Plastelina & Masy plastyczne

Zamknij filtr
od do
1 od 2
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Modelina biała, 1 kg
Modelina biała, 1 kg
Przyjemnie chłodną modelinę rozgnieść mokrymi rękoma a następnie formować. Po krótkim czasie części wysychają na powietrzu i mogą zostać wygładzone papierem ściernym, opiłowane, wywiercone i wyszlifowane, lub też pomalowane za pomocą farby, lakieru i glazury. Pojedyncze gotowe części nałożyć na utwardzone części przez zwilżenie miejsc łączących odrobiną modeliny. Nadłamany...
32,99 zł
Piaskolina
Piaskolina niebieska
70,49 zł
Piaskolina
Piaskolina żółta
70,49 zł
Piaskolina
Piaskolina fioletowa
70,49 zł
Stemple do masy modelarskiej lub piasku, 4 sztuki
Stemple do masy modelarskiej lub piasku, 4 sztuki
Tworzą piękne ornamenty i ślady w plastelinie, glinie i naturalnie też na piasku. Materiał: drewno. Wymiary: wys. 11 cm; Ø 5,5 cm.
79,99 zł
Zrób to sam "Zestaw do modelowania Ślimaki", na 3 ślimaki
Zrób to sam "Zestaw do modelowania Ślimaki", na...
Można je szybko uformować i przyozdobić. Będą ładną ozdobą parapetu. Wys. ok. 15 cm. Zawartość na 3 ślimaki: gipsowe pasy, drewniane pręty, drewniane kulki, styrypianowe kule i dekoracje. Wraz z instrukcją. Stopień trudności: średnie. Od 5 lat.
84,99 zł
Zestaw do modelowania, 12 części
Zestaw do modelowania, 12 części
Do każdej masy do modelowania lub do piasku. Materiał: drewno. Wymiary: wałki: dł. 16 cm, Ø 3,3 cm, stemple: 6 x 5,3 cm, kółka: dł.ok. 10 cm, drewienka do modelowania: Ø 1,5 cm, dł. 15 cm.
93,99 zł
NOWOŚĆ
Trwała plastelina XXL 180 x 15 g
Trwała plastelina XXL 180 x 15 g
Opakowanie XXL zawiera 180 lasek trwałej plasteliny w 12 intensywnych kolorach (po 15 lasek w każdym kolorze). Plasteline można łatwo podzielić na porcje i rozdać dzieciom – idealnie się nadaje dla większych grup. Zestaw 180 lasek à 15 g. Waga: 2,7 kg. Kolory: biały, czerwony, brązowy, żółty, zielony, fioletowy, pomarańczowy, niebieski, czarny, turkusowy.
93,99 zł
Efa-Plast Kids 3kg
Efa-Plast Kids 3kg
Miękka masa do modelowania jest łatwa do formowania i naturalnie twardnieje na powietrzu. Z odrobiną wody, wysuszone części stają się ponownie giętkie i plastyczne. Praktycznie przechowywana w zamykanym plastikowym wiadrze.
93,99 zł
PLAYMOBIL® City Action helikopter policyjny
PlayMais® MOSAIC, 12000 elementów + 45 wzorów
Pudełko pełne przyborów do kreatywnej: 26 kart z literami A - Z, 10 kart z cyframi 0 - 9, 3 karty z figurami geometrycznymi, 4 motywy obrazkowe i 2 czyste karty do pokolorowania, wycięcia i oklejenia, 12 000 kolorowych elementów MOSAICS® (średnica 7 mm, dł. ok. 10 mm). Z instrukcją.
129,00 zł
Nietwardniejąca i długotrwała plastelina
Nietwardniejąca i długotrwała plastelina
Nietwardniejąca i długotrwała plastelina, która nie wymaga wcześniejszego wyrabiania, ponieważ szybko się nagrzewa. Produkt ten szybko się kształtuje, nie klei się do rąk, ale także nie kruszy. Co ważne, jest także o jedną trzecią lżejsza od klasycznej plasteliny i nawet przy dłuższym przechowywaniu, także po otwarciu opakowania, produkt nie twardnieje. Wyprodukowana jest z...
129,00 zł
Nietwardniejąca i długotrwała plastelina
Nietwardniejąca i długotrwała plastelina -...
Nietwardniejąca i długotrwała plastelina - zestaw kolorów specjalnych , podobnie jak tego produktu nie trzeba długo nagrzewać, dzięki czemu umożlwia szybkie tworzenie kształtów i postaci. Delikatna w dotyku i łatwa w modelowaniu plastelina nie klei się do dziecięcych rąk oraz nadaje się do wielokrotnego użytku - nie wysycha. Sprawdzi się idealnie w przedszkolach i szkołach,...
129,00 zł
1 od 2