Plastelina & Masy plastyczne

Zamknij filtr
od do
1 od 2
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Modelina biała, 1 kg
Modelina biała, 1 kg
Przyjemnie chłodną modelinę rozgnieść mokrymi rękoma a następnie formować. Po krótkim czasie części wysychają na powietrzu i mogą zostać wygładzone papierem ściernym, opiłowane, wywiercone i wyszlifowane, lub też pomalowane za pomocą farby, lakieru i glazury. Pojedyncze gotowe części nałożyć na utwardzone części przez zwilżenie miejsc łączących odrobiną modeliny. Nadłamany...
19,90 zł
Stemple do masy modelarskiej lub piasku, 4 sztuki
Stemple do masy modelarskiej lub piasku, 4 sztuki
Tworzą piękne ornamenty i ślady w plastelinie, glinie i naturalnie też na piasku. Materiał: drewno. Wymiary: wys. 11 cm; Ø 5,5 cm.
49,90 zł
Zestaw do modelowania, 12 części
Zestaw do modelowania, 12 części
Do każdej masy do modelowania lub do piasku. Materiał: drewno. Wymiary: wałki: dł. 16 cm, Ø 3,3 cm, stemple: 6 x 5,3 cm, kółka: dł.ok. 10 cm, drewienka do modelowania: Ø 1,5 cm, dł. 15 cm.
64,90 zł
Zrób to sam "Zestaw do modelowania Ślimaki", na 3 ślimaki
Zrób to sam "Zestaw do modelowania Ślimaki", na...
Można je szybko uformować i przyozdobić. Będą ładną ozdobą parapetu. Wys. ok. 15 cm. Zawartość na 3 ślimaki: gipsowe pasy, drewniane pręty, drewniane kulki, styrypianowe kule i dekoracje. Wraz z instrukcją. Stopień trudności: średnie. Od 5 lat.
74,90 zł
Efa-Plast Kids 3kg
Efa-Plast Kids 3kg
Miękka masa do modelowania jest łatwa do formowania i naturalnie twardnieje na powietrzu. Z odrobiną wody, wysuszone części stają się ponownie giętkie i plastyczne. Praktycznie przechowywana w zamykanym plastikowym wiadrze.
79,90 zł
Trwała plastelina XXL 180 x 15 g
Trwała plastelina XXL 180 x 15 g
Opakowanie XXL zawiera 180 lasek trwałej plasteliny w 12 intensywnych kolorach (po 15 lasek w każdym kolorze). Plasteline można łatwo podzielić na porcje i rozdać dzieciom – idealnie się nadaje dla większych grup. Zestaw 180 lasek à 15 g. Waga: 2,7 kg. Kolory: biały, czerwony, brązowy, żółty, zielony, fioletowy, pomarańczowy, niebieski, czarny, turkusowy.
84,90 zł
PlayMais® MOSAIC, 12000 elementów + 45 wzorów
PlayMais® MOSAIC, 12000 elementów + 45 wzorów
Pudełko pełne przyborów do kreatywnej: 26 kart z literami A - Z, 10 kart z cyframi 0 - 9, 3 karty z figurami geometrycznymi, 4 motywy obrazkowe i 2 czyste karty do pokolorowania, wycięcia i oklejenia, 12 000 kolorowych elementów MOSAICS® (średnica 7 mm, dł. ok. 10 mm). Z instrukcją.
109,90 zł
Nietwardniejąca i długotrwała plastelina
Nietwardniejąca i długotrwała plastelina
Nietwardniejąca i długotrwała plastelina, która nie wymaga wcześniejszego wyrabiania, ponieważ szybko się nagrzewa. Produkt ten szybko się kształtuje, nie klei się do rąk, ale także nie kruszy. Co ważne, jest także o jedną trzecią lżejsza od klasycznej plasteliny i nawet przy dłuższym przechowywaniu, także po otwarciu opakowania, produkt nie twardnieje. Wyprodukowana jest z...
114,90 zł
Nietwardniejąca i długotrwała plastelina
Nietwardniejąca i długotrwała plastelina -...
Nietwardniejąca i długotrwała plastelina - zestaw kolorów specjalnych , podobnie jak tego produktu nie trzeba długo nagrzewać, dzięki czemu umożlwia szybkie tworzenie kształtów i postaci. Delikatna w dotyku i łatwa w modelowaniu plastelina nie klei się do dziecięcych rąk oraz nadaje się do wielokrotnego użytku - nie wysycha. Sprawdzi się idealnie w przedszkolach i szkołach,...
114,90 zł
Gipsowy bandaż modelarski, 3,6 m2
Gipsowy bandaż modelarski, 3,6 m2
Wstępnie obrobione bandaże gipsowe należy przed zastosowaniem zanurzyć w ciepłej wodzie. Wysoka ziarnistość gwarantuje czystą obróbkę i modelowanie. Po stwardnieniu bandaże gipsowe można pomalować farbami (farbami do malowania palcami, plakatowymi, itd.). Zestaw 2 kg bandaży gipsowych o różnych długościach i szerokościach.
139,00 zł
Terapeutyczna masa do ugniatania, mocna (kolor zielony)
Terapeutyczna masa do ugniatania, mocna (kolor...
Wykonana ze specjalnego silikonu wzmacnia i mobilizuje palce i całe dłonie. Może być stosowana po urazach, w zabiegach chirurgicznych lub zaburzeniach neurologicznych, do rehabilitacji, opieki oraz jako zabieg redukcji stresu. Cechy jakościowe: bez lateksu i tłuszczu, bezwonna, nie plami, nie pozostawia żadnych resztek na dłoniach czy ubraniach, nietoksyczna, zawiera...
139,00 zł
Piaskolina Magic, 5 kg
Piaskolina Magic, 5 kg
Idealna do piaskownic wewnątrz pomieszczeń. Miękki jak aksamit piasek jest plastyczny jak mokry piasek, ale nie wysycha. Dzięki temu zawsze jest gotowy do budowania i zabawy. Nie zawiera glutenu. W wiaderku z tworzywa sztucznego z pokrywką. Wiek: od 3 lat.
149,00 zł
1 od 2