Katalog "Aktywna Tablica" SPE

Zbliża się termin (10.08.2021 r.) składania wniosków do programu wsparcia: "Aktywna Tablica SPE".

Szukają Państwo trwałych i wysokiej jakości elementów wyposażenia Państwa placówki?
HABA ma ponad 80-letnie doświadczenie w dostarczaniu sprawdzonych rozwiązań edukacyjnych i terapeutycznych na całym świecie.
Oferujemy produkty najwyższej jakości, produkowane w Niemczech, z dbałością o każdy szczegół.

Warto wykorzystać możliwości, które oferuje program "Aktywna Tablica SPE", w ramach Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych uczniów Państwa placówki!
Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem gotowych pakietów wsparcia - wystarczy kliknąć w poniższą grafikę, by pobrać specjalny katalog "Aktywna Tablica 2021-2024":

Aktywna-Tablica-SPE

Wiemy, jak ważna jest trwalość i najwyższa jakość elementów wyposażenia szkoły. Szczególnie wtedy, gdy wśród uczniów są osoby ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Ważne jest to, żeby sprzęt zachował swoje właściwości - niezależnie od częstotliwości, czasu oraz sposobu jego wykorzystania.

Jako nieliczni na polskim rynku dajemy nawet i 15-letnią gwarancję na wybrane produkty. Oznacza to, że posłużą Państwu i uczniom szkoły przez wiele długich lat!

Zachęcamy także do odwiedzenia strony z prezentacją produktów, które stanowią kompleksową ofertę dla szkół w zakresie programu "Aktywna Tavlica" - programów multimedialnych.


Zapraszamy do kontaktu z konsultantami terenowymi HABA, którzy udzielą Państwu wszystkich potrzebnych informacji w zakresie programu dofinansowania "Aktywna Tablica SPE" 

Zbliża się termin (10.08.2021 r.) składania wniosków do programu wsparcia: "Aktywna Tablica SPE". Szukają Państwo trwałych i wysokiej jakości elementów wyposażenia Państwa placówki? HABA ma... Dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Katalog "Aktywna Tablica" SPE
Zamknij filtr
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!