O HABA

haba_siedziba_badrodachIesQEhSGerPFS

HABA FAMILYGROUP - Co nas wyróżnia?

Już od ponad 80 lat pracujemy na Państwa zaufanie i wciąż się rozwijamy, aby jak najlepiej reagować na Państwa potrzeby. Razem z Państwem działamy w duchu odpowiedzialności społecznej!

Nasze zaangażowanie koncentruje się przede wszystkim wokół dzieci, osób starszych oraz wymagających szczególnej opieki. Ich potrzeb i pragnień. Jednocześnie nie zapominamy jednak o ich najbliższych oraz osobach z dalszego otoczenia.
Pragniemy wspierać, kształcić, wspomagać w rozwoju i pomagać w pokonywaniu przeszkód i własnych słabości.

  •  Pewność i gwarancja

Jesteśmy dla Państwa kompetentnym partnerem. Gwarantują to nasz wykwalifikowany personel oraz reprezentanci handlowi, dzięki stałemu kontaktowi z praktyką i nauką oraz know-how HABA FAMILYGROUP.
Kieruje nami ponad 80-letnie doświadczenie oraz umiejętność reakcji na zmieniające się warunki.
Wciąż rozwijamy się, wprowadzamy nowe technologie, opierając się na osobistych doświadczeniach pracowników HABA oraz naszych klientów.

 dzieci4

  • Kompleksowość

Jesteśmy dostawcą kompletnych, sprawdzonych rozwiązań edukacyjnych i terapeutycznych w Polsce, Europie i na świecie.
W centrum filozofii firmy stoją przede wszystkim dzieci oraz osoby wymagające szczególnej opieki, które pragniemy wspierać zarówno w rozwoju, jak i edukacji. Oferujemy produkty najwyższej jakości dla wszystkich grup wiekowych - począwszy od artykułów, gier i zabawek edukacyjnych, poprzez kompleksową ofertę wyposażenia sal i placów zabaw w żłobku, przedszkolu i szkole, aż po pomoce i meble terapeutyczne dla osób starszych i  niepełnosprawnych.

 sala_doswiadczania_swiata

  • Jakość dla wielu pokoleń

Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości dla wszystkich obszarów edukacji: żłobków, przedszkoli, szkół, a także centrów terapeutycznych i ośrodkow rehabilitacyjnych.
Nasze produkty wykonane z dbałością o każdy szczegół, poddawane są surowym testom jakościowym i wytrzymałościowym. Dlatego też jako nieliczni możemy poszczycić się nawet i 15-letnią gwarancją na wybrane artykuły. Oznacza to, że zyskują Państwo pewność, iż zakupiony u nas towar zachowa swoje właściwości przez wiele, wiele lat.

 dzieci3

  • Innowacyjność

Zbieramy pomysły z całego świata! Nasze rozwiązania poparte są zarówno teorią, jak i praktyką.
Chętnie słuchamy opinii naszych klientów, pracowników, konsultantów i ekspertów z wielu dziedzin życia.
Dzięki stałej współpracy z otoczeniem jesteśmy w stanie odpowiednio reagować na potrzeby użytkowników i w rezultacie oferować produkty o niespotykantych dotąd właściwościach.

 haba_zabawki

  • Unikalność

Świat stale się zmienia. Zmieniają się też potrzeby, pragnienia i preferencje konsumentów. Aby jeszcze lepiej wspierać naszych klientów, oferujemy produkty, których nie znajdą nigdzie indziej!
Nasze Centrum Innowacji stale poszukuje nowych koncepcji, współpracując z najlepszymi ekspertami i naukowcami. Efektem tej współpracy jest zastosowanie ponadczasowych i unikalnych rozwiązań.

 k

  • Wyprodukowane w Niemczech:

Siedziba główna rodziny firm HABA oraz zakłady produkcyjne znajdują się w Bad Rodach k. Norymbergii. Oznacza to, że znaczna część oferowanych przez nas produktów wytwarzana jest w fabryce w Niemczech, z użyciem materiałów pochodzących z lokalnych, ekologicznych upraw.

 dzieci

  • Ekologia:

Szczególnie troszczymy się o naturalne środowisko, dlatego też stosujemy wyłącznie ekologiczne materiały, używamy maszyn, które oszczędzają energię, co ma znaczący wpływ na środowisko naturalne.

  • Pomagamy

1. Przylądkowi Nadziei - Ponadregionalne Centrum Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu:

przyladek-nadziei

2. Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” Na-Ratunek.org

na-ratunek-jpg

 

 

"A tak to się zaczęło..." - poznaj naszą historię (kliknij w poniższą grafikę):

historia_haba

 


Zapraszamy Państwa do udanej i owocnej współpracy!

Zespół HABA