalnych piłek do basenów, w których uwielbiają bawić się wszystkie dzieci.