Dla architektów

architekten_1

Przestrzeń architektoniczna dla dzieci powinna być zaplanowana w sposób bardzo przemyślany, musi znaleźć się tam kącik do szalonej, ekspresyjnej zabawy oraz miejsce do nauki, które stwarzają możliwość nawiązywania naturalnych kontaktów oraz nabywania umiejętności społecznych

Jesteśmy przekonani, że wyposażenie oraz podział pomieszczenia na poszczególne strefy stanowią istotny aspekt dla wspierania rozwoju dziecka. Zwłaszcza dla tak wymagających odbiorców jak dzieci zaplanowanie oraz umeblowanie pomieszczeń stanowią niemałe wyzwanie dla architektów.

 

Jeśli planują Państwo zmiany lub nowe wyposażenie dla dzieci w przedszkolu, żłobku lub innych palcówkach - proszę sięgnąć do szerokiej wiedzy ekspertów rodziny HABA.

Od ponad 80 lat jesteśmy kompetentnym partnerem w zakresie wyposażania i meblowania placówek socjalnych dla dzieci: od żłobków, przedszkoli i szkół po placówki opiekuńcze i terapeutyczne. Nasze długoletnie doświadczenie pomaga nam dokładnie zaplanować pomieszczenie tak, by dzieci czuły się w nim optymalnie: trwałe, wysokiej jakości materiały , meble i urządzenia na plac zabaw, które będą użytkowane latami i są idealnie dopasowane do potrzeb młodych użytkowników.

Obudź swoją kreatywność! Z naszymi innowacyjnymi pomysłami dopasowujemy się do wszystkich grup wiekowych i każdej przestrzeni architektonicznej. Dzieci kochają nasze produkty, dorośli cenią naszą kompetencję!

architekten_2

Nasze realizacje

Nasze działania obejmują wymagające i indywidualne rozwiązania w zakresie umeblowania, jak i stałych elementów zabudowy wnętrz oraz urządzenia na place zabaw.

Oprócz doradztwa skupiamy się także na indywidualnym planowaniu wnętrza, co również należy do naszej codziennej pracy.

Proponujemy umeblowanie standardowe, jak również wspieramy realizację indywidualnych pomysłów. Dysponujemy wiedzą pedagogiczną, proponujemy optymalny dobór kolorów (dobre samopoczucie), ponadto szukamy odpowiedzi w obszarze wspierania rozwoju dziecka i do powyższych w sposób przemyślany kompleksowo dopasowujemy architekturę.

Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Bezpłatnie i niezobowiązująco!

 

W zakresie planowania przestrzeni wewnątrz pomieszczeń dysponujemy:

  • Doradztwo na miejscu za pośrednictwem konsultantów działających w terenie
  • wiedzę w obszarze planowania i składania przetargów na wyposażenie wnętrz  
  • Tworzenie wizualizacji i rysunków pomieszczeń w CAD